Středeční pravidelná dávka skrblení
Zobrazit email v prohlížeči
 
Logo Skrblík.cz
Vydání 9/2016 | www.skrblik.cz
 
 
img-160-160
Na tyto benzínky pozor! Přehled pokutovaných čerpacích stanic v roce 2015

Jedna velmi známá síť čerpacích stanic prodávala naftu se 47násobkem povoleného množství vody. Odměněna byla půlmilionovou pokutou. Obří pokutu 2,2 milionu korun pak ČOI udělila provozovateli několika benzínek v Ostravě.

Máme pro vás přehled benzínek, které byly v roce 2015 pokutovány v souvislosti s nekvalitním palivem. Třeba jsou mezi nimi ty, u kterých běžně tankujete!

Přečíst článek
 
divider image
 
img-160-160
Natural 95 za 24,50 Kč, diesel za 22,90 Kč, příručka pro živnostníky zdarma

Aktuální slevy a tipy z rubriky Skrblíkův týden:
1 | Kde mají benzín za 24,50 Kč a naftu za 22,90 Kč?
2 | Příručka zdarma: Daňové přiznání hotové za 5 minut
3 | Bus do Krakova za 290 Kč, Vídeň a Berlín za 270 Kč
4 | Billa: Získejte slevu 200 Kč na víkendovou jízdenku ČD
5 | Lidl: Powerbanka 10 000 mAh za 499 Kč
6 | Lahev Metaxy 5* 0,7 l v akci za 249
7 | Jízdenky do Amsterdamu, Kodaně a Ženevy za 540 Kč

Přečíst článek
 
divider image
 
img-160-160
Skylink zase zdražuje, stáhněte si vzor výpovědi smlouvy

V posledních letech se z toho stává tradice: Poskytovatel satelitní televize Skylink od 1. dubna 2016 opět navyšuje servisní poplatek. Máme pro vás přehled nových cen a vzor, díky kterému můžete smlouvu vypovědět bez sankcí.

Přečíst článek
 
divider image
 
img-160-160
18 tipů jak ušetřit v Londýně

Zpáteční letenka z Česka do Londýna se dá sehnat za méně než tisícikorunu. Z letiště do centra se dopravíte za 2 libry a vstupné do muzeí je zdarma. Máme pro vás 18 prověřených tipů, díky kterým při návštěvě metropole nad Temží zaručeně ušetříte.

Přečíst článek
 
divider image
 
img-160-160
Hodnocení bankovních účtů pro děti do 15 let

Bankovní účet je možné zřídit i kojenci, službu nabízí většina bank. Skrblík pro rodiče připravil srovnání bankovních účtů pro děti do 15 let. Doporučíme vám účty dobré a přidáme varování před bankami, které se zrovna nevyplatí.

Přečíst článek
 
divider image
 
img-160-160
Rádce pro studenty: Jak využít maximum výhod

Slevy přes ISIC, levnější jízdné ve vlacích a autobusech, stipendia a příspěvkové programy a studijní pobyt Erasmus! Skrblík pro studenty připravil seznam výhod, příspěvků a slev.

Přečíst článek
 
divider image
 
img-160-160
Proč jsou u spořicích účtů tak nízké úroky?

Úrokové sazby na spořicích účtech jsou synonymem pro bídu. Stěží dosáhnou jednoho procenta ročně, takže nepokryjí ani inflaci. Skrblík má pro vás vysvětlení, proč tomu tak je.

Přečíst článek
 
divider image
 
img-160-160
Obrázkový návod: Jak nakupovat na eBay.com

eBay je internetové tržiště, ve kterém koupíte prakticky vše od značkového oblečení a neznačkových doplňků pro telefony až po regulérní auta. Skrblík pro vás má obrázkový návod jak nakupovat na eBayi.

Přečíst článek
 
divider image
 
img-160-160
Přehled výhod a příspěvků Vojenské zdravotní pojišťovny

Těhotné ženy mohou od VoZP získat na příspěvcích 1 100 Kč, profesionální řidiči mají nárok na příspěvek 1 500 Kč a každý klient až 500 Kč na očkování proti chřipce. Projděte si náš přehled a zjistěte, na co máte nárok!

Přečíst článek
 
divider image
 
img-160-160
Kdy se (ne)vyplatí refinancovat hypotéku

Důvodů pro refinancování hypotéky je celá řada: Možnost získání nižší úrokové sazby, nespokojenost s bankou nebo snaha o prodložení doby splácení. Refinancování se však ne vždy vyplatí, Skrblík vám ukáže 5 případů, kdy to není zrovna nejlepší nápad.

Přečíst článek
 
 
Ze Skrblíkova archívu

Náš bloger Michal Pavelka používá podílové fondy jako výhodnější alternativu ke spořicím účtům. Přečtěte si v archivním článku, jak se mu podařilo díky Brazílii, Indii a Číně získat zhodnocení 17 %. Zobrazit článek

img 600 290
Jak se vám líbilo toto vydání Skrblíkova zpravodaje?
Oznámkujte nás jako ve škole a my Vám za odměnu ukážeme nejnovější slevové kupóny.
( 1 ) | ( 2 ) | ( 3 ) | ( 4 ) | ( 5 )

O čem si chcete ve Zpravodaji přečíst příště? Máte pro nás tip na zajímavou akci, nebo jen chcete předat zpětnou vazbu? Pište na pn@skrblik.cz

Proč Vám přišel tento email?
Registroval(a) jste se k odběru našeho zpravodaje na stránkách www.skrblik.cz. Pokud se Vám Skrblíkův zpravodaj nelíbí, můžete jeho odběr pro adresu *|EMAIL|* jednoduše odhlásit. :-)