⚠ Otevřete tento e-mail a ušetříte
Zobrazit email v prohlížeči
 
Logo Skrblík.cz
Číslo 198 | 17. prosince 2017
 
 
img-160-160
Návod: Jak jednoduše změnit banku během 30 minut

Přechod od jedné banky k druhé nemusí být mrzení, stačí využít kodex mobility klientů. Vyplníte jednoduchý formulář a odevzdáte ho v nové bance. Ta vypoví účet starý a převede veškeré trvalé příkazy a inkasa.

Nová banka vás bude o aktuálním stavu žádosti podrobně informovat. Zneužití údajů ze strany banky se nemusíte bát, nad kodexem dohlíží Česká bankovní asociace.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Příručka zdarma: Jak správně postupovat při dopravní nehodě

Dopravní nehoda s sebou nese notnou dávku stresu a zazmatkovat může každý. Proto jsme pro vás připravili bezplatný letáček s radami, jak se chovat při dopravní nehodě.

Obsahuje kontrolní seznam všech úkonů, které je třeba provést pro zajištění bezpečnosti i následného hladkého řízení s pojišťovnou. Také vás upozorníme na vaše právo na zapůjčení náhradního vozidla zdarma.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Nejlepší vysavače (recenze zima 2017/2018)

Nejlevnější vysavač s obstojným výkonem a účinností vysávání koupíte již za 1 500 Kč. Spolu s cenou roste nejen sací výkon, ale také objem sáčku, kvalita filtrů nebo pohodlí při používání.

Vybrali jsme pro vás 7 nejlepších vysavačů současnosti, zastoupen je i jeden robotický vysavač. Na uživatele mluví česky, lze ho ovládat mobilem, úklid můžete načasovat a spolehnout se na senzory proti pádu ze schodů nebo na virtuální zeď.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
18 triků supermarketů, které vás donutí utratit víc

Nejdražší zboží se zásadně umísťuje do úrovně očí a nejčastěji nakupované výrobky jsou schválně rozprostřené po celé prodejně. Obojí vede k vyšší útratě zákazníka. Zákazníci jsou motivováni k dražšímu nákupu také většími nákupními vozíky a občasným přemístěním zboží.

Supermarketům jsme se podívali na zoubek a odhalili 18 triků, které používají k dosažení vyšších prodejů. Jak je to s letáky, osvětlením pultů a rozložením regálů, vám prozradíme v článku.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
5 triků, jak šetřit za vodu v domácnosti a nebýt za špindíru

Extrémně spořivý soused nepoužívá vodovod, ale dvakrát denně se vydává s kárkou plnou PET lahví pro vodu do nedaleké studánky. Voda za posledních 25 let zdražila zhruba stokrát, ale takto přehnaně spořiví být nemusíte.

Věděli jste, že 5minutová sprcha místo rohové vany naplněné po okraj vám za rok ušetří až 3 500 Kč za osobu?

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
12 galerií a muzeí, kde za vstup neplatíte

Některá muzea a galerie v naší zemi nabízejí všem návštěvníkům vstup zdarma bez ohledu na věk nebo den v roce. V článku jsme jich pro vás vybrali dvanáct.

Využijte vánoční prázdniny na maximum a zajděte se podívat na expozici věnovanou padělaným bankovkám, na protokolární dary od zahraničních návštěv nebo do leteckého muzea.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Pavelkovo skrblení: Vyplatí se pojištění předního skla?

Už jsem vyřešil pojištění auta. Zaplatil jsem za něj nekřesťanských 10 301 korun. Nechal jsem si ještě vše přepočítat v onlajnových srovnávačích a u nich jsem se nejníže dostal na 11 752 korun.

Výrazně ušetřit jsem mohl, kdybych si nepojistil přední sklo – to bych za celý rok platil jen 8 892 korun. Ale mám ho tak nějak předplaceno, na trase do Liberce mi ho odletující kameny zničily už dvakrát…

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Domácí kosmetika od A do Z: Návod, přísady a moře zkušeností

Jak si vyrobit domácí suchý šampon na vlasy, peeling na ruce, přírodní aviváž nebo prášek na čištění zubů? Jak tělu prospívá jojobový olej, bambucké máslo, včelí vosk nebo ricinový olej?

Naše redaktorka Lenka má s domácí kosmetikou bohaté zkušenosti, v článku vám odhalí nejčastější chyby při výrobě a přidá tipy, jak předcházet kažení výrobků.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Kdo vyrábí pneumatiky Nexen?

Nexen je jihokorejská společnost, která se pneumatikami zabývá již od roku 1942. Výrobní závody v Číně, v Jižní Koreji a na jednom velmi zajímavém místě, které vás překvapí. Odtajníme ho v článku.

V něm se také dozvíte, jak můžete z kódu vylisovaného na každé pneumatice rozluštit datum její výroby.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
31 potravin, u kterých výrobci potají zmenšili balení

Víte, co má společného Sládkova limonáda, čokoláda Studentská pečeť nebo plechovka piva Krušovice? Všechny tyto potraviny a 28 dalších nedávno prošlo redukční dietou.

Snižování gramáže je oblíbenou praktikou výrobců v momentě, kdy již není možné hýbat s cenou. Změny se provádí buď potají, nebo se zákazníkům obhájí starostí o jejich zdraví a množství přijatých kalorií.

Chci vědět víc
 
 
7 nejlepších kupónů pro tento týden
 
 
ZOOT
Značkové oblečení se slevou až 30 %
Chci slevu
 
 
Freshlabels
Aktuální slevy (prosinec 2017)
Chci slevu
 
 
Deichmann
Ověřený slevový kupón na váš nákup
Chci slevu
 
 
Notino
Prosincové slevy na značkové parfémy
Chci slevu
 
 
Mall.cz
Nové slevy pro prosinec 2017
Chci slevu
 
 
Alza
70% slevy na…
Chci slevu
 
 
Airbnb
Sleva 725 Kč na vaši první cestu
Chci slevu
 
Máte rádi Skrblíkův zpravodaj? Doporučte ho svým známým ❤
Budeme moc rádi, když náš zpravodaj přepošlete svým kamarádům a známým. Také jim můžete rovnou poslat odkaz na přihlášení odběru. Moc a moc děkujeme. :-)

Jak se vám líbilo toto vydání Skrblíkova zpravodaje?
Oznámkujte nás jako ve škole a my Vám za odměnu ukážeme nejnovější slevové kupóny:
1 - výborné    2 - chvalitebné    3 - dobré    4 - dostatečné    5 - nedostatečné

Své dotazy, přání, připomínky a stížnosti nám můžete psát na náš Facebook nebo Twitter.

Proč Vám přišel tento email?
Registroval(a) jste se k odběru na www.skrblik.cz. Pokud se Vám zpravodaj nelíbí, můžete jeho odběr pro adresu [Email] jednoduše odhlásit.


Šmakuláda pro právníky
Skrblíkův zpravodaj rozesílá Pueblo s. r. o., Holandská 630/11, 101 00 Praha 10 - Vršovice, Česká republika, IČ 28224914, společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod spisovou značkou C 133596.