Aktuální šetřící tipy pro Vás
Zobrazit email v prohlížeči
 
Logo Skrblík.cz
Vydání 6/2016 | www.skrblik.cz
 
 
img-160-160
Valentýn 2016: I když ji miluješ, můžeš šetřit

Na příští neděli připadá svátek všech zamilovaných a Skrblík pro vás přichystal osmero tipů na dárky, které potěší.

Značkové parfémy Lacoste, Dolce & Gabbana, Moschino nebo Hugo Boss v akci. Výprodej bot od Bati s podtitulem "levnější už to nebude". Autobusové jízdenky od Eurolines a Student Agency v akci 1+1...

Zobrazit
 
divider image
 
img-160-160
Sleva 4 000 Kč na telefony Samsung, doprava z Alzy zdarma, sleva 2 Kč na benzín...

Aktuální slevy z rubriky Skrblíkův týden:
» Doprava z Alzy zdarma za platbu kartou Visa
» Sleva 4 000 Kč na telefony z řady Samsung Galaxy S6
» H&M: Valentýnská sleva 30+25 %
» Billa: Sleva 2 Kč na litr paliva u ČS Shell
» Lidl: Posilovací činky Kettlebell v akci
» Cross Café: Sleva 20 % na dortík a kávu
» Skicentrum Deštné: Sleva 20 % na celodenní skipas
» Tesco: Sleva 30 % na celý sortiment F&F home

Zobrazit
 
divider image
 
img-160-160
Nové kreditky mBank: Až 2 % z nákupů zpět a prodloužení záruky o 1 rok

mBank před pár týdny přišla s novými kreditními kartami. A nejsou vůbec špatné. Mezi jejich výhody patří 2% cashback (vratka) z uskutečněných transakcí, prodloužení záruky na pořizované elektrospotřebiče o 1 rok nebo garance nejnižší ceny u nákupů v kamenných prodejnách. Navíc je možné čerpat slevy u partnerů MasterCard a na letištích v Praze a ve Vídni relaxovat v salóncích.

Zobrazit
 
divider image
 
img-160-160
Pavelkovo skrblení: Moje zkušenosti s Booking.com, Trivago, Hotels.com aj.

"Řekl jsem si, že bych se měl vymanit ze svého konzervatismu a občas udělat nějakou změnu. Když do mě v kině bušila reklama na vyhledávač ubytování Trivago, slíbil jsem si, že si nějaké příští ubytování objednám místo přes tradiční Booking nějak jinak."

Zobrazit
 
divider image
 
img-160-160
4 věci, které je dobré vědět o záruce na nové auto

Věděli jste, že zákonná dvouletá záruka se na některé díly auta nevztahuje? U některých součástí je delší, v jiných případech naopak kratší. A také vám prozradíme, že na garanční prohlídky nemusíte jezdit do autorizovaného servisu.

Zobrazit
 
divider image
 
img-160-160
Dejte si pozor na valentýnské slevy na Alza.cz

Zelený mimozemšťan odložil kytaru a brýle, nasadil křídla a do 14. února nabízí valentýnské slevy na elektroniku, kosmetické balíčky, diktafony a další skladové ležáky. Bohužel nadšení z výše slev kazí podmínky akce, které čte zlomek nakupujících. Jak se slevy počítají a jaký háček má garantovaná nejnižší cena?

Zobrazit
 
divider image
 
img-160-160
Návod jak jednoduše změnit dodavatele plynu

Změna dodavatele plynu není až takový porod, jak by se mohlo zdát. Důkazem je náš přehledný návod, který budete mít přečtený za 2 minuty.

Zobrazit
 
divider image
 
img-160-160
Pro peníze nemusíte do bankomatu, stačí znát službu cash back

Služba cash back šetří čas. Pro výběr peněz z účtu není nutné chvátat k bankomatu, stačí během placení v obchodě poprosit o cash back. Pokladní vám vyplatí až 1 500 Kč, přičemž částka se zároveň strhne z účtu. Víme, které banky službu podporují a kolik si za ni účtují.

Zobrazit
 
divider image
 
img-160-160
Získejte zdarma jízdenku ČD v první třídě

České dráhy již více než rok provozují věrnostní program ČD Body. Funguje podobně, jako tomu je u leteckých společností. Za kilometry projeté ve vlacích drah sbíráte body, ty je po dosažení stanoveného počtu možné proměnit třeba v bezplatnou víkendovou jízdenku, celostátní skupinovou jízdenku nebo jízdenku do 1. třídy.

Zobrazit
 
divider image
 
img-160-160
13 rad jak se nenechat podvést při reklamaci

Skladujete obaly od televize či notebooku pro případ, kdy budete přístroj reklamovat? Zbytečně. Dle zákona není nutné zboží reklamovat v původním obalu. A věděli jste, že výrobek můžete reklamovat na kterékoliv pobočce obchodníka? Tedy nikoliv výhradně v té, ve které jste ho zakoupili?

Zobrazit
 
 
Ze Skrblíkova archívu

Vystřídalo se mnoho akcí na eidam od doby, kdy začal Seznam svým uživatelům přesouvat část pošty do složky Hromadné. Děje se tak především s newslettery obchodů či různých webů. Pokud vás také složka Hromadné štve, poradíme vám, jak se jí nadobro zbavit. Zobrazit článek

img 600 290
Jak se vám líbilo toto vydání Skrblíkova zpravodaje?
Oznámkujte nás jako ve škole a my Vám za odměnu ukážeme nejnovější slevové kupóny.
( 1 ) | ( 2 ) | ( 3 ) | ( 4 ) | ( 5 )

O čem si chcete ve Zpravodaji přečíst příště? Máte pro nás tip na zajímavou akci, nebo jen chcete předat zpětnou vazbu? Pište na pn@skrblik.cz

Proč Vám přišel tento email?
Registroval(a) jste se k odběru našeho zpravodaje na stránkách www.skrblik.cz. Pokud se Vám Skrblíkův zpravodaj nelíbí, můžete jeho odběr pro adresu *|EMAIL|* jednoduše odhlásit. :-)