Středeční pravidelná dávka skrblení
Zobrazit email v prohlížeči
 
Logo Skrblík.cz
Vydání 5/2017 | www.skrblik.cz
 
 
img-160-160
Přehled: Akce a slevy za pololetní vysvědčení 2017

Děti školou povinné obdržely tento týden výpis z vysvědčení a v pátek je čekají pololetní prázdniny. Zoologické zahrady, provozovatelé skiareálů nebo bazénů na děti myslí a připravili pro ně zajímavé slevy.

Vybrali jsme pro vás nejzajímavější slevy a akce, kterými můžete své dítě odměnit za pololetní snažení.

Přečíst článek
 
 
img-160-160
Skylink zdražuje servisní poplatek a programové balíčky, můžete vypovědět smlouvu bez sankcí

Popáté za posledního čtyři a půl roku zdražuje Skylink servisní poplatek u své satelitní televize. Zatímco kdysi byl poplatek nulový, od 1. března 2017 si Skylink strhne 79 Kč měsíčně, nebo 1 198 Kč ročně.

Všichni zákazníci s úvazkem na dobu určitou mohou v důsledku změn vypovědět smlouvu bez sankcí. Stačí Skylinku doručit písemně výpověď… jejíž vzor vám nabízíme zdarma v článku. :-)

Přečíst článek
 
 
img-160-160
Skrblíkův týden: Slevové kupóny do McDonalds a Burger King

V prvních únorových dnech můžete v obchodech využít následující akce a slevy:

Přečíst článek
 
 
img-160-160
Tento týden v akci: Cukr, kuřecí prsa a francouzská vína v Lidlu

Kilogram kuřecích prsou s kostí za 89,90 Kč, hroznová limonáda Vinea za 17,90 Kč nebo Studentská pečeť za 22,90 Kč. To jsou jen některé ze slev, které zaujaly Skrblíkovu Letákovou hlídku.

V následujícím týdnu dále v akci pořídíte cukr krystal, mandarinky, Jim Beam v několika variantách, nápoj Caro a něco na zub: zmrzlinu Ben & Jerry's a zubní pastu Elmex. Lidl navíc do neděle nabízí francouzská vína za fajn ceny.

Přečíst článek
 
 
img-160-160
9 SIM karet, které si můžete objednat zdarma

Bezplatnou SIM kartu nabízejí všichni velcí operátoři, někteří z nich dokonce s počátečním kreditem a doručením zdarma.

Doporučujeme vám si jednu takovou SIM kartu objednat a telefonní číslo uvádět v internetových srovnávačích, spotřebitelských soutěžích a věrnostních programech. Efektivně se tak vyhnete budoucím obtěžujícím telefonátům z call center.

Přečíst článek
 
 
img-160-160
7 bankovních účtů pro seniory

S internetem se obvykle příliš nekamarádí a hůře přijímají nové vymožnosti, a tak jsou často nuceni platit bance vysoké poplatky za vedení účtu. Skrblík na seniory myslí a připravil pro ně srovnání 7 bankovních účtů.

Vzdali jsme se složitých a nepřehledných tabulek a raději jsme ke každému účtu napsali, co je na něm dobré a v čem naopak tkví jeho nevýhody.

Přečíst článek
 
 
img-160-160
Na co si dát pozor, než si rezervujete ubytování v hostelu

Hostely kdysi dávno vznikly jako levné ubytovny pro studenty na cestách. Neměli moc peněz, ale spokojili se s nižším standardem a sdílením pokoje s cizími nocležníky.

Dnes jsou hostely otevřené komukoliv. Obvykle nabízejí buď soukromé, nebo sdílené pokoje s až 36 lůžky. V článku vám poradíme, na co se vyplatí dát pozor před odesláním rezervace.

Přečíst článek
 
 
img-160-160
Spočítali jsme: Kdy se vyplatí vlastní studna a čistička

Čtyřčlenná rodina utratí za rok za vodu kolem 11 000 Kč. Pokud relativně šetří. Zejména majitelům rodinných domů se tak do hlavy může vkrádat myšlenka, jestli by se nevyplatilo pořízení vlastní studny a čističky odpadních vod.

Propočítali jsme náklady na pořízení studny i čističky a prozradíme vám, jaká je návratnost investice.

Přečíst článek
 
 
img-160-160
Původce: Jak vybrat ledničku

Věděli jste, že chladnička starší 10 let spotřebovává tolik elektřiny, že se ji nejspíš vyplatí odvézt do šrotu a pořídit si novou? Pořizovací náklady se vám vrátí z úspor.

Skrblíkův detailní průvodce vám pomůže při výběru nové lednice. Jaké jsou výhody a nevýhody kombinovaných, monoklimatických nebo amerických lednic? Jakou zvolit kapacitu a energetickou třídu? Odpovědi přinášíme v článku, kde zároveň popisujeme nejčastější funkce chladniček v jednotlivých cenových kategoriích.

Přečíst článek
 
 
img-160-160
Ověřte si: Máte nárok na příspěvek na bydlení?

Příspěvek na bydlení může činit až několik tisíc korun měsíčně. Záleží na počtu osob v rodině, na počtu obyvatel dané obce a na příjmu všech osob v domácnosti.

Klikněte a pomůžeme vám během pár minut pomůžeme ověřit, jestli má vaše rodina nárok na příspěvek od státu a kam případně podat žádost.

Přečíst článek
 
 
Kdo vyrábí… domácí spotřebiče Beko

Pod značkou Beko můžete koupit chladničky, mrazáky, mikrovlnné trouby, televize nebo pračky. Tradice značky sahá až do roku 1967, dnes můžete její logo vídat třeba na dresech fotbalové Barcelony. Kde má značka původ a kde se spotřebiče vyrábí? Budete překvapeni… Přečíst článek

Jak se vám líbilo toto vydání Skrblíkova zpravodaje?
Oznámkujte nás jako ve škole a my Vám za odměnu ukážeme nejnovější slevové kupóny:
1 - výborné    2 - chvalitebné    3 - dobré    4 - dostatečné    5 - nedostatečné

Své dotazy, přání, připomínky a stížnosti nám můžete psát na náš Facebook nebo Twitter.

Proč Vám přišel tento email?
Registroval(a) jste se k odběru na www.skrblik.cz. Pokud se Vám Skrblíkův zpravodaj nelíbí, můžete jeho odběr pro adresu [Email] jednoduše odhlásit. :-)