Středeční pravidelná dávka skrblení
Zobrazit email v prohlížeči
 
Logo Skrblík.cz
Vydání 10/2016 | www.skrblik.cz
 
 
img-160-160
Odhalení: Potraviny značky Tesco Value pocházejí z Číny i z Vodňan

Tesco Value je "privátní značka Tesca pro zákazníky citlivé na cenu". V praxi to znamená, že v obalech s tímto logem se skrývají párky s minimálním podílem masa, jakoby čokoláda téměř bez kakaa nebo parodie na tavený sýr umíchaná z palmového tuku.

Skrblík pátral a zjistil pro vás výrobce potravin několika privátních značek z Tesca. Třeba droždí se dováží z Číny, vody mu dodává Poděbradka a uzeniny nejnižší i nejvyšší produktové řady vyrábějí Kostelecké uzeniny.

Přečíst článek
 
divider image
 
img-160-160
Skrblíkův test: Jak nejlevněji poslat balík

Česká pošta, Chytrý balík, Balíkonoš, DPD, PPL, DHL... dnes existuje již bezpočet cest, jak poslat balík. Skrblík ve svém testu srovnal ceny za doručení tří různých balíků po tuzemsku. Je levnější pošta, balíkový přepravce, nebo některá z nových internetových služeb?

Přečíst článek
 
divider image
 
img-160-160
Sleva 2 000 Kč do Mall.cz, 10 % do Billy, výbava na kolo v akci

Aktuální tipy z rubriky Skrblíkův týden:
1 | Sleva 2 000 Kč do Mall.cz
2 | Cyklo oblečení Crivit z Lidlu v akci
3 | Slevové kupóny do Tesca
4 | H&M: Slevový kupón 25 % + doprava zdarma
5 | Sportisimo: Slevy až 20 % na dámské oblečení
6 | Billa: Sleva 10 % na celý nákup
7 | Sleva 20 % na jeden pár obuvi z Intersportu
8 | Sleva 20 % do parfumerií Marionnaud

Přečíst článek
 
divider image
 
img-160-160
Zajímavost: Průměrná výše bankovních poplatků

Schválně si otevřte výpis z bankovního účtu a spočítejte si, kolik měsíčně zaplatíte na bankovních poplatcích. A pak si částku porovnejte s průměrnou výší bankovních poplatků, kterou spolu s grafem s časovou řadou uvádíme v našem článku.

Přečíst článek
 
divider image
 
img-160-160
Návod: Jak ušetřit za vlakové a autobusové jízdenky

In-karta s parádními slevami pro pravidelné cestující, trik jak snížit cenu vlakové jízdenky do zahraničí, autobusoví dopravci s jízdenkami v ceně od 1 €... přečtěte si náš ultimátní návod, díky kterému můžete konečně ušetřit za nákup jízdenek!

Přečíst článek
 
divider image
 
img-160-160
LED žárovky: Plusy, mínusy, jak je vybírat a kde kupovat

Svítí stejně dobře, jsou o dost dražší, ale díky nízké spotřebě jsou přesto výhodnější. Řeč je o LED žárovkách, které postupně vytlačují klasické žárovky. Jak vybírat barvu světla, co je světelný tok a jak vychází cenové porovnání LEDek s klasickou či úspornou žárovkou a halogenkou?

Přečíst článek
 
divider image
 
img-160-160
Přehled příspěvků a výhod Oborové zdravotní pojišťovny

OZP přispívá svým klientům až 4 000 Kč ročně na pomoc s odvykáním kouření, 300 Kč na očkování neplacená z veřejného pojištění nebo až 2 000 Kč dárcům krve na vitamíny, rehabilitační aktivity nebo rovnátka a ústní hygienu. Kompletní přehled výhod najdete v článku.

Přečíst článek
 
divider image
 
img-160-160
Jak ušetřit za plyn a jak se vypořádat s podomními otravy

Znáte to sami. Zazvoní zvonek a přede dveřmi se objeví loni ještě teenager s nabídkou levnějšího plynu. Jím prezentované výhody a slevy jsou často bohapustou lží, jenže to člověk nezjstí, pokud se o problematiku cen energií alespoň trochu nezajímá. V článku vám poradíme, jak se s podomními prodejci vypořádat a co dělat v případě, kdy jste na novou smlouvu již kývli.

Přečíst článek
 
divider image
 
img-160-160
Jak je to doopravdy s odstoupením od smlouvy ve lhůtě 14 dnů?

Ve lhůtě 14 dnů lze odstoupit při nákupu zboží na internetu, na předváděcích akcích, v rámci teleshoppingu, podomního prodeje nebo přes telefon. Zní to jednoduše, jenže toto privilegium má několik pravidel a podmínek. Co je potřeba udělat pro odstoupení od smlouvy? A kdy se lhůta prodlužuje ze 14 dnů na více než 1 rok?

Přečíst článek
 
divider image
 
img-160-160
Jak docílit co nejnižších plateb za povinné ručení

K povinnému ručení lze přistupovat dvěma způsoby: Buď chcete jen splnit svoji zákonnou povinnost a platit co nejméně, nebo od pojištění očekáváte určité výhody navíc. Skrblík vám poradí s obojím.

Přečíst článek
 
 
Ze Skrblíkova archívu

Náš bloger Michal Pavelka si před časem kupoval nový počítač. Stroj si vybral u jednoho poměrně známého prodejce a jak již název článku napovídá, byl to jeden velký Fatal Error! Zobrazit článek

img 600 290
Jak se vám líbilo toto vydání Skrblíkova zpravodaje?
Oznámkujte nás jako ve škole a my Vám za odměnu ukážeme nejnovější slevové kupóny.
( 1 ) | ( 2 ) | ( 3 ) | ( 4 ) | ( 5 )

O čem si chcete ve Zpravodaji přečíst příště? Máte pro nás tip na zajímavou akci, nebo jen chcete předat zpětnou vazbu? Pište na pn@skrblik.cz

Proč Vám přišel tento email?
Registroval(a) jste se k odběru našeho zpravodaje na stránkách www.skrblik.cz. Pokud se Vám Skrblíkův zpravodaj nelíbí, můžete jeho odběr pro adresu *|EMAIL|* jednoduše odhlásit. :-)