Aktuální šetřící tipy každou středu pro Vás
Zobrazit email v prohlížeči
 
Logo Skrblík.cz
Vydání 1/2016 | www.skrblik.cz
 
 
img-160-160
Cena vody 2016: O kolik zdražila právě ve vašem městě?

Za posledních 25 let zdražila voda zhruba stokrát. Ale jak se ceny změnily během posledního roku?

Připravili jsme pro vás cenovou mapu celé České republiky. Kde se platí za vodné a stočné nejvíce a kde je naopak voda nejdostupnější? A o kolik voda zdražila zrovna ve vašem městě?

Zobrazit
 
divider image
 
img-160-160
Skrblíkův týden: Doprava z Alzy zdarma, sleva 10 % na celý nákup na CZC.cz

Do rubriky Skrblíkův týden pro vás vybíráme drobné, ale aktuální a zajímavé slevy:
① Získejte na měsíc zdarma poštovné z Alzy, 1 500 filmů a 2 miliony skladeb
② Sleva 10 % na celý nákup v CZC.cz
③ Slevové kupóny na leden 2016 do Tesco rozvozu
④ Albert: Sleva 1 Kč z každého litru PHM
⑤ Lidl: Akce na lyžařské oblečení

Zobrazit
 
divider image
 
img-160-160
Pavelkovo skrblení: Hotel na Ještědu

"Minule jsem slíbil, že zjistím, jak synův kamarád vydělává na zakládání nových účtů. Kromě toho, že dostal prémii za založení svého účtu v další bance, ještě posbíral bonusy za to, že k bance nalákal řadu dalších lidí. Ptal jsem se ho, jestli není prémie podmíněná tím, že na účtu se také něco děje..."

Zobrazit
 
divider image
 
img-160-160
8 kreditních karet s bonusem

Kreditní karty mohou být dobrým přítelem každého skrblíka, stačí včas splácet vyčerpaný limit. Třeba kreditní karta od Citibank vrátí držiteli až 1 000 Kč měsíčně z uskutečněných transakcí. Máme pro vás přehled celkem 8 kreditek s podobnými bonusy.

Zobrazit
 
divider image
 
img-160-160
9 SIM karet zdarma

Záložní SIM karta je chytrá věc. Telefonní číslo můžete uvádět v internetových soutěžích i srovnávačích, a vyhnout se tak otravným telefonátům z call-center, které by dozajista následovaly. Skrblík pro vás má tipy na 9 SIM karet, získat je můžete zcela zdarma. Některé z nich jsou s kreditem!

Zobrazit
 
divider image
 
img-160-160
Bankovní účty v Německu

Našinci si mohou otevřít bankovní účet v několika německých bankách, leckteré z nich zaměstnávají dokonce česky hovořící bankéře. Máme pro vás tip na čtyři takové ústavy, které vám zajistí účet vedený v eurech v zemi, jež vás ochrání před neoprávněnými exekucemi.

Zobrazit
 
divider image
 
img-160-160
Nákupní kluby: Značkové oblečení se slevou až 85 %

Přístupné jsou jen registrovaným členům a k přijetí je často vyžadována pozvánka od stávajícího člena. V nákupních klubech je možné koupit značkové oblečení, kosmetiku, módní doplňky nebo vybavení koupelen a ložnic se slevou až 85 %.

Zobrazit
 
divider image
 
img-160-160
Autonehoda: Na co si dát pozor a jak získat náhradní vůz zdarma

Věděli jste, že jako poškozená strana máte při autonehodě nárok na zapůjčení náhradního vozidla zdarma? Půjčovné platí pojišťovna, takže není divu, že se občas k tomuto nároku staví "zdrženlivě". Upozorníme vás na všechny podmínky půjčení náhradního vozu zdarma a navíc přidáme praktickou příručku, jak se chovat v případě autonehody.

Zobrazit
 
divider image
 
img-160-160
Návod jak nakupovat na AliExpress.com

AliExpress je čínský internetový obchod, ve kterém koupíte elektroniku, oblečení, kabelky, boty, hodinky, ale také třeba vybavení pro myslivce. Levně a často také s poštovným zdarma. Skrblík pro vás má obrázkový návod, díky kterému zvládnete na AliExpressu nakupovat, i když neumíte anglicky.

Zobrazit
 
divider image
 
img-160-160
Přehled cestovních pojištění k platebním kartám

Drtivá většina bank nabízí k platební kartě cestovní pojištění. To je v některých případech zdarma, jinde se za něj platí desítky korun měsíčně. Podobně rozdílné jsou také smluvní limity. Jak výhodné pojištění u platební karty má vaše banka?

Zobrazit
 
 
Ze Skrblíkova archívu

Levná tramvajenka je služba, která vám zajistí roční jízdenku na pražskou MHD na splátky. Pokud si kupujete třeba měsíční kupón, mohla by vás služba zajímat. Zobrazit článek

img 600 290
Jak se vám líbilo toto vydání Skrblíkova zpravodaje?
Oznámkujte nás jako ve škole a my Vám za odměnu ukážeme nejnovější slevové kupóny.
( 1 ) | ( 2 ) | ( 3 ) | ( 4 ) | ( 5 )

O čem si chcete ve Zpravodaji přečíst příště? Máte pro nás tip na zajímavou akci, nebo jen chcete předat zpětnou vazbu? Pište na pn@skrblik.cz

Proč Vám přišel tento email?
Registroval(a) jste se k odběru našeho zpravodaje na stránkách www.skrblik.cz. Pokud se Vám Skrblíkův zpravodaj nelíbí, můžete jeho odběr pro adresu *|EMAIL|* jednoduše odhlásit. :-)