Středeční pravidelná dávka skrblení
Zobrazit email v prohlížeči
 
Logo Skrblík.cz
Vydání 8/2016 | www.skrblik.cz
 
 
img-160-160
Alza Premium zdarma, káva od McDonalds zdarma, slevový kupón do Burger King

V rubrice Skrblíkův týden vám každé pondělí přinášíme souhrn aktuálních slev a výhodných nabídek:

1 | Káva u McDonalds po celý týden jen za úsměv
2 | Alza Premium na 2 měsíce zdarma
3 | Výprodej značkových bot u Deichmanna
4 | Slevový kupón do Mall.cz v hodnotě 200 Kč
5 | Sleva 15 % na jakékoliv menu v Burger King
6 | Odměna 500 Kč za zřízení účtu mKonto Business
7 | Zpáteční letenka do Miami jen za 11 690 Kč
8 | Rohlík.cz filtruje potraviny s palmovým olejem

Zobrazit
 
divider image
 
img-160-160
Nejlepší bankovní účty pro živnostníky

Původní přehled bankovních účtů pro živnostníky jsme smazali a připravili ho znova. Ten nejlepší bankovní účet můžete mít zcela zdarma: Neplatí se za vedení, příchozí ani odchozí platby, SEPA platby, trvalé příkazy, ani za výběry z bankomatu.

Zobrazit
 
divider image
 
img-160-160
5 výhod nakupování na internetu

Jak nakupovat na internetu levně a bezpěčně? Připravili jsme pro vás přehledné návody jak nakupovat v Číně, jak získat část z útraty zpět a jak poznat podvodný internetový obchod.

Zobrazit
 
divider image
 
img-160-160
Proč za posledních 25 let voda zdražila stokrát?

Jak je možné, že za posledních 25 let voda zdražila téměř stokrát? Kolik za vodu ročně utratí čtyřčlenná rodina a jak je tuto částku možné snížit?

Zobrazit
 
divider image
 
img-160-160
5 rizik, která kryje havarijní pojištění

Havarijní pojištění se vyplatí především u nových a dražších aut. Nabídka se liší nejen pojišťovnu od pojišťovny, ale také v šíři krytí. Zahrnovat může třeba dopravní nehodu, odcizení vozidla, živelní událost, vandalismus nebo pojištění střetu se zvěří.

Zobrazit
 
divider image
 
img-160-160
15 tipů jak přežít noc na letišti

Daní za levnou letenku je často noc strávená na letišti. Dražším řešením je zaplacení noci v nedalekém letištním hotelu, levnější a dobrodružnější variantou uvelebení se na některou z laviček, nebo na koberec haly. Máme pro vás 15 tipů, jak co nejpohodlněji přečkat noc na letišti.

Zobrazit
 
divider image
 
img-160-160
Studentské mobilní tarify od T-Mobile

T-Mobile nabízí studentům hned dva mobilní tarify: Levnější bez internetu a s voláním na vybraných 5 čísel zdarma, nebo tarif s internetem, voláním do sítě T-Mobile zdarma a 120 volnými minutami do všech sítí. Cena? 399 Kč měsíčně.

Zobrazit
 
divider image
 
img-160-160
Přídavek na dítě 2016

Kdo má ze zákona nárok na přídavek na dítě? Kde se o tento druh sociální pomoci žádá, jaké podmínky je nutné splnit a o jak vysokou částku se jedná?

Zobrazit
 
divider image
 
img-160-160
Výhody a příspěvky Všeobecné zdravotní pojišťovny

VZP přispívá dětem i dospělým každý rok až 2 500 Kč na volitelná očkování, prevenci onkologických onemocnění nebo na prevenci onemocnění srdce. Skrblík pro vás má přehled výhod a příspěvků, o kterých pojištěnci často ani nemají tušení.

Zobrazit
 
divider image
 
img-160-160
Co dělat, když dluhy přerůstají přes hlavu

Od roku 2008 existuje způsob, jak se může zadlužená osoba neschopná splácet svých dluhů zbavit. Cesta k oddlužení je poměrně dlouhá, má spoustu podmínek či závazků, a navíc nebude povolena každému. Na jejím konci je ale člověk bez dluhů a může nadále žít plnohodnotný život.

Zobrazit
 
 
Ze Skrblíkova archívu

Michal Pavelka se před časem vypravil na nejdražší dovolenou svého života. Nebyl ani na Maledivách, ani na Bora Bora, ale ve Skotsku. Jak je možné ušetřit za vstupy na památkách a jak si náš bloger ověřil, že Skotky neumějí vařit? Zobrazit článek

img 600 290
Jak se vám líbilo toto vydání Skrblíkova zpravodaje?
Oznámkujte nás jako ve škole a my Vám za odměnu ukážeme nejnovější slevové kupóny.
( 1 ) | ( 2 ) | ( 3 ) | ( 4 ) | ( 5 )

O čem si chcete ve Zpravodaji přečíst příště? Máte pro nás tip na zajímavou akci, nebo jen chcete předat zpětnou vazbu? Pište na pn@skrblik.cz

Proč Vám přišel tento email?
Registroval(a) jste se k odběru našeho zpravodaje na stránkách www.skrblik.cz. Pokud se Vám Skrblíkův zpravodaj nelíbí, můžete jeho odběr pro adresu *|EMAIL|* jednoduše odhlásit. :-)