💰 Otevřete tento e-mail a ušetříte
Zobrazit email v prohlížeči
 
Logo Skrblík.cz
Číslo 308 | 6. ledna 2019
 
 
img-160-160
9 SIM karet s kreditem, které dostanete zdarma

Bezplatnou SIM kartu nabízejí všichni velcí operátoři, někteří z nich dokonce s počátečním kreditem a doručením zdarma.

Doporučujeme vám si jednu takovou SIM kartu objednat a telefonní číslo uvádět v internetových srovnávačích, spotřebitelských soutěžích a věrnostních programech. Efektivně se tak vyhnete budoucím obtěžujícím telefonátům z call center.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Kde v Praze zaparkovat zdarma, modré zóny, P+R parkoviště

Dvacet korun za celý den, nebo úplně zdarma. Cenově dostupné parkování existuje, jen je třeba vědět, kde hledat. Pro návštěvníky Prahy jsme připravili praktickou mapu parkovacích míst.

Objasníme vám rozdíly mezi modrou a oranžovou zónou, nedávné změny v parkování i aktuální ceny parkovacího oprávnění. Také jsme pro vás zjistili ceny parkování v nákupních centrech.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
11 věcí, které byste měli znát před sjednáním kontokorentu

Kontokorent je povolené přečerpání konta. Stačí si ho zřídit k běžnému účtu a pokud nebudete mít třeba před výplatou dostatek peněz, banka vám povolí jít do mínusu.

Přečerpání účtu nemusí být vždy nejvýhodnějším způsobem, jak se krátkodobě vyrovnat s finanční tísní. V článku vám poradíme lepší způsob a upozorníme na pár háčků kontokorentu.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
9 věcí, které musíte vědět před odletem do Boloně

V současnosti je Boloňa jednou z letecky nejdostupnějších destinací. Nejlevnější zpáteční přímé lety z Prahy začínají na necelých sedmi stovkách. Létá se ale také z Vratislavi nebo z Berlína.

Boloňa nabízí spoustu památek a je ideálním místem pro výlety do okolí. V článku najdete cenné informace o tom, kde se v Boloni nejlépe ubytovat, co navštívit, na kolik vás vyjde jídlo a jak nejlevněji cestovat po okolí.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
12 srovnávačů nábytku: Favi, Biano, Moebel.de a další

Podle průzkumu Češi za nábytek na internetu utratí průměrně 9 100 Kč ročně. Většinou se jedná o nábytek a dekorace, které najdou v nabídce konkrétního prodejce. Pro výběr nábytku na internetu se ale nyní nabízí mnohem praktičtější řešení v podobě srovnávačů nábytku.

Právě teď většina prodejců nabízí novoroční výprodeje, díky srovnávačům si můžete pohodlně vyfiltrovat všechny dostupné slevy a nakoupit tak za nejvýhodnější ceny.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
9 praktických věcí na toaletu s cenou od 7 Kč

Potah na záchodové prkénko za 60 Kč, LED světlo s pohybovým senzorem za 99 Kč, vtipné samolepky na záchod za 11 Kč, držák na toaletní papír za 128 Kč nebo kobereček na WC za 99 Kč.

Na AliExpressu jsme tentokrát vybrali 9 praktických věcí, které nám mohou zpříjemnit pobyt na toaletě. Poštovné do České republiky je u většiny produktů zdarma. A navíc pro vás máme tip, jak ušetřit další až 4 % z celé objednávky.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Dotace Dešťovka 2019: Získejte příspěvek až 60 000 Kč

Dešťovka je dotační program zaměřený na boj se suchem. Lze v něm získat příspěvek až 60 000 Kč na využití přečištěné odpadní vody a shromažďování srážkové vody.

V článku vám objasníme, kdo má na příspěvek nárok, kde žádat o dotaci a co je nutné předložit. V prvním kole byly vyčleněné prostředky vyčerpány během několika málo dnů, dostane se v kole druhém na všechny žadatele?

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Velký aktualizovaný přehled novoročních výprodejů 2019

Novoroční výprodeje patří k nejvýhodnějším akcím v celém roce. Obchodníci čistí sklady a připravují prostor na jarní kolekce. Máme pro vás velký aktualizovaný přehled obchodů, ve kterých můžete znatelně ušetřit na oblečení, obuvi, elektronice, sportovním vybavení či kosmetice.

Ale ne všichni obchodníci ke slevám přistupují čestně, proto pro vás máme 3 rady, jak nenaletět na reklamní triky. Velmi často je odhalíte na první pohled. :-)

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Tesla Energy Saver je podvod. Naše recenze měla nečekanou dohru

Zázračný Tesla Energy Saver Eco slibuje až 75% úsporu na složence za elektřinu. Zásluhu na tom má mít "inovativní revoluční technologie vyrovnávající napětí v síti", přičemž krabičku v ceně 1 148 Kč jen stačí připojit do zásuvky.

Google říká něco jiného: “Velký podvod, podvod na lidi, hoax.” Tesla Energy Saver jsme si koupili a rozebrali ho do posledního šroubku. Recenze přístroje měla velmi překvapivou dohru.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Co se vyplatí: Pořízení auta přes úvěr, nebo na leasing?

Porovnali jsme náklady na pořízení nového vozu Škoda Octavia přes operativní leasing, finanční leasing a přes spotřebitelský úvěr. Výsledky jsou velmi překvapivé.

Seznámíme vás také s výhodami a nevýhodami operativního leasingu. Na kolik let lze leasing sjednat a jaké dodatečné poplatky obvykle smlouvy skrývají?

Chci vědět víc
 
 
7 nejlepších kupónů pro tento týden
 
 
Mall
To nejlepší z Novoročního výprodeje
Chci slevu
 
 
Deichmann
Sezónní obuv s až 50% slevou
Chci slevu
 
 
Asko Nábytek
Nakupujte až se 70% slevou
Chci slevu
 
 
Bibloo
Sleva až 70 % na stylové kousky
Chci slevu
 
 
Alpine Pro
Výprodej sportovní módy
Chci slevu
 
 
InSportLine
Sportovní vybavení za skvělé ceny
Chci slevu
 
 
Megapixel
Využijte exkluzivních slev na fototechniku
Chci slevu
 
Máte rádi Skrblíkův zpravodaj? Doporučte ho svým známým ❤
Budeme moc rádi, když zpravodaj přepošlete svým blízkým. Také jim můžete rovnou poslat odkaz na přihlášení odběru. Sledovat nás můžete i na Facebooku a Twitteru.

Jak odhlásit odběr zpravodaje?
K odběru jste se dobrovolně přihlásil(a) na webu Skrblíka. Odhlásit odběr pro [Email] můžete přímo z e-mailu jedním kliknutím, nebo vyplněním jednoduchého formuláře. Odhlášením dojde k okamžitému vymazání adresy z naší databáze.


Šmakuláda pro právníky
Skrblíkův zpravodaj rozesílá Pueblo s. r. o., Holandská 630/11, 101 00 Praha 10 - Vršovice, Česká republika, IČ 30830814, společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod spisovou značkou C 133596.

Jak jste se tvářili u dnešního zpravodaje?

😀    🙂    😐    🙁    😠