⚠ Otevřete tento e-mail a ušetříte
Zobrazit email v prohlížeči
 
Logo Skrblík.cz
Číslo 222 | 11. března 2018
 
 
img-160-160
13 tipů, jak se naučit cizí jazyk zdarma

Kurzy angličtiny s rodilým mluvčím můžete absolvovat zcela zdarma. What? Stačí se přihlásit mezi dobrovolníky, kteří poslouží k výuce budoucích učitelů angličtiny. To vše za odborného dohledu školitelů. Háček je jediný: Počet míst je omezen a zájemců hodně.

47 různých světových jazyků včetně exotické tagalštiny nebo igboštiny se můžete naučit díky unikátním jazykovým kurzům pro agenty CIA. Jsou veřejně dostupné a Skrblík vám prozradí, kde je najdete. Nwee ọmarịcha ụbọchị!

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Kde získat dřevo na topení levně, nebo zcela zdarma

Kvalitní dřevo na vytápění lze získat levně, nebo velmi často zcela zdarma. Legálně lze sbírat suché, na zemi ležící klestí o maximálním průměru větví 7 cm na silnějším konci.

Za jistých okolností lze levně odkoupit také pokácené dříví, nebo ho dokonce těžit v lese. Na koho se musíte obrátit, vám prozradíme v článku.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Aliexpress: Parkovací senzory za 242 Kč a dalších 9 věcí do auta

V seriálu Tipy z AliExpressu pro vás vybíráme to nejzajímavější z populárního tržiště, tentokrát jsme se zaměřili na doplňky do auta. Za neuvěřitelných 242 Kč včetně poštovného koupíte parkovací senzory s výborným hodnocením.

Za 376 Kč koupíte skvělé autorádio s MP3 a bluetooth, za 210 Kč FM vysílač k autorádiu, za 42 Kč duální USB nabíječku a za 36 Kč unikátní nemrznoucí směs do ostřikovačů.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Srovnání: Vyplatí se pojištění proti zneužití platební karty?

Došlo ke zneužití vaší odcizené karty ještě předtím, než jste ji stihli zablokovat? V některých případech máte i tak nárok na odškodnění.

Nezískáte sice zpět plných 100 % ze zneužité částky a je nutné splnit několik dalších podmínek, ale můžete ušetřit za pojištění platební karty. Upozorníme vás také na tři situace související s kartou, na které je třeba si dát velký pozor.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Zjistěte si zdarma: Kolik pojišťovna zaplatila za vaši zdravotní péči?

Toto je mimořádně zajímavá, ale nepříliš známá informace. Vaše pojišťovna je povinna na základě žádosti předložit přehled vykázané zdravotní péče. Dozvíte se tak do nejmenších detailů, kolik za vás zaplatila doktorům, nemocnicím či lékárnám.

Třeba jen za evidenci pacienta u praktického lékaře zaplatila 665 Kč a za přijetí na pohotovosti v nemocnici 200 Kč. Máme pro vás návod, jak můžete získat svůj výpis. V některých případech tak můžete odhalit i podvody zdravotnických zařízení.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Jak jsou na tom termínované vklady v roce 2018?

Termínované vklady ještě před pár lety nabízely zajímavé zhodnocení prostředků polehávajících na účtu. Za jejich předčasný výběr se sice platilo vysoké penále, ale odměnou byla zajímavá úroková sazba.

Jak jsou na tom termínované vklady v roce 2018?

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Neomezené volání, SMS a 10 GB dat za 499 Kč bez závazku

Být studentem je super. Zvlášť, když si můžete pořídit skvělý tarif s neomezeným voláním i SMS a 10 GB dat v Česku i v celé Evropské unii za 499 Kč měsíčně. Bez závazku.

Má tento studentský tarif konkurenci? Odpověď se dozvíte v článku.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
3 rady pro rodiny s domácími mazlíčky

Domácí mazlíčci mají v některých rodinách stejná privilegia jako děti – nešetří se na nich a občas se zvířata stravují dokonce lépe než jejich majitelé.

Máme pro vás pár tipů, jak ušetřit na zvířatech, aniž by došlo ke snížení jejich komfortu.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Porodné 2018: Kdo má nárok, výše příspěvku, kde žádat

Porodné je jednorázový příspěvek rodinám s nižšími příjmy při narození prvního a druhého potomka. Nárok na něj tak nemají všichni rodiče, je nutné splnit několik podmínek.

V článku vám všechny podmínky vysvětlíme, poradíme vám, kde se o příspěvek žádá a jak je vysoký.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Tento článek si přečtěte dřív, než si rezervujete příští hostel

Hostely kdysi vznikly jako levné ubytování pro mladé cestovatele, především studenty s omezeným rozpočtem. Nyní je to asi nejlevnější způsob ubytování s postelí, koupelnou, WC a pevnou střechou nad hlavou pro všechny cestovatele.

V hostelech po celém světě jsme potkali hosty od studentů po seniory. Přečtěte si naše tipy.

Chci vědět víc
 
 
7 nejlepších kupónů pro tento týden
 
 
Alza
Sleva 5 % na celý nákup
Chci slevu
 
 
JENA Nábytek
Slevový kupón 500 Kč
Chci slevu
 
 
Modino.cz
10% slevový kupón
Chci slevu
 
 
Rozbaleno.cz
Rozbalené zboží se slevou až 70 %
Chci slevu
 
 
FAnn parfumerie
2+1 zdarma u všech produktů GOSH
Chci slevu
 
 
Tchibo
Slevový kupón 109 Kč
Chci slevu
 
 
Audiotéka
Vybrané audioknihy se slevou až 30 %
Chci slevu
 
Máte rádi Skrblíkův zpravodaj? Doporučte ho svým známým ❤
Budeme moc rádi, když náš zpravodaj přepošlete svým kamarádům a známým. Také jim můžete rovnou poslat odkaz na přihlášení odběru. Moc a moc děkujeme. :-)

Jak se vám líbilo toto vydání Skrblíkova zpravodaje?
Oznámkujte nás jako ve škole a my Vám za odměnu ukážeme nejnovější slevové kupóny:
1 - výborné    2 - chvalitebné    3 - dobré    4 - dostatečné    5 - nedostatečné

Své dotazy, přání, připomínky a stížnosti nám můžete psát na náš Facebook nebo Twitter.

Proč Vám přišel tento email?
Registroval(a) jste se k odběru na www.skrblik.cz. Pokud se Vám zpravodaj nelíbí, můžete jeho odběr pro adresu [Email] jednoduše odhlásit.


Šmakuláda pro právníky
Skrblíkův zpravodaj rozesílá Pueblo s. r. o., Holandská 630/11, 101 00 Praha 10 - Vršovice, Česká republika, IČ 28224914, společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod spisovou značkou C 133596.