⚠ Otevřete tento e-mail a ušetříte
Zobrazit email v prohlížeči
 
Logo Skrblík.cz
Číslo 201 | 27. prosince 2017
 
 
img-160-160
61 obchodů, kde již probíhají výprodeje (aktualizovaný přehled)

Povánoční slevy začínají u většiny obchodníků právě v těchto dnech. Někteří s trochou nadsázky jen oblepí zboží se slevovými cedulkami s vědomím, že jim zákazníci peníze získané od Ježíška stejně odevzdají.

Jeden z obchodů třeba nabízí mobilní telefon za 2 390 Kč "se slevou 75 %, kdy zákazník ušetří 7 509 Kč". Drobný háček tkví v tom, že i ta nejdražší konkurence telefon prodává za 3 309 Kč. Nepodařilo se nám dohledat, že by přístroj někdo někdy prodával za udávaných 9 990 Kč. :-(

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Skrblíkův týden: Sleva do Tesca, 1+1 lístek do CineStaru zdarma

9 nejlepších akcí pro závěr roku 2017 jsme pro vás vybrali v rubrice Skrblíkův týden:

  1. Praha: Týden sportu zdarma 2017
  2. 20% sleva na make-up a pleťovou péči v Douglas
  3. Sleva 700 Kč na Asistenční služby pro motoristy ÚAMK
  4. Kasa: Doprava zdarma na chovatelské potřeby
  5. Slevy až 60 % ve Sconto Nábytku
  6. Pomocníci do dílny v akci v Lidlu
  7. CineStar: Last Minute vstupenky 1+1 zdarma
  8. Hervis: Dodatečná sleva 20 % na celý nákup
  9. Tesco: Slevový kupon na online nákup

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
7 věcí, na které si musíte dát pozor při jednání s realitkou

"Páru před vámi se to taky hrozně líbilo, tak aby vám to nevyfoukli." Ale kdeže. Psychologický nátlak je u realitních makléřů úplný základ.

V článku vám prozradíme, proč je exkluzivní zastoupení ve skutečnosti na škodu a ozřejmíme taje rezervační smlouvy. Věděli jste, že i podepsaná rezervační smlouva může být dle zákona neplatná? Zaplacenou zálohu pak je za jistých okolností možné vymáhat zpět.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Pivo Pilsner Urquell v akci, levná Kofola a Bohemia Sekt

S blížícím se silvestrem Letákovou hlídku zaujaly tři nápoje v akci: Kofola za 13,73 Kč, pivo Pilsner Urquell za 17,50 Kč a Bohemia Sekt Demi Sec za 89,90 Kč.

Tento týden se v akci vyplatí koupit také mléko, zadní hovězí, instantní kávu Nescafé Gold, tablety do myčky Jar a rychlovarnou konvici Silvercrest. Ceny se dozvíte v článku.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Jak nakupovat aplikace, hry a filmy na Google Play

Google Play je internetový obchod s aplikacemi, filmy, knížkami a dalším virtuálním obsahem. Pokud používáte telefon či tablet se systémem Android, jistě ho znáte.

Některé položky jsou dostupné zdarma, jiné za poplatek. Jak bezpečně a pohodlně nakupovat na Google Play, vám poradí náš návod. Pokusili jsme se také vrátit zakoupený obsah. Uspěli jsme?

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Jak ušetřit za topení: Srovnání nákladů dle druhu paliva

Topení hnědým uhlím sice není tak pohodlné jako elektrický přímotop, ale zase je téměř čtyřikrát levnější. Orientační náklady na vytápění plynem, dřevem nebo akumulačními kamny pro vás máme v článku.

Dozvíte se v něm, kde můžete získat levné dřevo, jak správně používat termoregulační ventily a jaké dotace na topení můžete získat.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
13 nejlepších antivirových programů pro rok 2018

Základní ochrana zdarma, kompletní řešení včetně zabezpečení internetového bankovnictví, spamového filtru, firewallu a rodičovského zámku za peníze. Tak lze ve stručnosti popsat rozdíly mezi bezplatnými a placenými antiviry.

Skrblík jich porovnává hned 13. Známe veškeré jejich parametry, výhody i nevýhody. Přečtěte si článek dříve, než budete smutnět nad zavirovaným počítačem.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Tipy z Aliexpressu: 10 věcí ze světa herních konzolí

Retro herní konzoli koupíte jen za 1 257 Kč, kapesní konzoli koupíte dokonce za 752 Kč, bezdrátový přijímač pro Xbox 360 za 208 Kč a protiskluzový kryt pro DualShock ovladač za 57 Kč.

V seriálu Tipy z AliExpressu jsme se tentokrát zaměřili na svět herních konzolí a přinášíme vám 10 tipů, které vaši peněženku rozhodně neprovětrají.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Srovnání 7 bankovních účtů pro seniory

Senioři mohou mít bankovní účet bez poplatků, aniž by přitom byli bezpodmínečně odkázáni na internet. Stačí si projít naše srovnání 7 bankovních účtů vhodných pro naše starší spoluobčany.

Jedna z bank nabízí vedení účtu a nejčastější platební operace zdarma, pobočky má ve většině velkých měst a navrch klientům proplatí každý měsíc jednu složenku s vkladem na účet.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Zpožděný vlak? ČD vám zaplatí taxi a vrátí 50 % z ceny jízdenky

Při zpoždění vlaku nejméně o 2 hodiny máte nárok na vrácení 50 % z ceny jízdenky… ovšem jen za předpokladu, že jste za vnitrostátní lístek zaplatili alespoň 200 Kč.

Pokud vám vinou zpoždění ujede poslední přípoj, České dráhy vám mohou proplatit taxi na zbývající úsek cesty. Při nefunkčním topení nebo klimatizaci zase můžete získat poukázku na 30 Kč.

Chci vědět víc
 
 
7 nejlepších kupónů pro tento týden
 
 
Deichmann
Až 50% sleva na sezónní obuv
Chci slevu
 
 
Alza
Best of výprodej 2017 (slevy "až 80 %")
Chci slevu
 
 
Bibloo
Značkové oblečení se slevou až 50 %
Chci slevu
 
 
Hodinky.cz
Povánoční výprodej hodinek
Chci slevu
 
 
Kasa.cz
Velký povánoční výprodej a slevy až 80 %
Chci slevu
 
 
Asko nábytek
Zimní výprodej se slevami až 70 %
Chci slevu
 
 
Bonprix
Slevový kupón 150 Kč
Chci slevu
 
Máte rádi Skrblíkův zpravodaj? Doporučte ho svým známým ❤
Budeme moc rádi, když náš zpravodaj přepošlete svým kamarádům a známým. Také jim můžete rovnou poslat odkaz na přihlášení odběru. Moc a moc děkujeme. :-)

Jak se vám líbilo toto vydání Skrblíkova zpravodaje?
Oznámkujte nás jako ve škole a my Vám za odměnu ukážeme nejnovější slevové kupóny:
1 - výborné    2 - chvalitebné    3 - dobré    4 - dostatečné    5 - nedostatečné

Své dotazy, přání, připomínky a stížnosti nám můžete psát na náš Facebook nebo Twitter.

Proč Vám přišel tento email?
Registroval(a) jste se k odběru na www.skrblik.cz. Pokud se Vám zpravodaj nelíbí, můžete jeho odběr pro adresu [Email] jednoduše odhlásit.


Šmakuláda pro právníky
Skrblíkův zpravodaj rozesílá Pueblo s. r. o., Holandská 630/11, 101 00 Praha 10 - Vršovice, Česká republika, IČ 28224914, společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod spisovou značkou C 133596.