⚠ Otevřete tento e-mail a ušetříte
Zobrazit email v prohlížeči
 
Logo Skrblík.cz
Číslo 206 | 14. ledna 2018
 
 
img-160-160
7 fitness náramků z AliExpressu za 220-736 Kč

Měří ušlou vzdálenost, spálené kalorie i kvalitu spánku. Upozorní vás na telefonát, příchozí SMS zprávu a zobrazí vám aktuální čas. Řeč je o fitness náramku TW64+ z Aliexpressu, včetně poštovného vás vyjde na 221 Kč.

Vybrali jsme pro vás 7 fitness náramků z Aliexpressu, za které zaplatíte nejvýše 736 Kč. Ohlídají vám tepovou frekvenci, upozorní vás na příchozí e-mail a nosit je můžete i při plavání.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Důležité: 9 rad, jak si zabezpečit telefon proti krádeži

Pryč je doba, kdy byla při ztrátě telefonu šance na jeho vypátrání mizivá. Chytré telefony umožňují ochránit data před zneužitím, průběžně je automaticky zálohovat a přístroj v případě potřeby dohledat nebo na dálku zablokovat.

V článku pro vás máme tipy, jak si můžete mobil zabezpečit zcela zdarma.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Pavelkovo skrblení: Jak ušetřit na dálniční známce

Děti dorostly, pořídily si řidičák a čím dál častěji se mi začalo stávat, že jsem se nezapsal včas do naší domácí knihy jízd. Musel jsem tak cestovat pěšky nebo vlakem.

Nakonec jsem se nechal přesvědčit ke koupi dalšího auta. Jako skrblík v tom nevidím žádné výhody. Přesto jsem hned začal pátrat, jak ušetřit aspoň na jedné dálniční známce…

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Pohonné hmoty: Průměrná cena benzínu a nafty 2018

Graf cen pohonných hmot v Česku připomíná horskou dráhu. Ještě v závěru roku 2014 se za litr benzínu platilo 37 Kč, v srpnu 2017 to bylo o více než 7 Kč méně. V jaké fázi jsou ceny pohonných hmot nyní?

V druhé části článku si můžete prohlédnout graf skladby ceny benzínu. Tipněte si: Jakou část ceny litru benzínu tvoří náklady na ropu?

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Jak snížit zálohy na sociání a zdravotní pojištění

Minimální záloha na sociální pojištění u OSVČ je pro rok 2018 navýšena na 2 189 Kč měsíčně, u zdravotního pojištění vzrostla na 2 024 Kč.

Osoba samostatně výdělečně činná smí za jistých okolností požádat o snížení záloh. Podmínky a pravidla se dočtete v šesti bodech našeho článku.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
8 věcí, které jste nevěděli o splátkách bez navýšení

Domácí spotřebiče, telefony i dovolenou dnes můžete vcelku běžně koupit na splátky bez navýšení. To znamená, že úroková sazba takového úvěru je rovna nule.

Přesto nemusí být nákup na splátky bez navýšení vždy výhodný. Bez navýšení neznamená levnější a půjčka s 0% úrokem nemusí znamenat zdarma. Přečtěte si 8 rizik nákupu na splátky, která musíte znát, než podepíšete smlouvu o úvěru.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Návod: Jak změnit dodavatele plynu v 5 krocích

Změna dodavatele plynu zabere jen pár hodin, ale ušetřit vám může i několik tisícikorun každý rok. Úspora je nejvýraznější, pokud plyn používáte současně k vytápění a k ohřevu horké vody.

Ještě před samotným přechodem ke konkurenci vám v kalkulačce pomůžeme vybrat nejlevnějšího dodavatele. Objasníme vám také případy, kdy lze vypovědět smlouvu ještě před jejím koncem.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Přehledy bankomatů: Mapa, minimální výběr, vkladomaty

Ani v roce 2018 není poplatek za výběr z cizího bankomatu historickým pojmem, účtuje ho většina tradičních bank. Za výběr z přístroje konkurence si často účtují až 40 Kč.

V celé republice funguje více než 5 000 bankomatů, prostřednictvím části z nich lze navíc peníze na účet vkládat. Která banka má nejvíc vlastních přístrojů, jaké jsou minimální možné výběry a kdo nabízí možnost výběru bankovek?

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
5 srovnávačů pojištění domácnosti, kdo je nejlevnější?

Pojištění domácnosti kryje škody na domácích spotřebičích, osobních věcech členů domácnosti, drobných domácích zvířatech, platebních kartách nebo na zásobách potravin. Čtenářům Skrblíka doporučujeme mít pojištění domácnosti sjednané.

V článku pro vás máme přehled 5 srovnávačů, díky kterým si můžete sjednat co nejvýhodnější pojištění.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
7 nejlepších wi-fi routerů podle recenzí

Při výběru wi-fi routeru berte ohled na rychlost připojení, rozsah pokrytí, frekvenční pásma, zabezpečení bezdrátové sítě, antény a možnosti připojení dalších zařízení.

Porovnali jsme desítky routerů, pročetli stovky recenzí a vybrali pro vás 7 přístrojů, které se vyplatí koupit. Nejlevnější je za 449 Kč, nejdražší router pro náročné uživatele je za 6 279 Kč.

Chci vědět víc
 
 
7 nejlepších kupónů pro tento týden
 
 
ZOOT
Definitivní výprodej až 70 %
Chci slevu
 
 
UrbanStore
Lednový výprodej se slevami až 70 %
Chci slevu
 
 
Parfémy.cz
Ušetřete až 50 % za značkové parfémy
Chci slevu
 
 
Feedo
Slevový kupón 200 Kč
Chci slevu
 
 
* Tajný obchod *
Nový věrnostní program s…
Chci slevu
 
 
FootShop
Povánoční výprodej se slevami až 45 %
Chci slevu
 
 
Hodinky.cz
…ručičkové i digitální levnější až o 66 %
Chci slevu
 
Máte rádi Skrblíkův zpravodaj? Doporučte ho svým známým ❤
Budeme moc rádi, když náš zpravodaj přepošlete svým kamarádům a známým. Také jim můžete rovnou poslat odkaz na přihlášení odběru. Moc a moc děkujeme. :-)

Jak se vám líbilo toto vydání Skrblíkova zpravodaje?
Oznámkujte nás jako ve škole a my Vám za odměnu ukážeme nejnovější slevové kupóny:
1 - výborné    2 - chvalitebné    3 - dobré    4 - dostatečné    5 - nedostatečné

Své dotazy, přání, připomínky a stížnosti nám můžete psát na náš Facebook nebo Twitter.

Proč Vám přišel tento email?
Registroval(a) jste se k odběru na www.skrblik.cz. Pokud se Vám zpravodaj nelíbí, můžete jeho odběr pro adresu [Email] jednoduše odhlásit.


Šmakuláda pro právníky
Skrblíkův zpravodaj rozesílá Pueblo s. r. o., Holandská 630/11, 101 00 Praha 10 - Vršovice, Česká republika, IČ 28224914, společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod spisovou značkou C 133596.