⚠ Otevřete tento e-mail a ušetříte
Zobrazit email v prohlížeči
 
Logo Skrblík.cz
Číslo 200 | 24. prosince 2017
 
 
img-160-160
1 289 aktuálních slev a kupónů z 697 obchodů

Při utrácení peněz od Ježíška můžete ušetřit a koupit si tak víc. Stačí se před odesláním objednávky rozhlédnout po slevovém kupónu. Skrblík na svém kupónovém webu aktuálně nabízí 1 289 slev do 697 obchodů, přičemž další přibývají každým dnem.

V aktuální nabídce najdete slevu 200 Kč do Kasa.cz, kupón 150 Kč do Freshlabels nebo 15% slevový kód do Rozbaleno.cz.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Soutěž o chytré hodinky Apple Watch

Jeden ze čtenářů Skrblíka vyhraje chytré hodinky Apple Watch s funkcemi pro měření pohybové aktivity a tepu, notifikacemi na zprávy a ciferníkem Siri.

Soutěž končí 31. ledna 2018, její podmínky vám prozradíme v článku. Pokud hodinky nechcete, prosím, neklikejte a dejte šanci jiným!

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
7 chytrých hodinek od 224 Kč včetně poštovného

Na čínském Aliexpressu koupíte chytré hodinky již za 224 Kč včetně poštovného do ČR. Mají dotykový displej, krokoměr, měří kvalitu spánku a upozorní vás na SMS zprávu i telefonní hovor.

Vybrali jsme pro vás 7 chytrých hodinek, které koupíte doslova za stokoruny. Některé modely mají senzor srdečního tepu, GPS, slot na SIM kartu nebo dokonce fotoaparát.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Pavelkovo skrblení: Moje zkušenosti se Zonky

Nechal jsem se syny přesvědčit, abych se stal investorem na Zonky. Bereme to jako hru. Pošlete si z běžného účtu na zonky peněženku obnos, pak si na tržišti vybíráte žadatele o půjčku a investujete do nich.

Své dlužníky si můžete vybírat podle různých kritérií. Hlavním je asi úrok. Ti, co nabízejí 3,99 %, jsou bezproblémoví a nečeká se, že by nespláceli. Opačným extrémem jsou ti, kteří jsou ochotní splácet…

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Máte starou, ale funkční ledničku? Vyhoďte ji, ušetříte

Staré ledničky mají tak vysokou spotřebu elektřiny, že se je vyplatí odvézt do sběru, i když jsou stále funkční. Pořízení nové chladničky se vám během několika let zaplatí z ušetřené energie. Nevěříte? V článku nabízíme propočet.

Také se v něm dozvíte, jak se jednoduše zorientujete v energetických štítcích.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Značkové vs. neznačkové zboží: V čem se skutečně liší

"Mezi značkovým a neznačkovým zbožím není žádný rozdíl, ve skutečnosti ho vyrábí jedna a ta samá továrna." Ano, to je často pravda.

Rozdíl je jinde: Nejčastěji v surovinách, ze kterého se produkt vyrábí. Standardní čokoláda se vyrábí z běžných kakaových bobů, dražší prémiová třeba z kvalitního ekvádorského kakaa. Naopak nejlevnější čokoláda často není čokoláda, ale pouze kakaová pochoutka namíchaná z cenově dostupnějších náhražek. A všechny tři mohou sjíždět ze stejné výrobní linky.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
9 věcí, které chcete znát před koupí ojetiny

Při koupi staršího auta se nelze spoléhat na údaj najetých kilometrů na odometeru. Dle průzkumu má stočený "tachometr" 40-50 % prodávaných ojetin. Skutečný nájezd auta lze odhadnout dle stupně opotřebení jednotlivých dílů. Poradíme vám, jak na to.

Odhalíme vám také triky autobazárníků, jak slovíčkaří, jak uměle snižují cenu vozu a jak vytváří falešné inzeráty, aby přilákali zákazníka.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Návod v češtině: Jak nakupovat na AliExpressu krok za krokem

AliExpress je čínské internetové tržiště s obrovskou šíří sortimentu. Vedle elektroniky a oblečení v něm koupíte levné látky, zahradnické potřeby, boty nebo výbavu pro sportovce. Většinou s poštovným zdarma.

Skrblík pro čtenáře připravil obrázkový návod, jak krok za krokem nakupovat na Aliexpressu. Také vám prozradíme, jak získat až 4 % z nákupu zpět.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Vyzkoušeli jsme e-shop Lidlu, nabízí i běžně nedostupné zboží

Lidl v září spustil internetový obchod, který se setkal s velkým ohlasem. Nabízí v něm domácí spotřebiče, vybavení dílny, nástroje pro kutily, oblečení i výbavu pro děti. Tedy téměř celý sortiment s výjimkou potravin a drogerie.

V nabídce nechybí zboží běžně dostupné jen několikrát do roka během časově omezených akcí. E-shop Lidlu jsme vyzkoušeli. Známe podmínky vrácení zboží, cenu poštovného a spravujeme pro vás přehled výrobků Lidl čítající více než 1 550 položek.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
12 pravd a mýtů o záručních lhůtách a reklamacích

Zboží prodávané s vadami nelze ze zákona reklamovat. Prodejce je vám povinen uhradit náklady související s uplatněním reklamace. Pakliže to má obchodník řádně uvedeno ve smluvních podmínkách, může zkrátit délku záruční lhůty až na 1 rok…

Tři tvrzení, ale jen některá z nich jsou pravdivá. Znáte svá práva a vyznáte se v reklamacích a v záručních lhůtách? Přečtěte si náš článek a odlište pravdu od smyšlenky.

Chci vědět víc
 
 
7 nejlepších kupónů pro tento týden
 
 
BezvaSport
10% slevový kupón na celý nákup
Chci slevu
 
 
Tchibo
Slevový kód 109 Kč (prosinec 2017)
Chci slevu
 
 
Astratex
-10 % na celý sortiment
Chci slevu
 
 
Kasa.cz
4% slevový kupón (aktuální)
Chci slevu
 
 
Esprit
10% sleva na celý nákup
Chci slevu
 
 
Pilulka
Slevový kupón 100 Kč
Chci slevu
 
 
Mall.cz
Sleva 1 000 Kč na domácí spotřebiče
Chci slevu
 
Máte rádi Skrblíkův zpravodaj? Doporučte ho svým známým ❤
Budeme moc rádi, když náš zpravodaj přepošlete svým kamarádům a známým. Také jim můžete rovnou poslat odkaz na přihlášení odběru. Moc a moc děkujeme. :-)

Jak se vám líbilo toto vydání Skrblíkova zpravodaje?
Oznámkujte nás jako ve škole a my Vám za odměnu ukážeme nejnovější slevové kupóny:
1 - výborné    2 - chvalitebné    3 - dobré    4 - dostatečné    5 - nedostatečné

Své dotazy, přání, připomínky a stížnosti nám můžete psát na náš Facebook nebo Twitter.

Proč Vám přišel tento email?
Registroval(a) jste se k odběru na www.skrblik.cz. Pokud se Vám zpravodaj nelíbí, můžete jeho odběr pro adresu [Email] jednoduše odhlásit.


Šmakuláda pro právníky
Skrblíkův zpravodaj rozesílá Pueblo s. r. o., Holandská 630/11, 101 00 Praha 10 - Vršovice, Česká republika, IČ 28224914, společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod spisovou značkou C 133596.