Aktuální šetřící tipy každou středu pro Vás
Zobrazit email v prohlížeči
 
Logo Skrblík.cz
Vydání 46/2015 | www.skrblik.cz
 
 
img-160-160
Máte výročí povinného ručení ke konci roku? Pomůžeme vám ušetřit!

Výročí povinného ručení a havarijního pojištění k 31. prosinci má přibližně 1 milion českých řidičů. Právě nyní nastává nejzazší čas, kdy je možné povinné ručení vypovědět a najít si levnější alternativu. Skrblík vám s tím pomůže.

Máme pro vás zdarma vzor výpovědi, který stačí upravit a poslat pojišťovně. Také vám poradíme, kde si najít levnější povinné ručení a jak neskočit na lep internetovým srovnávačům.

Zobrazit
 
divider image
 
img-160-160
12 tipů, jak ušetřit za Vánoce

Na vánočních dárcích utratí každý Čech v průměru 5 000 Kč, celou rodinu pak Vánoce vyjdou na 29 000 Kč. Shromáždili jsme pro vás 12 tipů, díky kterým za Vánoce ušetříte (ale rušit je nemusíte!)

Zobrazit
 
divider image
 
img-160-160
Skrblíkův týden: 100 GB mobilních dat a HBO GO na 2 měsíce zdarma, levné pivo

Přečtěte si aktuální šetřící tipy pro tento týden:
» Získejte zdarma 100 GB mobilních dat
» HBO GO na 2 měsíce zdarma
» Google Mapy nově nabízejí offline GPS navigaci po celém světě zdarma
» Od pondělí nabízí Lidl v akci piva z menších pivovarů
» Sleva 0,50 Kč na litr paliva pro zákazníky O2

Zobrazit
 
divider image
 
img-160-160
Pavelkovo skrblení: Vánoce, pojištění a do peněženky hluboko

"Blíží se konec roku a s ním řada výdajů. Někdo spočítal, že Češi utratí za vánoční dárky v průměru pět tisíc. Já mám dárek jeden, pro manželku, a už je tři a půl pryč. Starší syn už si koupil dárek sám a teď by byl rád, kdybych mu ho ze dvou třetin zaplatil. Na tom není nic špatného, vždyť už je mu přes dvacet. Blbé, je že dárek stál přes dvacet tisíc..."

Zobrazit
 
divider image
 
img-160-160
Kontokorent

Kontokorentu se také říká přečerpání účtu. Jde o jeden z úvěrových produktů, který si můžete sjednat k bankovnímu účtu a v případě potřeby jít jednoduše do mínusu. Úroková sazba je obvykle vyšší než u bankovních půjček, ale nižší než u kreditních karet. Skrblík vám prozradí, jak přesně kontokorent funguje a poukáže na jeho výhody a nevýhody.

Zobrazit
 
divider image
 
img-160-160
Nejzajímavější spořicí účty v Česku

Ty tam jsou doby, kdy se úrokové sazby na spořicích účtech pohybovaly kolem 3 %. Ty nejlepší dnes dosahují sotva poloviny této hodnoty. Skrblík pro vás má přehled nejzajímavějších spořicích účtů v Česku.

Zobrazit
 
divider image
 
img-160-160
Solární panely na ohřev vody: Kolik stojí a kdy se vyplatí?

Domácnost v rodinném domě spotřebuje na ohřev užitkové vody zhruba 4 000 kWh energie ročně, u vícegeneračních nemovitostí je tato hodnota ještě vyšší. Snížit tyto náklady o 45–80 % lze instalací soustavy tří solárních kolektorů, s výhledem na růst cen energií bude úspora v budoucnu ještě významnější.

Zobrazit
 
divider image
 
img-160-160
Pouze do čtvrtečního poledne: Poštovné ve stovkách e-shopů zdarma!

Jen od středečního poledne do poledne čtvrtečního nabízí 1 565 internetových obchodů poštovné zdarma u všech objednávek nad 300 Kč. Do akce se zapojily obchody CZC.cz, Mall.cz, Hodinky.cz, Kasa.cz a další.

Zobrazit
 
divider image
 
img-160-160
5 tipů, jak ušetřit za parkování na letištích

Za parkování auta na letišti můžete leckdy zaplatit více, než na kolik vás vyšla celá letenka. Skrblík pro vás má 5 tipů, díky kterým ušetříte za parkování na letišti, plus pro vás máme konkrétní tipy na parkoviště v Praze, Brně, Ostravě a na letištích v okolí ČR.

Zobrazit
 
divider image
 
img-160-160
Přehled bankovních účtů v zahraničí

Máte pravidelný příjem v cizí měně? Možná byste měli uvažovat o založení bankovního účtu v zahraničí, lze se tak vyhnout převodním kurzům nebo poplatkům za SEPA platby. Skrblík pro vás má přehled bankovních účtů na Slovensku, v Německu a v Rakousku.

Zobrazit
 
 
Skrblík pod modrou lištou

Jaký je rozdíl mezi obálkou se zeleným, červeným a modrým pruhem? Velký! Pro fanoušky Skrblíka na Facebooku jsme připravili vysvětlující infografiku. Zobrazit příspěvek na Facebooku

img 600 290
Jak se vám líbilo toto vydání Skrblíkova zpravodaje?
Oznámkujte nás jako ve škole a my Vám za odměnu ukážeme nejnovější slevové kupóny.
( 1 ) | ( 2 ) | ( 3 ) | ( 4 ) | ( 5 )

O čem si chcete ve Zpravodaji přečíst příště? Máte pro nás tip na zajímavou akci, nebo jen chcete předat zpětnou vazbu? Pište na pn@skrblik.cz

Proč Vám přišel tento email?
Registroval(a) jste se k odběru našeho zpravodaje na stránkách www.skrblik.cz. Pokud se Vám Skrblíkův zpravodaj nelíbí, můžete jeho odběr pro adresu *|EMAIL|* jednoduše odhlásit. :-)