⚠ Otevřete tento e-mail a ušetříte
Zobrazit email v prohlížeči
 
Logo Skrblík.cz
Číslo 260 | 22. července 2018
 
 
img-160-160
Důležité: 9 tipů, jak si nejlépe zabezpečit telefon

Pryč je doba, kdy byla při ztrátě telefonu šance na jeho vypátrání mizivá. Chytré telefony umožňují ochránit data před zneužitím, průběžně je automaticky zálohovat a přístroj v případě potřeby dohledat nebo na dálku zablokovat.

V článku pro vás máme tipy, jak si můžete mobil zabezpečit zcela zdarma.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Módní hlídka: 10 tipů na letní šaty do 499 Kč

Skrblík prostřednictvím Módní hlídky sleduje aktuální módní trendy a pečlivě pro vás vybírá ty nejzajímavější akce, slevy a výprodeje značkového oblečení. Módní hlídka se pro tentokrát zaměřila na dámské letní šaty s cenovkou do 499 korun.

V článku vám prozradíme, co se zrovna nosí, jak šaty vybírat podle typu postavy a přidáme pár tipů na výprodeje letních šatů, kde značkové kousky pořídíte do 100 Kč.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
9 věcí, které musíte vědět před odjezdem do Edinburghu

Redaktor Skrblíka na základě svých vlastních zkušeností připravil dalšího skvělého průvodce. Tentokrát se dozvíte vše potřebné o skotském Edinburghu.

V článku zjistíte, jak se nejlépe do Edinburghu dopravit, kde se ubytovat, kolik zaplatíte za městskou hromadnou dopravu a na čem se v Edinburghu rozhodně nevyplatí šetřit.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Aliexpress: Cestovní adaptér za 7 Kč, stativ na mobil za 49 Kč

Za sadu cestovních adaptérů zaplatíte 170 Kč. Využijete jeden z pěti kusů v sadě a pokud chcete současně nabíjet telefon a notebook, máte smůlu. Poradíme vám: Kupte si 2 cestovní adaptéry za 7,60 Kč včetně poštovného.

Místo zámečku na kufr doporučujeme stahovací svorky v stokusovém balení za 19 Kč. Zvážit zavazadlo si můžete na kapesní váze za 120 Kč. Na cesty doporučujeme zabalit ještě stativ na mobil (49 Kč), obří powerbanku (623 Kč), klávesnici k telefonu (216 Kč), kapesní nožík (21 Kč) nebo praktickou tašku na drobnosti.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
10 skvělých tipů, jak ušetřit za vlakové jízdenky do zahraničí

Stejná cesta, stejný vlak, ale rozdíl v ceně jízdenek více než 100 %. U vlakových jízdenek do zahraničí můžete ušetřit, pokud nákup nenecháte na poslední chvíli a v některých případech jízdenku zdánlivě nelogicky rozdělíte.

V článku se dále dozvíte: jak velmi levně cestovat ve spacích vagónech, kde kupovat jízdenky po okolních zemích a jak je to se slevou u last minute jízdenek.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Vyplatí se ohřívat vodu solárními panely?

Domácnost v rodinném domě spotřebuje na ohřev vody zhruba 4 000 kWh energie ročně. Až šestinu spotřeby mohou pokrýt solární kolektory na ohřev vody.

Jak vysoké jsou náklady na jejich pořízení? Vyplatí se vůbec taková investice a jak vysokou dotaci lze získat?

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Slevové portály: 8 rad, jak ušetřit a nenaletět

Hromadné nakupování na slevových portálech bylo před pár lety fenoménem. Desítky serverů byly plné slev na víkendové pobyty, večeře v restauracích nebo vstupy do zábavních parků.

Nadšení opadlo, ale slevové servery žijí dál. Čeho se vyvarovat, abyste skutečně ušetřili a jak odhalit nabídky, ze kterých zbydou jen oči pro pláč?

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
9 tipů, jak děti odtrhnout od tabletu

Existuje spousta aktivit a her, které vás nic nestojí a vaše dítě zabaví. Rozvíjejí jejich představivost i motoriku, přičemž si u nich váš potomek nevytváří návyk na tablety a počítače.

Máme pro vás tipy na 9 aktivit pro děti od 1,5 roku do 8 let. Některé je možné pojmout jako hry pro více hráčů nebo jako společnou činnost pro rodiče s dítětem, při které se dítě učí.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
7 triků, jak snížit cenu pojištění bez vlivu na plnění

Snížit sazbu pojistného lze několika způsoby, aniž by zároveň došlo ke snížení pojistného limitu či šíře krytí. Základním předpokladem je srovnání nabídky několika pojišťoven.

Nižší ceny lze dosáhnout také bezeškodným průběhem, sjednáním přes internet nebo snížením frekvence plateb. Všechny tipy najdete uvnitř článku.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Skrblíkův herbář: Jak pěstovat citrónovou trávu

Citrónová tráva neboli voňatka citrónová či citronella je známá především z asijské kuchyně. Příznivě působí na trávení, snižuje revmatické bolesti a bolesti hlavy.

Za padesátigramovou vaničku citrónové trávy v obchodě zaplatíte necelých 40 Kč. Skrblík vám poradí, jak si ji můžete vypěstovat doma…

Chci vědět víc
 
 
7 nejlepších kupónů pro tento týden
 
 
Bibloo
Slevový kupón 30 %
Chci slevu
 
 
UrbanStore
Klikněte a dozvíte se, kolik můžete ušetřit :)
Chci slevu
 
 
ZOOT
SLEVA 70 % na vybrané kousky
Chci slevu
 
 
Hodinky.cz
Vybrané modely až o 63 % levněji
Chci slevu
 
 
Trenýrkárna
Spodní prádlo již od 16 Kč
Chci slevu
 
 
ASAP store
20% slevový kód
Chci slevu
 
 
SportObchod
Letní výprodej = slevy až 70 %
Chci slevu
 
Máte rádi Skrblíkův zpravodaj? Doporučte ho svým známým ❤
Budeme moc rádi, když zpravodaj přepošlete svým blízkým. Také jim můžete rovnou poslat odkaz na přihlášení odběru. Sledovat nás můžete i na Facebooku a Twitteru.

Jak odhlásit odběr zpravodaje?
K odběru jste se dobrovolně přihlásil(a) na webu Skrblíka. Odhlásit odběr pro [Email] můžete přímo z e-mailu jedním kliknutím, nebo vyplněním jednoduchého formuláře. Odhlášením dojde k okamžitému vymazání adresy z naší databáze.


Šmakuláda pro právníky
Skrblíkův zpravodaj rozesílá Pueblo s. r. o., Holandská 630/11, 101 00 Praha 10 - Vršovice, Česká republika, IČ 28226014, společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod spisovou značkou C 133596.

Jak jste se tvářili u dnešního zpravodaje?

😀    🙂    😐    🙁    😠