Středeční pravidelná dávka skrblení
Zobrazit email v prohlížeči
 
Logo Skrblík.cz
Vydání 29/2016 | www.skrblik.cz
 
 
img-160-160
9 rad, jak získat nejlevnější letenky

Zpáteční letenka do Londýna za pár stokorun, do New Yorku za 6 tisíc a třeba do Austrálie za jedenáct. Včetně poplatků a tax.

Žádný háček v tom není, obvykle stačí znát pár triků a levnou letenku okamžitě zaplatit. V článku pro vás máme 9 tipů, jak dosáhnout nejnižší ceny za letenku. Navíc si můžete prohlédnout unikátní mapu s městy, kam je z Česka možné letět s low-cost aerolinkami.

Chci vědět víc!
 
divider image
 
img-160-160
Skrblíkův týden: Výprodeje v Alze, Datartu a Mall.cz

Aktuální slevy pro tento týden:
1 | Výprodej poprvé: Letní masakr v Alze
2 | Výprodej podruhé: Letní slevy v Datartu
3 | Výprodej potřetí: Mega slevy v Mall.cz
4 | Sleva 20 % do knihkupectví Neoluxor
5 | Leo Express: Jízdenka 1+1 zdarma
6 | Sleva 15 % na kufry a zavazadla
7 | Výprodej v H&M + sleva 10 % + doprava zdarma
8 | Registrace na Pražský půlmaraton 2017 zdarma

Chci vědět víc!
 
divider image
 
img-160-160
16 tipů na užitečné mobilní aplikace pro Android

Používáte svůj chytrý mobil jen k volání a posílání SMS zpráv? To je škoda, telefon toho dokáže mnohem víc. Přinášíme vám 16 tipů na bezplatné mobilní aplikace, se kterými můžete telefonovat zdarma, na cestách využívat bezplatnou GPS navigaci nebo si automaticky nahrávat všechny hovory.

Chci vědět víc!
 
divider image
 
img-160-160
17 chytrých triků, které na vás budou zkoušet v supermarketu

Větší balení výrobku nemusí být vždy výhodnější, nejdražší zboží se umísťuje do úrovni očí a ke vstupu do prodejny se umísťují největší lákadla. Často se prodávají pod cenou, ale jejich účelem je přilákat zákazníka do prodejny. To jsou jen některé triky supermarketů, v článku jich pro vás máme rovnou 17.

Chci vědět víc!
 
divider image
 
img-160-160
Radíme řidičům: Jak se nenechat šikanovat městskou policií

V některých městech obecní policie neslouží primárně k ochraně obyvatel, ale jako instituce zajišťující další zdroj příjmů do rozpočtu. Poradíme vám, jak se bránit pokutám za neoprávněné a často až nesmyslné pokuty.

Chci vědět víc!
 
divider image
 
img-160-160
Kdy je zapnutý noční proud?

Noční proud (správně nízký tarif) umožňuje využívat levnější elektřinu v časech, kdy není tak vysoká poptávka. Poradíme vám, co udělat pro přidělení nočního proudu a jak zjistit, kdy je dodáván.

Chci vědět víc!
 
divider image
 
img-160-160
Co ovlivňuje cenu pojištění majetku?

Za pojištění stejné domácnosti můžete zaplatit jinou cenu vy a jinou částku váš soused. Jak je to možné? Pojistné určuje nejen lokalita, ale také pojistná částka nebo případná spoluúčast. V článku vám vysvětlíme nejen, co ovlivňuje cenu pojištění, ale také objasníme rozdíl mezi pojištěním nemovitosti a domácnosti.

Chci vědět víc!
 
divider image
 
img-160-160
Proč jsou zastavárny nevýhodné?

Zastavárny jsou výhodné snad jen pro dva typy lidí: Pro jejich majitele a pro zloděje. Pro všechny ostatní jsou jedním z nejméně výhodných způsobů, jak v případě potřeby přijít k penězům. Proč? Dozvíte se v článku.

Chci vědět víc!
 
divider image
 
img-160-160
13 tipů, jak v domácnosti za jeden den ušetřit tisíce

Článek se sice jmenuje Novoroční inventura, ale hledat úspory v domácnosti můžete kdykoliv. Třeba když letní koupání v rybníku překazí déšť. Připravili jsme pro vás 13 bodů, které vám pomohou ušetřit tisíce korun.

Chci vědět víc!
 
divider image
 
img-160-160
6 triků finančních poradců u životního pojištění

Jaké triky používají finanční poradci, aby vás přesvědčili k podpisu smlouvy o životním pojištění a získali tak provizi? Třeba vám doporučí dodatečně navýšit cílovou částku nebo změnit pojištovnu. V článku vás upozorníme na 6 triků, které se používají k oblbnutí neznalých spotřebitelů.

Chci vědět víc!
 
 
Ze Skrblíkova archívu

Mrkněte na náš žebříček 25 nejlevnějších a nejdražších měst v Evropě. Porovnali jsme v něm náklady na týdenní pobyt včetně letenky, cesty z letiště, hotelu, jídla, atrakcí nebo ceny jízdenky MHD. Výsledky jsou více než zajímavé. Zobrazit článek

img 600 290
Jak se vám líbilo toto vydání Skrblíkova zpravodaje?
Oznámkujte nás jako ve škole a my Vám za odměnu ukážeme nejnovější slevové kupóny.
( 1 ) | ( 2 ) | ( 3 ) | ( 4 ) | ( 5 )

O čem si chcete ve Zpravodaji přečíst příště? Máte pro nás tip na zajímavou akci, nebo jen chcete předat zpětnou vazbu? Pište na pn@skrblik.cz

Proč Vám přišel tento email?
Registroval(a) jste se k odběru našeho zpravodaje na stránkách www.skrblik.cz. Pokud se Vám Skrblíkův zpravodaj nelíbí, můžete jeho odběr pro adresu *|EMAIL|* jednoduše odhlásit. :-)