⚠ Otevřete tento e-mail a ušetříte
Zobrazit email v prohlížeči
 
Logo Skrblík.cz
Číslo 202 | 31. prosince 2017
 
 
img-160-160
Získejte tisíce korun za jediný den (není to ani vtip, ani binární opce)

Nový rok bývá ve znamení předsevzetí: Přestanete kouřit, zhubnete nebo se začnete učit cizí jazyk. Skrblík má pro čtenáře jinou radu: Věnujte jeden den hledání úspor. Získat do rodinného rozpočtu tak můžete tisíce korun.

Během novoroční inventury si projděte účty za elektřinu a plyn, zkontrolujte pojistné smlouvy nebo požádejte o výpis čerpání zdravotní péče. Připravili jsme pro vás 13 bodů, kde můžete hledat úspory.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
12 divných věcí z Aliexpressu s cenou do 170 336 Kč

Vedle parkovacích senzorů za 242 Kč a solidního fitness náramku za 511 Kč koupíte na Aliexpressu dost bizarní věci. Papuče s USB konektorem, tričko s LED ekvalizérem, basketbalovou soupravu na toaletu nebo dětskou zimní čepici, která… to musíte vidět sami.

Na Silvestra jsme pro vás vybrali 12 divných věcí z Aliexpressu, cena té nejdražší je 170 336 Kč (nicméně včetně poštovného).

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Mapa levných letenek z Prahy + nejhorší a nejlepší letiště světa

Nikdy v historii nebyla nabídka levných letenek z Česka tak bohatá. Připravili jsme pro vás mapu destinací, kam lze levně letět z Prahy. A taky z Bratislavy a Wroclawi.

V infografice si také můžete prohlédnout aktuální žebříček 10 nejlepších a nejhorších letišť na světě. Schválně, kolik z nich jste již navštívili?

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Aktualizováno: Velký přehled novoročních výprodejů 2018

Doplnili jsme náš přehled povánočních slev a výprodejů o další desítky obchodů. Přečtěte si, kde můžete ušetřit za oblečení, obuv, sportovní vybavení i elektroniku.

Ne všichni obchodníci hrají dle zásad Mirka Dušína, proto pro vás máme 3 rady, jak nenaletět na reklamní triky. Velmi často je lze odhalit na první pohled. :-)

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Prověřte si zdarma: Nestočili vám u auta tachometr?

Ministerstvo dopravy nabízí zdarma možnost prověření si tachometru vašeho auta. Stačí zadat VIN kód a číslo protokolu z poslední technické kontroly, a získáte přehled stavů tachometrů ze všech prohlídek auta. Snadno tak můžete odhalit stočený tachometr.

PS: Věděli jste, že počítadlo ujetých kilometrů se správně označuje odometer? Tachometr měří aktuální rychlost.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Ušetřete za benzín, začněte jezdit autem na dřevo

Koumáci z Ukrajiny jsou stále důvtipnější: Tentokrát předělávají své automobily tak, aby místo na benzín jezdily na dřevo. Tímto způsobem své železné koně upravilo už nejméně šest řidičů, cílem je ušetřit za palivo.

Někoho vyjde pětkrát levněji než jízda klasickým autem, jiného dokonce dvacetkrát. Jevgenij Kolyvan z Černigova nainstaloval na kufr auta speciální kamna a nyní pohání svůj Opel dřevem. V přepočtu na peníze vyjde jízda na dřevo na 5-6 kopějek, zatímco na benzín okolo 2 hřiven. Hlavní podmínkou je, aby…

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
K moři za pár stokorun: Průvodce po severním Polsku

Máte již jasno v plánech na letní dovolenou? Skrblík má pro vás tip na výlet k moři, který vás bude stát řádově stokoruny. Severní Polsko.

