⚠ Otevřete tento e-mail a ušetříte
Zobrazit email v prohlížeči
 
Logo Skrblík.cz
Číslo 225 | 21. března 2018
 
 
img-160-160
Tesla Energy Saver je podvod. Skrblíkova recenze přístroje měla nečekanou dohru

Zázračný Tesla Energy Saver Eco slibuje až 75% úsporu na složence za elektřinu. Zásluhu na tom má mít "inovativní revoluční technologie vyrovnávající napětí v síti", přičemž krabičku v ceně 1 148 Kč jen stačí připojit do zásuvky.

Google říká něco jiného: “Velký podvod, podvod na lidi, hoax.” Tesla Energy Saver jsme si koupili a rozebrali ho do posledního šroubku. Recenze přístroje měla velmi překvapivou dohru.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Pronájem bytu přes Airbnb: Daně, EET a další povinnosti

Projekty sdílené ekonomiky jako Airbnb nebo Uber jsou stále oblíbenější a v Česku na nich vydělává poměrně dost lidí. Málokdo si ale uvědomuje, že se jedná o podnikání a příjmy z podnikání podléhají zdanění.

Nejdůležitější ale je, že jak u Airbnb tak u Uberu je každá transakce zaznamenaná a lehce dohledatelná. Pokud finanční správa bude provádět kontroly, velmi snadno zjistí, kdo řádně platí daně, a kdo se povinnostem vyhýbá.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Letenky do Turecka za 2 080 Kč, Apple Music zdarma a výprodej Adidas

V rubrice Skrblíkův týden pro vás vybíráme ty aktuálně nejlepší slevy:

  1. Letenky do tureckého Dalamanu za 2 496 Kč
  2. Výprodej oblečení Adidas
  3. Apple Music na 3 měsíce zdarma
  4. Vyšší odměny v Plné peněžence
  5. Lidl: Prostředky na auto v akci
  6. 10% sleva na Kasa.cz
  7. Slevový kupón Tesco 150 Kč
  8. Pleťové krémy v Rossmannu za polovinu
  9. Sleva 20 % na celý nákup v Möbelix
  10. Reebok slevy až 50 %

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
6 kreditek s bonusem: 2 000 Kč i vstupy do letištních salónků

Úroky z nesplaceného úvěru na kreditní kartě jsou pro banky zajímavým zdrojem příjmů, a tak klientům za jejich zřízení a používání nabízejí štědré odměny. Bezplatné vstupy do letištních salónků, jednorázové slevy až 2 000 Kč nebo cashback z nákupu patří mezi nejčastější formy bonusu.

Připravili jsme pro vás aktuální přehled 6 kreditních karet, při jejichž zřízení nebo používání vás čeká sladká odměna.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Infografika: Z čeho se v roce 2018 skládá cena plynu

Vyúčtování za plyn tvoří dvě části: Regulovaná složka vyhlašovaná státem, která je pro všechny odběratele stejná. Neregulovanou složku si stanovují sami obchodníci a pokud je řeč o slevě na plyn, týká se pouze této části.

Platíte více za odebíraný plyn, nebo za jeho přepravu? Co znamenají jednotlivé položky na vyúčtování? A hlavně: Ušetříte příští rok za plyn? Klikněte a dozvíte se odpovědi.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Příručka zdarma: Jak se správně chovat při dopravní nehodě

Dopravní nehoda s sebou nese notnou dávku stresu a zazmatkovat může každý. Proto jsme pro vás připravili bezplatný letáček s radami, jak se chovat při dopravní nehodě.

Obsahuje kontrolní seznam všech úkonů, které je třeba provést pro zajištění bezpečnosti i následného hladkého řízení s pojišťovnou. Také vás upozorníme na vaše právo na zapůjčení náhradního vozidla zdarma.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
11 státních příspěvků, které vylepší váš rodinný rozpočet

Na příspěvcích od státu lze získat jednotky až stovky tisíc korun. Podpora se vyplácí na bydlení, na děti, jako příspěvek v nezaměstnanosti nebo naopak na dojíždění do práce.

Připravili jsme pro vás velký přehled dostupných příspěvků včetně postupu, co musíte pro jejich získání udělat. Přečtěte si článek a nenechávejte státu peníze, na které máte nárok.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
9 super slev, které využijete při cestování vlakem

Dojíždíte pravidelně vlakem do školy nebo zaměstnání? Koupí traťové jízdenky v kombinaci s In-kartou můžete v extrémním případě ušetřit až 30 000 Kč ročně. Naopak sleva u zpáteční jízdenky Českých drah klesla na zanedbatelných 5 %.

V článku vám představíme velmi výhodou jízdenku pro cestu na pražské letiště a způsob, jak získat místenku do vlaku zdarma. Příjemně vás možná překvapí cena doplatku do první třídy Českých drah.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
5 předpokladů pro úspěšné schválení hypotéky

Získání hypotéčního úvěru je běh na dlouhou trať. Banka si žadatele důkladně prověřuje a jak může dosvědčit jedna rodina z Východních Čech, radost z těhotenství před makléřem může vyústit v zamítnutí již schváleného úvěru.

Klikněte a prozradíme vám pět základních předpokladů, které je nutné splnit pro schválení hypotéky.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Přehled: Nejlepší slevy na studentský průkaz ISIC

ISIC je mezinárodně uznávaný průkaz pro studenty středních a vysokých škol. Některé z nich ho studentům vydávají automaticky, jinde si ho lze pořídit za poplatek zhruba 250 Kč.

Pro studenty jsme připravili přehled nejzajímavějších slev, které lze získat po předložení průkazu ISIC. Přidáme také tip na velmi zajímavé cestovní pojištění, které si lze k průkazu sjednat.

Chci vědět víc
 
 
7 nejlepších kupónů pro tento týden
 
 
MALL
Aktuální slevy pro březen 2018
Chci slevu
 
 
e-Beko
Slevový kód 200 Kč
Chci slevu
 
 
DealExtreme
Sleva 3 % na celý nákup
Chci slevu
 
 
Footshop
5% slevový kupón (aktuální)
Chci slevu
 
 
Parfémy.cz
Značkové parfémy se slevou až 60 %
Chci slevu
 
 
Answear
Výprodej značkového oblečení
Chci slevu
 
 
Dáme jídlo
Bonus 5 % pro studenty
Chci slevu
 
Máte rádi Skrblíkův zpravodaj? Doporučte ho svým známým ❤
Budeme moc rádi, když náš zpravodaj přepošlete svým kamarádům a známým. Také jim můžete rovnou poslat odkaz na přihlášení odběru. Moc a moc děkujeme. :-)

Jak se vám líbilo toto vydání Skrblíkova zpravodaje?
Oznámkujte nás jako ve škole a my Vám za odměnu ukážeme nejnovější slevové kupóny:
1 - výborné    2 - chvalitebné    3 - dobré    4 - dostatečné    5 - nedostatečné

Své dotazy, přání, připomínky a stížnosti nám můžete psát na náš Facebook nebo Twitter.

Proč Vám přišel tento email?
Registroval(a) jste se k odběru na www.skrblik.cz. Pokud se Vám zpravodaj nelíbí, můžete jeho odběr pro adresu [Email] jednoduše odhlásit.


Šmakuláda pro právníky
Skrblíkův zpravodaj rozesílá Pueblo s. r. o., Holandská 630/11, 101 00 Praha 10 - Vršovice, Česká republika, IČ 28224914, společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod spisovou značkou C 133596.