⚠ Otevřete tento e-mail a ušetříte
Zobrazit email v prohlížeči
 
Logo Skrblík.cz
Číslo 226 | 25. března 2018
 
 
img-160-160
10 SIM karet, které si můžete objednat zdarma

Bezplatnou SIM kartu nabízejí všichni velcí operátoři, někteří z nich dokonce s počátečním kreditem a doručením zdarma.

Doporučujeme vám si jednu takovou SIM kartu objednat a telefonní číslo uvádět v internetových srovnávačích, spotřebitelských soutěžích a věrnostních programech. Efektivně se tak vyhnete budoucím obtěžujícím telefonátům z call center.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
5 věcí, které jste nevěděli o cestovním pojištění

Na cestovním pojištění lze výrazně ušetřit, nebo se citelně spálit. Stačí podcenit pojistné limity, vybrat nesprávnou cílovou oblast nebo se nepřipojistit na adrenalinové sporty. Riskantním z pohledu pojišťovny může být i vcelku běžné surfování. Tou největší chybou však je nesjednání si žádného pojištění.

Skrblík vám prozradí, jak poznat kvalitní cestovní pojištění, kdy se vyplatí celoroční varianta a jak získat zdravotní pojištění po EU zdarma. Je to tak jednoduché, až vás to překvapí.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Pavelkovo skrblení: Triky Marokánců

Jarní prázdniny jsem strávil v Maroku, cenově nejdostupnější exotice. Teda: pro někoho je exotikou zájezd do Budapešti, pro někoho Balkán či Ukrajina, ale Maroko, to je všechno jinak. Jiná příroda, jiné náboženství, jiný vzduch i písek a hlavně jiní lidé.

Maroko jsou trhy, domorodci nazývané souky. V každém městě představují desítky, stovky a v Marakéši tisíce drobných krámků a stánků prodávajících…

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Bezdrátová myš za 62 Kč a dalších 9 věcí do kanceláře z AliExpressu

Čtečka paměťových karet za 19 Kč včetně poštovného, USB ohřívač nápojů za 36 Kč nebo rychlá bezdrátová nabíječka telefonů za 304 Kč. V dalším díle seriálu Tipy z AliExpressu pro vás máme 10 zajímavých věcí (nejen) do kanceláře.

Patří k nim také bezdrátová myš za 62 Kč, bluetooth stereo reproduktor, samolepící poznámkové bločky, stolní LED lampička nebo levné handsfree.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Návod: Jak zaplatit daň finančnímu úřadu

Lhůta pro podání přiznání k dani z příjmů fyzických osob se blíží, přinášíme vám tak podrobný návod, jak daň zaplatit.

Čísla bankovních účtů se liší nejen v jednotlivých krajích, ale také pro jednotlivé daně. V návaznosti na článek vám prozradíme aktuální výše záloh na zdravotní a  sociální pojištění i rady, jak přiznání vyplnit doma bez pomoci účetního.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
7 otázek, na které si musíte odpovědět před koupí auta

Auto není svetr, který můžete po roce zahodit a koupit si nový. Je to několikaletá investice, nad kterou se musíte důkladně zamyslet a až poté kývnout na koupi.

Připravili jsme pro vás seznam 7 otázek, které vám pomohou s výběrem a koupí vozu. Je lepší benzín, nebo nafta? Budete ve voze trávit každý den dlouhé hodiny, nebo z garáže vyjedete jednou týdně?

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Mobilní In Karta a 25% sleva na jízdenky na rok zdarma

In Kartu Českých drah můžete nově získat zdarma a bez čekání. Stačí vám aplikace v telefonu a 2 minuty vašeho času. Pokud cestujete vlaky pravidelně, můžete zdarma získat také 25% slevu na jízdenky.

V článku vám prozradíme také tajný mobilní tarif Vodafonu, který můžete s In Kartou získat se slevou 25 %.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Získejte dotaci z Nové zelené úsporám pro domy v celé ČR

Ve třetí výzvě Nové zelené úsporám je možné žádat o příspěvek pro bytové domy. Cílem je snižovat jejich energetickou náročnost. Zatímco 2. výzva se týkala výhradně domů v Praze, třetí výzva je otevřena žadatelům z celé republiky.

Prozradíme vám, na co můžete získat příspěvěk, jaká je jeho výše a kam poslat žádost.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Tip na víkend: 12 galerií a muzeí se vstupem zdarma

Některá muzea a galerie v naší zemi nabízejí všem návštěvníkům vstup zdarma bez ohledu na věk nebo den v roce. V článku jsme jich pro vás vybrali dvanáct.

Využijte víkend na maximum a zajděte se podívat na expozici věnovanou padělaným bankovkám, na protokolární dary od zahraničních návštěv nebo do leteckého muzea.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Kdo vyrábí spotřebiče Indesit

Pračky, lednice, myčky a další spotřebiče Indesit mají původ v Itálii v roce 1975. Indesit má továrny nejen napříč Itálií, ale také v Polsku, Turecku, Rusku a Velké Británii.

Přečtěte si, kde přesně se jednotlivé spotřebiče vyrábí a který známý výrobce elektroniky Indesit vlastní…

Chci vědět víc
 
 
7 nejlepších kupónů pro tento týden
 
 
Spartoo
20% slevový kupón
Chci slevu
 
 
ZOOT
↑ Víme, jak ušetříte za značkové oblečení
Chci slevu
 
 
Alza
Přehled slev pro konec března 2018
Chci slevu
 
 
Trenýrkárna
Slevový kupón 11 % na vše
Chci slevu
 
 
Baťa
Dámská obuv se slevou až 55 %
Chci slevu
 
 
Sparkys
Vybrané hračky se slevou až 71 %
Chci slevu
 
 
Horsefeathers
10% slevový kód
Chci slevu
 
Máte rádi Skrblíkův zpravodaj? Doporučte ho svým známým ❤
Budeme moc rádi, když náš zpravodaj přepošlete svým kamarádům a známým. Také jim můžete rovnou poslat odkaz na přihlášení odběru. Moc a moc děkujeme. :-)

Jak se vám líbilo toto vydání Skrblíkova zpravodaje?
Oznámkujte nás jako ve škole a my Vám za odměnu ukážeme nejnovější slevové kupóny:
1 - výborné    2 - chvalitebné    3 - dobré    4 - dostatečné    5 - nedostatečné

Své dotazy, přání, připomínky a stížnosti nám můžete psát na náš Facebook nebo Twitter.

Proč Vám přišel tento email?
Registroval(a) jste se k odběru na www.skrblik.cz. Pokud se Vám zpravodaj nelíbí, můžete jeho odběr pro adresu [Email] jednoduše odhlásit.


Šmakuláda pro právníky
Skrblíkův zpravodaj rozesílá Pueblo s. r. o., Holandská 630/11, 101 00 Praha 10 - Vršovice, Česká republika, IČ 28224914, společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod spisovou značkou C 133596.