Když otevřete tento e-mail, ušetříte
Zobrazit email v prohlížeči
 
Logo Skrblík.cz
Vydání 35/2017 | www.skrblik.cz
 
 
img-160-160
Tajná sleva 75 % na mobilní tarif od Vodafone :-)

Oficiálně se jedná o zaměstnanecký program po České dráhy, ale 75% slevu na dva různé tarify od Vodafone může získat kdokoliv. Stačí po ruce mít platnou In-kartu, telefonní číslo vám zůstane.

Vybrat si můžete ze dvou tarifů. Za 30 Kč měsíčně můžete poslat až 100 SMS, nebo protelefonovat 19 minut. Za 89 Kč měsíčně pak protelefonujete až 70 minut, nebo pošlete 294 SMS. Podle Skrblíka jde pro velkou část čtenářů o nejvýhodnější dostupný tarif.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Londýn z Pardubic za 538 Kč, 70% sleva na Cherokee a nový katalog IKEA

11 nejlepších slev pro tento týden a mezi nimi:

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Přehled: Akční ceny cukru, mléka, Kofoly a dalších 17 výrobků

Za kolik se běžně prodává v akci cukr, mléko nebo pivo? Které potraviny v posledních týdnech nenápadně podražily? A které zboží se prodává v akci o tolik levněji, že se ho nevyplatí kupovat za standardní ceny?

Připravili jsme pro vás přehled průměrných akčních cen 20 položek, které se často vyskytují ve slevových letácích supermarketů. Jak dokazuje případ Kofoly, ne každá zmínka v letáku značí výhodnou koupi.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Zjistěte si zdarma: Kolik za vás pojišťovna zaplatila doktorům

Toto je mimořádně zajímavá, ale nepříliš známá informace. Vaše pojišťovna je povinna na základě žádosti předložit přehled vykázané zdravotní péče. Dozvíte se tak do nejmenších detailů, kolik za vás zaplatila doktorům, nemocnicím či lékárnám.

Třeba jen za evidenci pacienta u praktického lékaře zaplatila 665 Kč a za přijetí na pohotovosti v nemocnici 200 Kč. Máme pro vás návod, jak můžete získat svůj výpis. V některých případech tak můžete odhalit i podvody zdravotnických zařízení.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
9 tipů, jak vyhnat děti od tabletu a počítače

Existuje spousta aktivit a her, které vás nic nestojí a vaše dítě zabaví. Rozvíjejí jejich představivost i motoriku, přičemž si u nich váš potomek nevytváří návyk na tablety a počítače.

Máme pro vás tipy na 9 aktivit pro děti od 1,5 roku do 8 let. Některé je možné pojmout jako hry pro více hráčů nebo jako společnou činnost pro rodiče s dítětem, při které se dítě učí.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Český návod krok za krokem: Jak nakupovat na Google Play

Google Play je internetový obchod s aplikacemi, filmy, knížkami a dalším virtuálním obsahem. Pokud používáte telefon či tablet se systémem Android, jistě ho znáte.

Některé položky jsou dostupné zdarma, jiné za poplatek. Jak bezpečně a pohodlně nakupovat na Google Play, vám poradí náš návod. Pokusili jsme se také vrátit zakoupený obsah. Uspěli jsme?

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Ubytování na vysokoškolských kolejích pro nestudenty

Vedle všech hostelů, hotelů nebo Airbnb existuje další možnost, jak si zajistit prakticky ve všech větších městech cenově výhodné ubytování. Vysokoškolské koleje.

Volné bývají až do konce září a třeba v Londýně začínají ceny na 15 librách za noc. Standard bývá na úrovni levného hotelu s vlastní postelí, nábytkem a v některých případech sdíleným sociálním zařízením a kuchyňkou.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Tipy z Aliexpressu: 10 pomocníků do kuchyně

Čínský AliExpress je rájem levného zboží. Za pár korun v něm koupíte takřka cokoliv od elektroniky, oblečení až po vybavení pro myslivce. Téměř vždy s poštovným do ČR zdarma. Na to nejlepší vás upozorňuje náš seriál Tipy z AliExpressu.

Tentokrát pro vás máme 10 tipů na praktické pomocníky do kuchyně. Časovač na vajíčka za 35 Kč, silikonová nálevka na hrnec za 25 Kč a papírové sáčky na čaj za…

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Spočítali jsme: Vyplatí se vlastní studna a čistička odpadních vod?

Velmi vysoké počáteční náklady, nutnost provádět pravidelné rozbory vody a více práce i starostí. To jsou nevýhody. Velmi nízká cena vody po splacení nákladů, nezávislost na dodavateli a dobrá investice do budoucna. To jsou výhody.

Počítali jsme a zjistili pro vás náklady na pořízení studny a čističky odpadních vod i návratnost investice.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Pojištění psů a koček: Výhodná služba, nebo vyhozené peníze?

Domácí mazlíčky jsou ochotny pojistit tři pojišťovny a jak už to bývá, podmínky, šíře krytí i ceny se liší. Obvykle je možné pojistit psy ve věku od 6 měsíců do 8 let, nejčastější spoluúčast je 500 Kč.

Na oplátku je možné počítat s pojištěním veterinární léčby, operačních zákroků a odpovědnosti až do 2 000 000 Kč. Jedna z pojišťoven dokonce kryje náklady na hledání ztraceného zvířete a náhradní péči pro mazlíčky v případě hospitalizace páníčka.

Chci vědět víc
 
 
10 nejlepších slevových kupónů [currentmonthnumber]/[currentyear]
 
 
Kasa.cz
10% slevový kód (platí do konce září)
Chci slevu
 
 
D-Sport.cz
Slevový kód 100 Kč
Chci slevu
 
 
Freshlabels
Slevový kód 150 Kč (aktuální)
Chci slevu
 
 
Eurolines
Sleva 25 % na autobusové jízdenky
Chci slevu
 
 
Tescoma
Doprava z e-shopu zdarma
Chci slevu
 
 
Cashback Tipli.cz
Za registraci kredit 100 Kč zdarma
Chci slevu
 
 
Hodinky.cz
Aktuální slevový kupón 10 %
Chci slevu
 
 
ZOOT
30% sleva na dámskou módu
Chci slevu
 
 
Deichmann
Doprava z internetového obchodu zdarma
Chci slevu
 
 
Eyerim.cz
75Kč slevový kupón
Chci slevu
 
Máte rádi Skrblíkův zpravodaj? Doporučte ho svým známým ❤
Budeme moc rádi, když náš zpravodaj přepošlete svým kamarádům a známým. Také jim můžete rovnou poslat odkaz na přihlášení odběru. Moc a moc děkujeme. :-)

Jak se vám líbilo toto vydání Skrblíkova zpravodaje?
Oznámkujte nás jako ve škole a my Vám za odměnu ukážeme nejnovější slevové kupóny:
1 - výborné    2 - chvalitebné    3 - dobré    4 - dostatečné    5 - nedostatečné

Své dotazy, přání, připomínky a stížnosti nám můžete psát na náš Facebook nebo Twitter.

Proč Vám přišel tento email?
Registroval(a) jste se k odběru na www.skrblik.cz. Pokud se Vám zpravodaj nelíbí, můžete jeho odběr pro adresu [Email] jednoduše odhlásit.