Středeční pravidelná dávka skrblení
Zobrazit email v prohlížeči
 
Logo Skrblík.cz
Vydání 15/2016 | www.skrblik.cz
 
 
img-160-160
Prověřeno: Jak vyzrát na call centra a emailový spam

Také vás obtěžují telefonáty z call center s nabídkou bambusových ponožek, švýcarských žiletek a dalších zbytečností? Nejste sami.

My s těmito otravy bojujeme a v článku vám odhalíme naše zbraně. Poradíme vám, jak poznat telefonní číslo call centra a jak vůbec předcházet, aby se vaše kontaktní údaje dostaly do kolotoče prodejců.

Chci vědět víc!
 
divider image
 
img-160-160
Soutěž o zájezd na EURO, Tank Ono nově v Praze, jízdenka do Gdaňsku a zpět za 581 Kč

Aktuální slevy a tipy pro tento týden:
1 | Soutěž o 2× 50 zájezdů na EURO 2016
2 | Tank Ono otvírá novou benzínku v Praze
3 | Jízdenka z Prahy do Varšavy a zpět za 360 Kč
4 | Jízdenka z Prahy do Gdaňsku a zpět za 581 Kč
5 | Nové linky Ryanair z Prahy: Řím a Miláno
6 | Metaxa***** 0,7 l za 249 Kč
7 | Tescoma: Sleva 20 % na tlakové hrnce
8 | Leo Express: Jízdenky Praha - Zlín za 149 Kč
9 | Rossmann: Sleva 25 % na výrobky Nivea

Chci vědět víc!
 
divider image
 
img-160-160
5 tipů jak levně vyplnit volný čas dítěte

Pro smysluplné naplnění volného času dítěte není tlustá peněženka bezpodmínečně nutná. Pár tipů pro vás máme. Věděli jste například, že rodičům pobírajícím sociální dávky mohou být odpuštěny poplatky za dětské kroužky?

Chci vědět víc!
 
divider image
 
img-160-160
Pavelkovo skrblení: Slevové servery

Náš bloger Michal Pavelka byl podarován několika dárky ze slevových serverů. Jaké jsou jeho nejnovější zkušenosti se Slevomatem, Slevín a aplikací Hele? Jak velký problém byl dohodnout se s poskytovateli služeb na termínech? Dozvíte se v dalším čísle Pavelkova skrblení.

Chci vědět víc!
 
divider image
 
img-160-160
5 nejlevnějších nových aut v ČR

Nejnovější nové auto vás nebude stát ani 170 tisíc. Má volant i sedačky a pod kapotou mu cválá 73 koní. Nabízíme vám aktuální přehled nejlevnějších nových aut v Česku. V žebříčku nechybí vozy Škoda, Ford nebo Seat.

Chci vědět víc!
 
divider image
 
img-160-160
Návod jak nakupovat na DealExtreme.com

Čínský DealExtreme je internetový obchod s drobnou elektronikou, selfie tyčkami, kryty a držáky na telefon a dalším harapádím. Důležité je, že je levnější než české obchody se srovnatelným zbožím a že k většině produktů nabízí poštovné zdarma. Skrblík pro vás má obrázkový návod, jak nakupovat na DX.

Chci vědět víc!
 
divider image
 
img-160-160
Jak ušetřit za elektřinu a proč se nebavit s podomními prodejci

Kolem 70 % částky na faktuře s elektřinou tvoří státem regulované položky, na kterých nelze ušetřit jinak než snížením spotřeby. Zbylých 30 % lze ovlivnit snáze, stačí změnit obchodníka, tarif nebo sazbu elektřiny. Poradíme vám se vším a navíc přidáme logické vysvětlení, proč se nemá cenu bavit s podobními prodejci energií.

Chci vědět víc!
 
divider image
 
img-160-160
Zpožděné letadlo? Horší hotel? Víme, kolik můžete získat za pokažený zájezd

Léto číhá za dveřmi a spolu s ním hlavní turistická sezóna. Ne každý zájezd skončí ke spokojenosti zákazníka. Letadlo se může zpozdit, výhled z pokoje na moře chybí a dojem z hotelové kuchyně zkazí jednotvárná strava. Ve všech těchto a v mnoha dalších případech můžete žádat slevu z ceny zájezdu. Poradíme vám, o jak vysokou kompenzaci můžete žádat.

Chci vědět víc!
 
divider image
 
img-160-160
4 rady jak zacházet s penězi na cestách

Při cestě do ciziny se vyhněte směnárnám na letištích. Obvykle se jedná o strategicky umístěné vysavače peněženek, jejich kurz bývá v porovnání s ostatními směnárnami méně výhodný. Podobné rady pro vás máme hned čtyři, plus vám vysvětlíme co na kurzovém lístku značí devíza a co valuta.

Chci vědět víc!
 
divider image
 
img-160-160
Výhody a příspěvky Zdravotní pojišťovny Ministerstva vnitra

Zdravotní pojišťovna klientům nabízí až 500 Kč na onkologické vyšetření, až 600 Kč na očkování proti infekčním nemocem nebo 800 Kč na předporodní kurzy a pomůcky pro novorozence. Výhod je mnohem víc, naleznete je v našem přehledu.

Chci vědět víc!
 
 
Ze Skrblíkova archívu

Falafel je zdravý, bezmasý pokrm pocházející z Egypta, nicméně dnes je velice populární v Izraeli, Libanonu a dalších zemích Blízkého východu. Svým vzhledem připomíná bramborové krokety, ačkoliv se jedná o smažené kuličky z cizrny nebo z bobů. Připravte si levný pokrm třeba k večeři, recept najdete ve Skrblíkově kuchařce. Zobrazit článek

img 600 290
Jak se vám líbilo toto vydání Skrblíkova zpravodaje?
Oznámkujte nás jako ve škole a my Vám za odměnu ukážeme nejnovější slevové kupóny.
( 1 ) | ( 2 ) | ( 3 ) | ( 4 ) | ( 5 )

O čem si chcete ve Zpravodaji přečíst příště? Máte pro nás tip na zajímavou akci, nebo jen chcete předat zpětnou vazbu? Pište na pn@skrblik.cz

Proč Vám přišel tento email?
Registroval(a) jste se k odběru našeho zpravodaje na stránkách www.skrblik.cz. Pokud se Vám Skrblíkův zpravodaj nelíbí, můžete jeho odběr pro adresu *|EMAIL|* jednoduše odhlásit. :-)