⚠ Otevřete tento e-mail a ušetříte
Zobrazit email v prohlížeči
 
Logo Skrblík.cz
Číslo 262 | 29. července 2018
 
 
img-160-160
Jak prodávat a nakupovat na Vinted

Vinted je internetový second hand, přes který je možné nakupovat, prodávat či měnit oblečení, boty, doplňky, kosmetiku a spoustu jiných věcí. Dříve u nás byl tento web provozován pod názvem VotočVohoz.

Klikněte a získáte praktický návod, který vás na Vinted krok za krokem provede registrací, nákupy, prodejem i výměnami zboží.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Pohonné hmoty: Průměrná cena benzínu a nafty 2018

Graf cen pohonných hmot v Česku připomíná horskou dráhu. Ještě v závěru roku 2014 se za litr benzínu platilo 37 Kč, v srpnu 2017 to bylo o více než 7 Kč méně. V jaké fázi jsou ceny pohonných hmot nyní?

V druhé části článku si můžete prohlédnout graf skladby ceny benzínu. Tipněte si: Jakou část ceny litru benzínu tvoří náklady na ropu?

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
AliExpress: Chytrá TV za 208 Kč, bezdrátová sluchátka za 79 Kč…

Tentokrát pro vás máme 9 tipů na multimediální techniku do domácnosti. Hlavním lákadlem je minipočítač za 208 Kč, který z hloupé televize udělá chytrou a bezdrátová sluchátka za 79 Kč.

Mezi tipy je také bezdrátová klávesnice k TV za 351 Kč, voděodolný bluetooth reproduktor za 447 Kč, malý dron s videokamerou za 1 267 Kč, domácí IP kamera za 506 Kč nebo akční 4k kamera za 786 Kč.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Módní hlídka: 10 stylových dámských letních doplňků

Skrblík prostřednictvím Módní hlídky sleduje aktuální módní trendy a pečlivě pro vás vybírá ty nejzajímavější akce, slevy a výprodeje značkového oblečení. Módní hlídka se pro tentokrát zaměřila na dámské letní doplňky.

V článku vám prozradíme, co zrovna letí, jaké doplňky vybrat a kde nakoupit ty nejstylovější kousky za nejlepší ceny.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Jak na ubytování přes Airbnb a na co si dát při rezervaci pozor

Airbnb způsobilo před pár lety revoluci v cestování. Pokoje i celé domy v něm pronajímají přímo lidé - nadšenci toužící po přivýdělku i jedinci, které Airbnb živí.

Známe výhody Airbnb i skvělý trik, jak si můžete prověřit ubytování a hostitele ještě před vytvořením rezervace.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
7 chyb, které vás mohou připravit o peníze z pojištění

Vybírate pojištění podle ceny? První chyba. Ta nejlevnější často nezahrnují důležitá pojistná rizika. V případu jejich vzniku pojišťovna nevyplatí ani korunu. Podobně zplakat nad výdělkem můžete, když pojistnou částku podhodnotíte.

Klikněte a přečtěte si 7 největších chyb souvisejících s pojištěním dříve, než se některé z nich dopustíte.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Podpora v nezaměstnanosti: Kolik dostanete, když přijdete o práci?

Stát občanům pobírajícím podporu v nezaměstnanosti vyplácí po dobu několika měsíců 45-65 % jejich průměrného předchozího výdělku. Nejvýše však lze získat 16 680 Kč měsíčně.

Jak konkrétně se určuje výše podpory v nezaměstnanosti, na co si dát pozor a jak je to u OSVČ a u osob nad 55 let? Stačí kliknout a vše se dozvíte.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
12 tipů na muzea a galerie se vstupem zdarma

Některá muzea a galerie v naší zemi nabízejí všem návštěvníkům vstup zdarma bez ohledu na věk nebo den v roce. V článku jsme jich pro vás vybrali dvanáct.

Využijte víkend na maximum a zajděte se podívat na expozici věnovanou padělaným bankovkám, na protokolární dary od zahraničních návštěv nebo do leteckého muzea.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Privátní značky Lidlu: Přehled a recenze 2 523 výrobků

Sportovní oblečení Crivit, vybavení dílny Parkside, domácí spotřebiče Silvercrest nebo dětské oblečení Lupilu. Lidl nabízí tisíce výrobků rozdělených do desítek privátních značek. Každá z nich má jasně vymezený sortiment zboží, některé je v prodejnách dostupné celoročně, jiné se prodává během týdenních tematických akcí.

Skrblík pro vás zpracovává přehled výrobků privátních značek Lidlu. Budeme rádi, když své zkušenosti s nimi napíšete formou recenze do diskuze u každého výrobku.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
14 rad, jak vybrat novou ledničku

Věděli jste, že chladnička starší 10 let spotřebovává tolik elektřiny, že se ji nejspíš vyplatí odvézt do šrotu a pořídit si novou? Pořizovací náklady se vám vrátí z úspor.

Skrblíkův detailní průvodce vám pomůže při výběru nové lednice. Jaké jsou výhody a nevýhody kombinovaných, monoklimatických nebo amerických lednic? Jakou zvolit kapacitu a energetickou třídu? Odpovědi přinášíme v článku, kde zároveň popisujeme nejčastější funkce chladniček v jednotlivých cenových kategoriích.

Chci vědět víc
 
 
7 nejlepších kupónů pro tento týden
 
 
Euronics
Aktuální přehled slev na červenec 2018
Chci slevu
 
 
UrbanStore.cz
Finální výprodej a slevy až 50 %
Chci slevu
 
 
Parfumerie Douglas
Vybrané produkty se slevou až 50 %
Chci slevu
 
 
Magapixel
Nakupujte Olympus s 10% slevou
Chci slevu
 
 
Gigaprint
Ušetřete až 300 Kč
Chci slevu
 
 
4home.cz
Slevový kupon 40 %
Chci slevu
 
 
Asap Store
Slevový kupon na dopravu zdarma
Chci slevu
 
Máte rádi Skrblíkův zpravodaj? Doporučte ho svým známým ❤
Budeme moc rádi, když zpravodaj přepošlete svým blízkým. Také jim můžete rovnou poslat odkaz na přihlášení odběru. Sledovat nás můžete i na Facebooku a Twitteru.

Jak odhlásit odběr zpravodaje?
K odběru jste se dobrovolně přihlásil(a) na webu Skrblíka. Odhlásit odběr pro [Email] můžete přímo z e-mailu jedním kliknutím, nebo vyplněním jednoduchého formuláře. Odhlášením dojde k okamžitému vymazání adresy z naší databáze.


Šmakuláda pro právníky
Skrblíkův zpravodaj rozesílá Pueblo s. r. o., Holandská 630/11, 101 00 Praha 10 - Vršovice, Česká republika, IČ 28226214, společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod spisovou značkou C 133596.

Jak jste se tvářili u dnešního zpravodaje?

😀    🙂    😐    🙁    😠