Středeční pravidelná dávka skrblení
Zobrazit email v prohlížeči
 
Logo Skrblík.cz
Vydání 4/2017 | www.skrblik.cz
 
 
img-160-160
9 tipů, jak sehnat úplně nejlevnější letenky

K létání po Evropě vám vystačí stokoruny, do Asie a Ameriky se podíváte již za pár tisíc. Stačí znát pár triků a vědět, kdy a kde letenky koupit.

Skrblík se s vámi podělí hned o 9 tipů a prozradíme trik, jak si vybrat nejlepší sedačku v letadle. Na unikátní mapě si pak můžete prohlédnout, kam z Prahy a Bratislavy létají nízkonákladové aerolinky.

Přečíst článek
 
 
img-160-160
Google Play: Neomezená hudba bez reklam na 2 měsíce zdarma

Google nabízí dva měsíce předplatného služby Play zdarma, stačí k účtu přidat platební kartu MasterCard. Po aktivaci se můžete těšit na 35 milionů skladeb streamovaných bez reklam a na 75% slevu na libovolný film.

Po dvou měsících se předplatné změní na placené, ale to není žádný problém. Číslo karty stačí z účtu jednoduše vymazat.

Přečíst článek
 
 
img-160-160
Právě v akci: Kuřecí řízky, olivový olej, tuňák NiXe nebo Pepsi Cola

Letáková hlídka pro vás vybrala 10 nejzajímavějších položek z katalogů hypermarketů.

Tento týden se vyplatí koupit kuřecí prsní řízky, obří plechovku tuňáka NiXe z Lidlu, extra panenský olivový olej, jablka, vajíčka nebo instantní kávu Tchibo.

Přečíst článek
 
 
img-160-160
Přehledně: Co zdražila Česká pošta 1. ledna 2017

Jestliže jste letos posílali balík prostřednictvím České pošty, připlatili jste si. Pošta po necelých dvou letech navýšila ceny balíků v některých případech až o 15 %.

Zdražení neminulo ani klienty pošty vyzbrojené zákaznickou kartou. V článku vám nabízíme přehled nových a starých cen.

Přečíst článek
 
 
img-160-160
Skrblíkův týden: ZOOT výprodej, XXL týden v Lidlu, slevy na skipasy

Připravili jsme pro vás souhrn nejlepších slev pro tento týden:

Přečíst článek
 
 
img-160-160
7 triků, jak ušetřit v Bille

Věděli jste, že Billa rozdává každý rok členům věrnostního programu poukaz na slevu 10 % z celého nákupu? Voucher získáte na pokladně v měsíci svých narozenin.

V článku vám vysvětlíme sedm různých označení akcí, které Billa používá ve svých letácích a představíme vám privátní značky Billy.

Přečíst článek
 
 
img-160-160
Ověřte si: Kdy je zapnutý noční proud

Noční proud (správně se označuje nízký tarif) umožňuje odebírat levnější elektřinu v časech, kdy není vysoká poptávka. Časy spínání nízkého tarifu se liší v závislosti na distributorovi, ročním období nebo sazbě elektřiny.

Prozradíme vám, kdy přesně můžete odebírat levnější elektřinu ve vaší domácnosti a jak si chytře ohlídat dodávky nočního proudu.

Přečíst článek
 
 
img-160-160
Pavelkovo skrblení: Kurvítka

Čekají mě s novým rokem dvě investice, které mi zamávají rozpočtem.

Nespolupracuje myčka nádobí. Asi má v sobě nějaké kurvítko. Stejný typ, jako měla pračka nebo má lednička. Asi nejen já vzpomínám na domácí spotřebiče, které se takřka dědily z generace na generaci. Naše první pračka vydržela třikrát denně prát plíny a stěhovala se s námi z bytu do bytu. Zkrátka si odsloužila svoje. Druhá dohrála pár měsíců po konci záruční doby a její oprava by stále půlku její pořizovací ceny.

Přečíst článek
 
 
img-160-160
Porodné 2017: Kdo má nárok, výše příspěvku, kde žádat

Porodné je jednorázový příspěvek rodinám s nižšími příjmy při narození prvního a druhého potomka. Nárok na něj tak nemají všichni rodiče, je nutné splnit několik podmínek.

V článku vám všechny podmínky vysvětlíme, poradíme vám, kde se o příspěvek žádá a jak je vysoký.

Přečíst článek
 
 
img-160-160
Průvodce: Jak vybrat sušičku prádla

Sušičky na prádlo se ještě do nedávné doby řadily ke spotřebičům s velkou spotřebou energie. Jejich provoz byl na účtech za energii opravdu znát. To už ale dnes díky inovacím a novým technologiím neplatí.

Zaměřili jsme se na aktuální nabídku sušiček na trhu a spočítali provozní náklady. Výsledky příjemně překvapily. Některé modely spadají do těch nejúspornějších kategorií.

Přečíst článek
 
 
Kdo vyrábí… pneumatiky Uniroyal

Nexen je jihokorejská společnost vyrábějící pneumatiky již od roku 1942, sídlo má ve městě Yangsan. Pneumatiky vyrábí v Číně, v Jižní Koreji a na jednom velmi zajímavém místě, které vás překvapí… Přečíst článek

Jak se vám líbilo toto vydání Skrblíkova zpravodaje?
Oznámkujte nás jako ve škole a my Vám za odměnu ukážeme nejnovější slevové kupóny:
1 - výborné    2 - chvalitebné    3 - dobré    4 - dostatečné    5 - nedostatečné

Své dotazy, přání, připomínky a stížnosti nám můžete psát na náš Facebook nebo Twitter.

Proč Vám přišel tento email?
Registroval(a) jste se k odběru na www.skrblik.cz. Pokud se Vám Skrblíkův zpravodaj nelíbí, můžete jeho odběr pro adresu [Email] jednoduše odhlásit. :-)