⚠ Otevřete tento e-mail a ušetříte
Zobrazit email v prohlížeči
 
Logo Skrblík.cz
Číslo 194 | 3. prosince 2017
 
 
img-160-160
Aktuální slevové kupóny pro prosinec 2017

Ušetřete při nákupu vánočních dárků - stačí si před odesláním objednávky zkontrolovat, zdali není k mání slevový kupón. Zabere to 2 minuty, ušetřit můžete až 20 % z ceny nákupu.

Skrblík pro vás sbírá aktuální slevové kupóny do více než 690 českých obchodů. Nechybí mezi nimi ZOOT, Notino, Tescoma, Baťa, Bibloo ani Adidas.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Přehled: Slevy na skipasy do 18 areálů napříč Českem

Nemůžete se dočkat, až vytáhnete lyže a snowboardy ze sklepa a vyrazíte na hory? Připravili jsme pro vás přehled cen skipasů v 18 areálech napříč republikou.

Poradíme vám, kde je nejvýhodnější rodinné vstupné a kde zaplatíte za lyžování v den narozenin jen 20 Kč.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
10 tipů na vybavení na lyže a snowboard z Aliexpressu

Čínský AliExpress nabízí nepřeberné množství zajímavého zboží doslova za skvělou cenu, často navíc s poštovným do ČR zdarma. Výběr toho nejlepšího vám každý čtvrtek přináší náš seriál Tipy z AliExpressu.

Tentokrát pro vás máme 10 tipů na lyže a snowboard: lyžařské ponožky, teplé rukavice i funkční spodní oblečení.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Pavelkovo skrblení: Kurvítka

Čekají mě s novým rokem dvě investice, které mi zamávají rozpočtem. Nespolupracuje myčka nádobí. Asi má v sobě nějaké kurvítko. Stejný typ, jako měla pračka nebo má lednička. Asi nejen já vzpomínám na domácí spotřebiče, které se takřka dědily z generace na generaci.

Naše první pračka vydržela třikrát denně prát plíny a stěhovala se s námi z bytu do bytu. Zkrátka si odsloužila svoje. Druhá dohrála pár měsíců po konci záruční doby a její oprava by stále půlku její pořizovací ceny.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Srovnání cloudů: Je lepší OneDrive, Dropbox, Google, nebo někdo jiný?

Ukradnou vám počítač, disk se rozbije… a pokud nezálohujete denně, rodinné fotky, bakalářské práce a další důležité dokumenty jsou ztraceny. Řešení je jednoduché: Používat některý z cloudů.

Data se z vašeho disku budou automaticky nahrávat na zaheslovaný cloudový účet. Nemusíte dělat nic navíc a vaše data budou zálohovaná a dostupná z jakéhokoliv místa s připojením k internetu. Kdo nabízí šifrování dat, verzování souborů a nejvíce prostoru zdarma? Dozvíte se v našem srovnání.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Hypotéky od A do Z: Co potřebujete vědět v roce 2018

Průměrná výše hypotéky je 2 000 000 Kč, přičemž úvěr se splácí až desítky let. Dobrá hypotéka vám může ušetřit až statisíce korun stejně tak, jako vás o ně může připravit špatná hypotéka.

V obsáhlém průvodci hypotékami vám představíme jednotlivé typy úvěrů, prozradíme předpoklady pro jejich schválení a seznámíme vás s nedávnými změnami v zákoně.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
7 triků, jak ušetřit za dětské pleny

Věděli jste, že celé dvě třetiny dětských plen se prodají ve slevových akcích? Na každém balení tak lze ušetřit až 130 Kč, stačí si je nakoupit do zásoby.

V článku pro vás máme celkem 7 tipů přímo od maminek, díky kterým můžete ušetřit na dětských plenách - včetně látkových.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Kdo vyrábí pneumatiky Nankang?

Tradice pneumatik Nankang sahá až do roku 1959, dnes spadají z hlediska kvality do ekonomické třídy. Nankang má v nabídce několik modelů standardních, sportovních, prémiových a zimních pneumatik.

Klikněte a dozvíte se, kde se pneu Nankang vyrábí. Také vám prozradíme jednoduchý trik, jak z kódu na pneumatice poznat výrobce i stáří gumy.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
18 rad, jak ušetřit při návštěvě Paříže

Zrádné při cestě do Paříže jsou již samotné letenky. Městu slouží tři různá letiště, přičemž jedno z nich dělí od centra 85 km. Letenky na něj jsou sice nejlevnější, ale po započtení ceny dopravy z letiště se často jedná o cenovou past.

Jak koupit skutečně nejvýhodnější letenky do Paříže vám poradíme v článku. Pomůžeme vám ušetřit za ubytování, dáme tip na bezplatnou prohlídku Paříže a cestovní pojištění do Francie zdarma.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Termínované vklady: Kdo nabízí aktuálně nejvyšší úrok?

Termínované vklady připomínají spořicí účty s předem stanovenou lhůtou úročení. Peníze sice nemůžete vybrat předčasně, ale zase získáte o něco vyšší úrok než na spořicích účtech.

Situace na trhu způsobila, že během posledních letech úroky na termínovaných vkladech spadly o více než polovinu. Kdo nabízí nejlepší úrok a jaké riziko přinášejí vklady v cizí měně?

Chci vědět víc
 
 
7 nejlepších kupónů pro tento týden
 
 
Tescoma
Nové slevové kupóny Tescoma
Chci slevu
 
 
Notino
Ušetřete při nákupu na Notino.cz
Chci slevu
 
 
Pilulka
Slevový kód 100 Kč
Chci slevu
 
 
Tchibo
Slevové kupóny (prosinec 2017)
Chci slevu
 
 
Alza
Nové slevové kupóny do Alzy
Chci slevu
 
 
UrbanStore
Klikněte a ušetříte 100 Kč
Chci slevu
 
 
ProZdraví.cz
10% slevový kupón na vše
Chci slevu
 
Máte rádi Skrblíkův zpravodaj? Doporučte ho svým známým ❤
Budeme moc rádi, když náš zpravodaj přepošlete svým kamarádům a známým. Také jim můžete rovnou poslat odkaz na přihlášení odběru. Moc a moc děkujeme. :-)

Jak se vám líbilo toto vydání Skrblíkova zpravodaje?
Oznámkujte nás jako ve škole a my Vám za odměnu ukážeme nejnovější slevové kupóny:
1 - výborné    2 - chvalitebné    3 - dobré    4 - dostatečné    5 - nedostatečné

Své dotazy, přání, připomínky a stížnosti nám můžete psát na náš Facebook nebo Twitter.

Proč Vám přišel tento email?
Registroval(a) jste se k odběru na www.skrblik.cz. Pokud se Vám zpravodaj nelíbí, můžete jeho odběr pro adresu [Email] jednoduše odhlásit.


Šmakuláda pro právníky
Skrblíkův zpravodaj rozesílá Pueblo s. r. o., Holandská 630/11, 101 00 Praha 10 - Vršovice, Česká republika, IČ 28224914, společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod spisovou značkou C 133596.