Aktuální šetřící tipy každou středu pro Vás
Zobrazit email v prohlížeči
 
Logo Skrblík.cz
Vydání 5/2016 | www.skrblik.cz
 
 
img-160-160
Aktuální slevové kupóny pro únor 2016

Před každým nákupem na internetu doporučujeme udělat jednu věc: Věnovat pár minut hledání slevového kupónu.

Skrblík pro vás sesbíral ty nejlepší kupóny pro měsíc únor. Kromě nich pro vás máme aktualizovaný přehled slev do stovek obchodů v Česku.

Zobrazit
 
divider image
 
img-160-160
Nejlepší kreditní karty, které můžete mít v peněžence

Víte, jaký je rozdíl mezi platební, debetní a kreditní kartou? Každý z těchto termínů vyjadřuje něco trochu jiného. Rozdíly vám objasníme v článku a také vám nabídneme přehled těch nejlepších kreditek, kterými si můžete naplnit peněženku.

Zobrazit
 
divider image
 
img-160-160
26 rad jak nakupovat čerstvé ovoce a zeleninu

Věděli jste, že banány se vždy trhají ještě zelené, aby se včas stihly dopravit na pulty našich obchodů? Proto občas nechutnají zrovna skvěle. A jak správně skladovat jablka, aby vydržela, a podle čeho v obchodě vybírat ananas? Máme pro vás rady jak nakupovat 26 konkrétních druhů ovoce a zeleniny.

Zobrazit
 
divider image
 
img-160-160
Sleva 75 % na mobilní tarif od Vodafone

Neprotelefonujete tolik, aby se vám vyplatil neomezený tarif? Objevili jsme pro vás jeden tajný tarif od Vodafone, se kterým lze za paušální poplatek 89 Kč prohovořit až 70 minut měsíčně.

Zobrazit
 
divider image
 
img-160-160
12 super tipů jak se učit cizí jazyk zdarma

Věděli jste, že v Praze probíhají bezplatné kurzy angličtiny s rodilými mluvčími? Zúčastnit se jich můžete i vy. Kromě tohoto tipu pro vás máme 11 dalších, díky kterým se zdarma zdokonalíte v cizím jazyce. A nejedná se pouze o angličtinu!

Zobrazit
 
divider image
 
img-160-160
Vyplatí se při nákupu elektrospotřebiče zohledňovat energetickou třídu?

Vyznáte se v energetických třídách spotřebičů? To jsou samá áčka, béčka a do toho ty plusy. Skrblík vám objasní rozdíly mezi jednotlivými třídami a také vám prozradí, nakolik se na ni vyplatí hledět při koupi nového spotřebiče.

Zobrazit
 
divider image
 
img-160-160
10 triků jak kdykoliv změnit pojišťovnu u povinného ručení

Za tento článek nás pojišťovny nebudou mít rády. Prozradíme vám v něj 10 více či méně důmyslných triků, jak můžete kdykoliv vypovědět povinné ručení (a ušetřit). A to přesto, že je změna obvykle možná jen k výročí pojistné smlouvy.

Zobrazit
 
divider image
 
img-160-160
Nejlepší bankovní účty pro seniory

Babičky a dědečkové si obvykle netykají s internetem a vůči novinkám jsou skeptičtí. To má za následek třeba to, že platí na bankovních poplatcích více, než je nutné. Skrblík pro vás má srovnání dobrých i vyloženě špatných bankovních účtů pro seniory.

Zobrazit
 
divider image
 
img-160-160
Alternativa k hotelům Airbnb: Výhody, nevýhody a naše zkušenosti

Airbnb je internetová služba, ve které nabízejí pronájem pokojů nebo celých nemovitostí sami lidé. Výhodou bývá nižší cena, možnost nahlédnout do života místních obyvatel a při dobrém výběru také skvělé tipy od starousedlíků. Mimo jiné vám poradíme, podle čeho si ubytování přes Airbnb vybírat a na co si dát pozor.

Zobrazit
 
divider image
 
img-160-160
Otázky a odpovědi: Registry dlužníků a neplatičů

Záznam v registru neplatičů může mít za následek zamítnutí žádosti o půjčku nebo nákup na splátky. Jaké registry v Česku existují a jak snadno se do nich můžete dostat? Po jaké době je záznam z registru smazán a existuje možnost, jak z nich za poplatek své jméno vyškrtnout dříve?

Zobrazit
 
 
Ze Skrblíkova archívu

Severní Polsko je mezi Čechy poměrně opomíjená destinace. Neprávem. Ceny jsou nízké, pláže vhodné pro rodiny s dětmi a Poláci mají Čechy rádi. Jaké další výhody a nevýhody má pobyt u polského moře? Zobrazit článek

img 600 290
Jak se vám líbilo toto vydání Skrblíkova zpravodaje?
Oznámkujte nás jako ve škole a my Vám za odměnu ukážeme nejnovější slevové kupóny.
( 1 ) | ( 2 ) | ( 3 ) | ( 4 ) | ( 5 )

O čem si chcete ve Zpravodaji přečíst příště? Máte pro nás tip na zajímavou akci, nebo jen chcete předat zpětnou vazbu? Pište na pn@skrblik.cz

Proč Vám přišel tento email?
Registroval(a) jste se k odběru našeho zpravodaje na stránkách www.skrblik.cz. Pokud se Vám Skrblíkův zpravodaj nelíbí, můžete jeho odběr pro adresu *|EMAIL|* jednoduše odhlásit. :-)