Středeční pravidelná dávka skrblení
Zobrazit email v prohlížeči
 
Logo Skrblík.cz
Vydání 28/2017 | www.skrblik.cz
 
 
img-160-160
12 triků, jak ušetřit na dovolené v Chorvatsku

Jaká je nejvhodnější trasa pro cestu do Chorvatska, kde se levně ubytovat a kdo nabízí neomezené množství dat k prosurfování za 10 eur na týden? Dozvíte se v článku. Známe také aktuální ceny benzínu a potravin a poplatky za výběr z bankomatu u jednotlivých bank.

Důležité varování máme pro čtenáře využívající platební karty. V některých případech je za každou platbu v Chorvatsku účtován extra poplatek až 200 Kč. Jak se mu můžete vyhnout, vám prozradíme v článku.

Přečíst článek
 
 
img-160-160
11 letenek do 1 985 Kč, slevový kupón XXXLutz, soutěž o rok v kině zdarma

V rubrice Skrblíkův týden vám přinášíme souhrn těch nejzajímavějších slev a akcí. Tentokrát nás zaujalo:

Přečíst článek
 
 
img-160-160
Tipy z Aliexpressu: 10 věcí k vodním radovánkám

V čínském obchodě Aliexpress lze koupit spoustu zajímavého zboží doslova za pár korun. (Tím spíš, když díky Skrblíkovi získáte dodatečnou slevu.) Tipy na to nejzajímavější vám přináší náš nový seriál - tentokrát zaměřený na věci určené k bazénu a na koupaliště.

Za 230 Kč pořídíte podvodní brýle s držákem na GoPro kameru, za 105 Kč lahev na vodu se zabudovaným dílem pro osvěžující ovoce a za 275 Kč námi prověřenou plážovou deku. Za pár korun koupíte také nafukovací preclík, plážovou osušku nebo stříkací vodní kouli.

Přečíst článek
 
 
img-160-160
Nyní levně: Mléko, Pepsi, Nescafé Classic a 1kg Haribo medvídci

Z dlouhodobého pohledu koupíte tento týden velmi levně Pepsi Colu, instantní kávu Nescafé Classic, broskve, 900gramového tuňáka NiXe a ovocné přesnídávky Hello.

V letácích supermarketů naši hlídku zaujalo také trvanlivé i čerstvé mléko, kilogramoví medvídci Haribo, banány a Schwarzwaldská šunka.

Přečíst článek
 
 
img-160-160
Srovnání cloudů 2017: OneDrive, Dropbox, Google Disk a další

Ukradnou vám počítač, rozbije se vám disk… a pokud každý den nezálohujete, vaše rodinné fotky, bakalářské práce a další důležité dokumenty jsou ztraceny. Řešení je jednoduché: Používat některý z cloudů.

Data se z vašeho disku budou automaticky nahrávat na zaheslovaný cloudový účet. Nemusíte dělat nic navíc a vaše data budou zálohovaná a dostupná z jakéhokoliv místa s připojením k internetu. Kdo nabízí šifrování dat, verzování souborů a nejvíce prostoru zdarma? Dozvíte se v našem srovnání.

Přečíst článek
 
 
img-160-160
8 triků, jak ušetřit v IKEA

Nakupujete-li pravidelně v obchodech IKEA, staňte se členy IKEA FAMILY klubu. Získáte tak slevu až 40 % na vybrané výrobky. Nabídka se obměňuje každý měsíc, členové klubu navíc mají slevu na jídlo v restauracích a v bistru.

V článku pro vás máme dalších 7 tipů, které vám pomohou ušetřit v IKEA.

Přečíst článek
 
 
img-160-160
Zavazadla do letadla: Pravidla, limity, tipy

Které předměty se musejí převážet v odbaveném zavazadle a co se naopak ukládá do příručního zavazadla? Jak se liší hmotnostní a rozměrové limity zavazadel u jednotlivých aerolinek? A jak je to s tekutinami na palubě?

Na všechny otázky vám odpovíme ve vyčerpávajícím článku. Navíc přidáme skvělý tip, jak ušetřit za zámečky na kufry. :-)

Přečíst článek
 
 
img-160-160
Zdarma pro vás: Příručka, jak se chovat při dopravní nehodě

Dopravní nehoda s sebou nese notnou dávku stresu. Zazmatkovat při ní může každý. Proto jsme pro vás připravili bezplatný letáček s radami, jak se chovat při dopravní nehodě.

Obsahuje kontrolní seznam všech úkonů, které je třeba provést pro zajištění bezpečnosti i následného hladkého řízení s pojišťovnou. Také vás upozorníme na vaše právo na zapůjčení náhradního vozidla zdarma.

Přečíst článek
 
 
img-160-160
V čem se liší privátní značky supermarketů a tradiční značky

Staré hospodské "moudro" říká, že mezi nejlevnějším zbožím privátních značek supermarketů a značkovým zbožím není žádný rozdíl, protože ho vyrábí jedna továrna. Samozřejmě to není pravda.

Rozdíl v kvalitě existuje, rozhoduje zadání obchodního řetězce. Továrna je schopna vyrobit špičkové zboží (s vyššími náklady) i levný blaf plný náhražek pro zákazníky "citlivé na cenu". Přečtěte si, jak se v rozdílech vyznat.

Přečíst článek
 
 
img-160-160
Tarify pro mladé: 10 GB dat a neomezené volání za…

Mobilní tarify pro mladé již nejsou tak cenově výhodné jako před lety. Spíše než slevu operátoři mladým nabízejí větší porci dat nebo volných minut. Potvrzení o studiu často není nutností, pro sjednání stačí čestné prohlášení.

Jeden z operátorů nabízí mladým do 26 let tarif s neomezeným voláním do všech sítí, neomezeným počtem odeslaných SMS zpráv a 10 GB dat za solidních… dozvíte se v článku. :)

Přečíst článek
 
 
Skrblíkův herbář… oregano

Oregano neboli dobromysl je vytrvalá bylina, jejíž nať a listy mají protizánětlivé účinky a usnadňují odkašlávání. Bylinka se nejčastěji používá v italské a francouzské kuchyni, pro léčebné účely se připravují čaje a koupele. Květináč s oreganem v obchodě běžně stojí kolem 38 Kč, díky našemu článku si ho můžete levněji vypěstovat doma za oknem… Přečíst článek

Máte rádi Skrblíkův zpravodaj? Doporučte ho svým známým ❤
Budeme moc rádi, když náš zpravodaj přepošlete svým kamarádům a známým. Také jim můžete rovnou poslat odkaz na přihlášení odběru. Moc a moc děkujeme. :-)

Jak se vám líbilo toto vydání Skrblíkova zpravodaje?
Oznámkujte nás jako ve škole a my Vám za odměnu ukážeme nejnovější slevové kupóny:
1 - výborné    2 - chvalitebné    3 - dobré    4 - dostatečné    5 - nedostatečné

Své dotazy, přání, připomínky a stížnosti nám můžete psát na náš Facebook nebo Twitter.

Proč Vám přišel tento email?
Registroval(a) jste se k odběru na www.skrblik.cz. Pokud se Vám zpravodaj nelíbí, můžete jeho odběr pro adresu [Email] jednoduše odhlásit.