⚠ Otevřete tento e-mail a ušetříte
Zobrazit email v prohlížeči
 
Logo Skrblík.cz
Číslo 232 | 15. dubna 2018
 
 
img-160-160
Nejlepší účet 2018: Platby a výběry ze všech bankomatů zdarma

Vedení účtu: zdarma. Příchozí a odchozí tuzemské platby: zdarma. Neomezený počet výběrů z libovolných tuzemských bankomatů: zdarma. Navíc slevový program Carte a proplacení poštovní složenky pro každoměsíční vklad peněz na účet. To je aktuálně nejlepší bankovní účet na trhu.

V článku pro vás porovnáváme účty od 11 různých bank. Které se vyplatí založit a které je lepší zrušit?

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
10 detektorů, měřičů a teploměrů do domácnosti z AliExpressu

Jednoduchý digitální teploměr koupíte na AliExpressu za 28 Kč, elektronický teploměr na maso jen za 38 Kč. Za detektor nebezpečného oxidu uhelnatého zaplatíte 142 Kč, za detektor kabelů ve zdi 281 Kč a alkoholtester vás vyjde jen na 87 Kč.

Mezi 10 tipy na praktické měřiče do domácnosti najdete také meteostanici, laserový měřič vzdálenosti, digitální teploměr tělesné teploty nebo zásuvkový elektroměr.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Skvělý trik: Jak se zbavit otravných telefonátů z call center

Nesnášíme nevyžádané telefonáty z call center, kdy nám jsou nabízeny ponožky, žiletky, kabelovka nebo tarif, o kterém sám volající moc dobře ví, že se nám nevyplatí. Nesnášíme je tak moc, že jsme si obzvláště dali záležet na článku s radami, jak se těmto telefonátům vyhnout.

Nejúčinnějším řešením je kombinace několika metod: Uvážlivé nakládání s osobními údaji, používání speciální mobilní aplikace a blokování telefonních čísel. V článku vám navíc prozradíme, kde volající berou vaše telefonní čísla a kam můžete poslat stížnost.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
9 věcí, které chcete vědět před koupí ojetiny

Při koupi staršího auta se nelze spoléhat na údaj najetých kilometrů na odometeru. Dle průzkumu má stočený "tachometr" 40-50 % prodávaných ojetin. Skutečný nájezd auta lze odhadnout dle stupně opotřebení jednotlivých dílů. Poradíme vám, jak na to.

Odhalíme vám také triky autobazárníků, jak slovíčkaří, jak uměle snižují cenu vozu a jak vytváří falešné inzeráty, aby přilákali zákazníka.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
10 super triků, jak ušetřit za vlakové jízdenky do zahraničí

Stejná cesta, stejný vlak, ale rozdíl v ceně jízdenek více než 100 %. U vlakových jízdenek do zahraničí můžete ušetřit, pokud nákup nenecháte na poslední chvíli a v některých případech jízdenku zdánlivě nelogicky rozdělíte.

V článku se dále dozvíte: jak velmi levně cestovat ve spacích vagónech, kde kupovat jízdenky po okolních zemích a jak je to se slevou u last minute jízdenek.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Díky této podmínce máte nárok na úvěr ze stavebního spoření

Smyslem úvěru ze stavebního spoření je poskytnout peníze klientům, kteří si ještě nestihli naspořit celou cílovou částku, ale již chtějí bydlení řešit. Úvěr se poskytuje maximálně do výše cílové částky.

Na úvěr mají klienti za určitých okolností zákonný nárok. Splnit je mimo jiné nutné podmínky minimální doby spoření, naspoření určité částky nebo dosažení určité výše hodnotícího čísla.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Příspěvek na péči 2018: Kdo na něj má nárok a jak ho získat

Příspěvek na péči je určen občanům s nepříznivým životním stavem. Jeho výše se odvíjí od stupně závislosti na pomoci od jiné fyzické osoby, maximální výše příspěvku je 15 200 Kč měsíčně.

Po podání žádosti se posuzuje mobilita, orientace, komunikace, stravování, oblékání nebo osobní aktivity dotyčného. Přesné podmínky a postup, jak o příspěvek žádat, se dozvíte v článku.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Podomní prodejci: Jak vypovědět smlouvu a skutečně ušetřit za plyn

Cenu plynu tvoří dvě části - regulovaná složka daná státem a neregulovaná složka, ve které si jednotliví obchodníci konkurují. Tam se skrývá možná úspora pro zákazníka - ne v podomních prodejcích. Čím víc plynu ve své domácnosti spotřebuje, tím víc může změnou obchodníka ušetřit.

K porovnání cen plynu stačí mít po ruce poslední vyúčtování, nebo alespoň znát roční spotřebu. Zjistěte si možnou úsporu za plyn ve své domácnosti - zdarma, bez závazku a do 10 minut.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
8 tipů, jak neprodělat na slevových portálech

Hromadné nakupování na slevových portálech bylo před pár lety fenoménem. Desítky serverů byly plné slev na víkendové pobyty, večeře v restauracích nebo vstupy do zábavních parků.

Nadšení opadlo, ale slevové servery žijí dál. Čeho se vyvarovat, abyste skutečně ušetřili a jak odhalit nabídky, ze kterých zbydou jen oči pro pláč?

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
7 triků, jak snížit cenu pojištění bez vlivu na plnění

Snížit sazbu pojistného lze několika způsoby, aniž by zároveň došlo ke snížení pojistného limitu či šíře krytí. Základním předpokladem je srovnání nabídky několika pojišťoven.

Nižší ceny lze dosáhnout také bezeškodným průběhem, sjednáním přes internet nebo snížením frekvence plateb. Všechny tipy najdete uvnitř článku.

Chci vědět víc
 
 
7 nejlepších kupónů pro tento týden
 
 
A3 Sport
20% sleva na vybrané zboží
Chci slevu
 
 
Euronics
Sleva 10 % na velké domácí spotřebiče
Chci slevu
 
 
Kasa.cz
Slevový kód 100 Kč (aktuální)
Chci slevu
 
 
Premier Cinemas
1+1 vstupenka zdarma
Chci slevu
 
 
UrbanStore
Značkové oblečení se slevou až 74 %
Chci slevu
 
 
Deichmann
Slevy na obuv až 40 %
Chci slevu
 
 
ZOOT
Aktuální přehled slev pro duben 2018
Chci slevu
 
Máte rádi Skrblíkův zpravodaj? Doporučte ho svým známým ❤
Budeme moc rádi, když náš zpravodaj přepošlete svým kamarádům a známým. Také jim můžete rovnou poslat odkaz na přihlášení odběru. Moc a moc děkujeme. :-)

Jak se vám líbilo toto vydání Skrblíkova zpravodaje?
Oznámkujte nás jako ve škole a my Vám za odměnu ukážeme nejnovější slevové kupóny:
1 - výborné    2 - chvalitebné    3 - dobré    4 - dostatečné    5 - nedostatečné

Své dotazy, přání, připomínky a stížnosti nám můžete psát na náš Facebook nebo Twitter.

Proč Vám přišel tento email?
Registroval(a) jste se k odběru na www.skrblik.cz. Pokud se Vám zpravodaj nelíbí, můžete jeho odběr pro adresu [Email] jednoduše odhlásit.


Šmakuláda pro právníky
Skrblíkův zpravodaj rozesílá Pueblo s. r. o., Holandská 630/11, 101 00 Praha 10 - Vršovice, Česká republika, IČ 28224914, společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod spisovou značkou C 133596.