Písčité pláže se pozvolna svažují do vody, a jsou tak vhodné pro rodiny s malými dětmi. K Gdaňsku se dopravíte velmi levným PolskiBusem, vlakem nebo pohodlně autem. Levné ubytování pořídíte ve stanech přímo u moře a hlavně: Poláci mají Čechy rádi.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Tajná 75% sleva na mobilní tarif od Vodafone :-)

Oficiálně se jedná o zaměstnanecký program po České dráhy, ale 75% slevu na dva různé tarify od Vodafone může získat kdokoliv. Stačí po ruce mít platnou In-kartu, telefonní číslo vám zůstane.

Vybrat si můžete ze dvou tarifů. Za 30 Kč měsíčně můžete poslat až 100 SMS, nebo protelefonovat 19 minut. Za 89 Kč měsíčně pak protelefonujete až 70 minut, nebo pošlete 294 SMS. Podle Skrblíka jde pro velkou část čtenářů o nejvýhodnější tarif.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Pavelkovo skrblení: Nevyzvednuté miliardy z kupónové privatizace

Zaujal mě článek o tom, kolik miliard v podobě akcií z kupónové privatizace ještě leží lidem na účtech a nikdo o ně nejeví zájem. Samozřejmě jsem zadoufal, že ještě i já mám někde nějaké akcie jedné z mála firem, které od devadesátých let nezkrachovaly nebo je někdo nevytuneloval. Otevřel jsem si stránky Centrálního depozitáře cenných papírů.

Poměrně rychle jsem zamířil do záložky s názvem Široká veřejnost a tam rozklikl ověření existence majetkového účtu v nezařazené evidenci. Zadal jsem své rodné číslo a…

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
33 tipů, jak ušetřit v Norsku. (Protože jedno pivo je dražší než zpáteční letenka do Osla)

Zpáteční letenku do Osla koupíte již za 400 Kč včetně poplatků, ale za jízdenku z letiště do centra zaplatíte 1 160 Kč. Litr benzínu stojí 40 Kč, jídlo v levnější restauraci asi 330 Kč a jediné pivo z lokálního minipivovaru až 550 Kč.

Pomůžeme vám dostat se co nejlevněji na skalní převis Trolltunga, poradíme, co vidět v Oslu a upozorníme vás na světový unikát, který jsme objevili při cestě norským tunelem.

Chci vědět víc
 
 
7 nejlepších kupónů pro tento týden
 
 
Baťa
Sezónní slevy 2017/2018
Chci slevu
 
 
Freshlabels
Slevový kupón 150 Kč
Chci slevu
 
 
Answear
Vánoční slevy až 50 %
Chci slevu
 
 
JENA Nábytek
Výprodej nábytku – slevy až 71 %
Chci slevu
 
 
BigBrands
Značkové oblečení se slevou až 84 %
Chci slevu
 
 
MALL.cz
Povánoční megavýprodej 2017
Chci slevu
 
 
Parfémy.cz
Slevy až 50 % v povánočním výprodeji
Chci slevu
 
Máte rádi Skrblíkův zpravodaj? Doporučte ho svým známým ❤
Budeme moc rádi, když náš zpravodaj přepošlete svým kamarádům a známým. Také jim můžete rovnou poslat odkaz na přihlášení odběru. Moc a moc děkujeme. :-)

Jak se vám líbilo toto vydání Skrblíkova zpravodaje?
Oznámkujte nás jako ve škole a my Vám za odměnu ukážeme nejnovější slevové kupóny:
1 - výborné    2 - chvalitebné    3 - dobré    4 - dostatečné    5 - nedostatečné

Své dotazy, přání, připomínky a stížnosti nám můžete psát na náš Facebook nebo Twitter.

Proč Vám přišel tento email?
Registroval(a) jste se k odběru na www.skrblik.cz. Pokud se Vám zpravodaj nelíbí, můžete jeho odběr pro adresu [Email] jednoduše odhlásit.


Šmakuláda pro právníky
Skrblíkův zpravodaj rozesílá Pueblo s. r. o., Holandská 630/11, 101 00 Praha 10 - Vršovice, Česká republika, IČ 28224914, společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod spisovou značkou C 133596.