Středeční pravidelná dávka skrblení
Zobrazit email v prohlížeči
 
Logo Skrblík.cz
Vydání 37/2016 | www.skrblik.cz
 
 
img-160-160
12 tipů, jak se zdarma naučit cizí jazyk

V Praze je možné zdarma navštěvovat jazykové kurzy s rodilými mluvčími. Vedou je lektoři, kteří by se výuce angličtiny rádi věnovali profesionálně. Až 44 různých světových jazyků se můžete naučit díky bezplatným kurzům CIA. Vláda USA je původně vyvinula pro výuku svých agentů.

Celkem jsme pro vás připravili 12 tipů, díky kterým se můžete naučit cizí jazyk zdarma. A nejedná se pouze o angličtinu.

Zobrazit celý článek
 
divider image
 
img-160-160
Šeková knížka Alza, běžecké boty Crivit, pražská celodenní jízdenka

Také tento týden je plný slev a akcí:
➊ Alza: 24 slevových kupónů k nákupu nad 2 000 Kč
➋ Pražská celodenní jízdenka za 70 Kč
➌ PolskiBus: Zpáteční jízdenky do Polska od 240 Kč
➍ BezvaSport.cz: Výprodej podzimních bund
➎ Footshop.cz: Slevový kupón 20 %
➏ Běžecké boty Crivit za 499 Kč
➐ Takko Fashion: Poukázka na 125 Kč
➑ Kuchyně Oresi: Sleva až 53 %
➒ Slevy až 3 000 Kč na televize Samsung
➓ Kaufland: Za body sleva na výrobky Tefal a Krups

Zobrazit celý článek
 
divider image
 
img-160-160
Kdo vyrábí privátní značky marketů Albert

Albert ve svých hyper- a supermarketech prodává zboží několika privátních značek. Rozdíl mezi nimi je v kvalitě i v ceně. Jak se v nich vyznat a kdo je vyrábí se dočtete v článku. (Také v něm vyvracíme jednu hospodskou povídačku.)

Zobrazit celý článek
 
divider image
 
img-160-160
15 tipů, jak přežít noc na letišti

Cestování s nízkonákladovými aerolinkami s sebou občas nese pozdní přílety, nebo časně ranní odlety. Můžete si buď zaplatit drahý letištní hotel, nebo si ustlat přímo na letišti. Každou noc to na každém letišti dělají desítky lidí. Na základě osobních zkušeností pro vás máme 15 tipů, jak si takovou noc zpříjemnit.

Zobrazit celý článek
 
divider image
 
img-160-160
Hádanka: Proč jsou u spořicích účtů tak nízké úroky?

Před pár lety úroky na spořicích účtech často přesahovaly 3 %. Dnes dostanete stěží jedno procento. Proč? Zkuste se nad otázkou zamyslet a pak klikněte pro správnou odpověď. :-)

Zobrazit celý článek
 
divider image
 
img-160-160
Srovnání 9 bankovních účtů pro živnostníky

Nechceme vám motat hlavu nepřehlednými tabulkami. Raději jsme vzali 9 bankovních účtů pro živnostníky a u všech zhodnotili jejich výhody i nevýhody. Poté jsme sestavili žebříček nejlepších a nejhorších - mBank, Fio, Komerční banky nebo České spořitelny nevyjímaje.

Zobrazit celý článek
 
divider image
 
img-160-160
Vyplatí se pronájem iPhone nebo Galaxy S7 od Alzy?

Stačí platit 990-1 690 Kč měsíčně a Alza vám půjčí nejnovější iPhone, nebo Samsung Galaxy S7. Každý rok vám navíc model vymění za nejnovější. Výhodně to jen zní. Přečtěte si, jak získat v podstatě to samé levněji.

Zobrazit celý článek
 
divider image
 
img-160-160
Příspěvek na dítě: Kdo má nárok na 500-700 Kč měsíčně

Nárok na přídavky na děti nemá každá rodina, příspěvek je zamýšlen jako pomoc těm sociálně slabším. V závislosti na věku dítěte činí 500 až 700 Kč za jednoho potomka. Kdo má na příspěvek nárok a kde o něj žádat se dozvíte uvnitř článku.

Zobrazit celý článek
 
divider image
 
img-160-160
Příspěvky Vojenské zdravotní pojišťovny 2016

Příspěvek 250 Kč na plavání, 250 Kč na léčebný tělocvik nebo 1 500 Kč na vyšetření pro profesionální řidiče nabízí VoZP dospělým. Rodiče dětí mohou získat 200 Kč na vitamíny nebo až 1 200 Kč na rovnátka. Nenechávejte peníze v pojišťovně, projděte si náš přehled a požádejte o příspěvek.

Zobrazit celý článek
 
divider image
 
img-160-160
Co studentům nabízí T-Mobile?

700 MB internetu, volání do sítě T-Mobile zdarma a do ostatních sítí 120 volných minut a bezplatné SMS zprávy do všech sítí. To vše nabízí studentům T-Mobile za měsíční paušál 399 Kč. Vyplatí se podepsat?

Zobrazit celý článek
 
 
Kdo vyrábí… pneumatiky Goodride?

Jméno značky Goodride se vám možná plete s mnohem známější značkou Goodyear. Jaký je mezi oběmi pneumatikami rozdíl? Značný. A kdo vyrábí Goodride? Dozvíte se v článku. Zobrazit článek

img 600 290
Jak se vám líbilo toto vydání Skrblíkova zpravodaje?
Oznámkujte nás jako ve škole a my Vám za odměnu ukážeme nejnovější slevové kupóny.
( 1 ) | ( 2 ) | ( 3 ) | ( 4 ) | ( 5 )

O čem si chcete ve Zpravodaji přečíst příště? Máte pro nás tip na zajímavou akci, nebo jen chcete předat zpětnou vazbu? Pište na pn@skrblik.cz

Proč Vám přišel tento email?
Registroval(a) jste se k odběru našeho zpravodaje na stránkách www.skrblik.cz. Pokud se Vám Skrblíkův zpravodaj nelíbí, můžete jeho odběr pro adresu *|EMAIL|* jednoduše odhlásit. :-)