Středeční pravidelná dávka skrblení
Zobrazit email v prohlížeči
 
Logo Skrblík.cz
Vydání 20/2016 | www.skrblik.cz
 
 
img-160-160
8 tipů, jak neprodělat na slevových portálech

Sláva hromadného nakupování na slevových portálech sice již odezněla, přesto v nich denně přibývají desítky nových nabídek nejen na wellness pobyty.

Skrblík pro vás má 8 rad, díky kterým snížíte riziko prodělku na minimum. Prozradíme vám rovněž jeden trik týkající se právě lázeňských a wellness pobytů.

Chci vědět víc!
 
divider image
 
img-160-160
Sleva na Under Armour, kupóny ZOOT, GrandOptical akce na brýle

Aktuální slevy na tento týden:
1 | Sportisimo: Sleva na oblečení Under Armour
2 | GrandOptical: Váš věk = Vaše sleva
3 | Regiojet: Lůžkovým vozem na Slovensko za 380 Kč
4 | ZOOT: Slevové kupóny k nákupu jako dárek
5 | České dráhy: Levné jízdenky na hudební festivaly
6 | Lidl: Akce na prací prášek Formil Active
7 | Billa: Sleva 15 % na kurzy Chefparade
8 | H&M: Slevový kód na doručení domů zdarma

Chci vědět víc!
 
divider image
 
img-160-160
Každý rok nový Samsung a iPhone za 990 Kč měsíčně. Vyplatí se pronájem od Alzy?

Již nějaký pátek nabízí Alza pronájem nejnovějšího iPhonu a Samsungu Galaxy S7 za měsíční poplatek 990 Kč. V ceně je pojištění a každoroční výměna za nový model, smlouva přesto skrývá několik velkých záporů. V článku jsme porovnali několik alternativ a poradíme vám, která je nejvýhodnější.

Chci vědět víc!
 
divider image
 
img-160-160
7 nevýhod nízkonákladových aerolinek

Nejlevnější letenky sice koupíte za pár stokorun včetně tax, ale osobní věci musíte zabalit do malého batůžku a v letadle místa nazbyt nebude. Klikněte a my vás upozorníme na 7 největších nevýhod low-cost aerolinek.

Chci vědět víc!
 
divider image
 
img-160-160
Životní a existenční minimum 2016

Životní a existenční minimum jsou dva odlišné pojmy, které jsou důležité pro schválení státní podpory a případně její výše. Znáte rozdíl mezi nimi? V článku vám oba pojmy vysvětlíme a prozradíme vám, jaká jsou minima v případě vaší rodiny.

Chci vědět víc!
 
divider image
 
img-160-160
Kreditka Mall.cz: Poukázka na 2 000 Kč za zřízení karty

Úvěrová karta od Mall.cz umí být výhodná, stačí ji včas splácet. Celá 2 % z plateb s ní jsou vám vrácena na kartový účet, za zřízení kreditky získáte na uvítanou poukázku na nákup v hodnotě 2 000 Kč na Mall.cz.

Chci vědět víc!
 
divider image
 
img-160-160
Jak ušetřit za příjem televize

Slušný průvan v peněžence umí způsobit především kabelová a IP televize. Základní programová nabídka se na kabelovce nebo IPTV nevyplatí, protože signál je bezplatně šířen vzduchem. Prozradíme vám, jak televizi naladit i jak si vyjednat výhodnější cenu kabelovky.

Chci vědět víc!
 
divider image
 
img-160-160
Flexibilní životní pojištění

Nejpružnější z nabízených životních pojištění nabízí garantované zhodnocení nebo výplatu naspořené částky v případě úmrtí. Další specifika flexibilního pojištění se dozvíte uvnitř článku.

Chci vědět víc!
 
divider image
 
img-160-160
Jak směnit drobné mince za bankovky a neplatit poplatek

Máte plné prasátko drobných a rádi byste je směnily za bankovky, aniž by si peněz banka vzala svůj desátek? Poradíme vám jednu poměrně nekonvenční metodu, kde lze peníze směnit zdarma.

Chci vědět víc!
 
divider image
 
img-160-160
Komu se vyplatí solární panely na ohřev vody?

Instalací solárních panelů lze ušetřit 45-80 % nákladů na ohřev užitkové vody. Kolik solární kolektor stojí a kolik energie za rok vyprodukuje? Pro šikovné čtenáře navíc máme tip, jak si mohou solární kolektor sestavit doma.

Chci vědět víc!
 
 
Ze Skrblíkova archívu

Cestuji poměrně dost. Od svých jedenácti let si píši deník, v něm si každoročně vyhodnocuji různé statistiky, například kolik nocí jsem strávil mimo domov či kolik států jsem navštívil. Tak třeba v roce 2012 jsem byl mimo domov 66 nocí, z toho 29 v zahraničí. To nepíšu kvůli tomu, abych se vytahoval, ale abych si spočítal, na kolik mě vyjde cestovní pojištění... Zobrazit článek

img 600 290
Jak se vám líbilo toto vydání Skrblíkova zpravodaje?
Oznámkujte nás jako ve škole a my Vám za odměnu ukážeme nejnovější slevové kupóny.
( 1 ) | ( 2 ) | ( 3 ) | ( 4 ) | ( 5 )

O čem si chcete ve Zpravodaji přečíst příště? Máte pro nás tip na zajímavou akci, nebo jen chcete předat zpětnou vazbu? Pište na pn@skrblik.cz

Proč Vám přišel tento email?
Registroval(a) jste se k odběru našeho zpravodaje na stránkách www.skrblik.cz. Pokud se Vám Skrblíkův zpravodaj nelíbí, můžete jeho odběr pro adresu *|EMAIL|* jednoduše odhlásit. :-)