Aktuální šetřící tipy každou středu pro Vás
Zobrazit email v prohlížeči
 
Logo Skrblík.cz
Vydání 45/2015 | www.skrblik.cz
 
 
img-160-160
Skrblíkův týden: ČD TIP Advent, Kofola za 11,70 Kč, kredit 10 € na letenky Ryanair zdarma

V nové rubrice Skrblíkův týden vás budeme na jednom místě informovat o aktuálních slevách a akcích:

» Kofola 2 l za 11,70 Kč
» Získejte zdarma kredit 10 € na letenky Ryanairu
» Obří výprodej na AliExpressu
» Akční jízdenky ČD na vánoční trhy do Vídně a Drážďan
» Nákup na splátky bez navýšení v Electro Worldu
» Sleva 25 % na knihy z Jan Melvil Publishing.

Zobrazit
 
divider image
 
img-160-160
Tipy na levné vánoční dárky

Vánoce jsou za rohem a do peněženky hluboko? Máme pro vás tipy na cenově přijatelné vánoční dárky pro ženy, muže, děti, adolescenty i seniory. Cetky z internetových obchodů, které nejen, že nedávají smysl, ale zároveň přestanou bavit již na Boží hod, vám doporučovat nebudeme. Dárky, o kterých píšeme, bychom se dotyčené nezdráhali sami obdarovat.

Zobrazit
 
divider image
 
img-160-160
Den dopravy zdarma 2015: Stovky e-shopů odpustí zákazníkům poštovné

Již příští týden se stovky internetových obchodů zúčastní akce, v rámci které nabídnou po 24 hodin poštovné zdarma u všech objednávek nad 300 Kč. Kdy přesně se akce uskuteční a které obchody se jí zúčastní? Dozvíte se uvnitř článku!

Zobrazit
 
divider image
 
img-160-160
Vodafone mění podmínky, opět je možné vypovědět smlouvu bez sankcí

Vodafone reaguje na nařízení ČTÚ v souvislosti s datovými balíčky a s platností od 6. ledna 2016 mění svoje obchodní podmínky. Navenek se toho moc nemění, nicméně díky změně je nyní opět možné vypovídat smlouvy na dobu určitou bez jakýchkoliv sankcí.

Zobrazit
 
divider image
 
img-160-160
9 rad před nákupem ojetého auta

Zvažujete nákup ojetého automobilu? Skrblík vás upozorní na 9 častých nešvarů českých autobazarů. Některé z nich jakoby tvořily reálný základ seriálu Autobazar Monte Karlo ze Stream.cz.

Zobrazit
 
divider image
 
img-160-160
12 tipů, jak a kde pořídit levné dětské oblečení

Dětské oblečení sice bývá levnější než to pro dospělé, hlavním kamenem úrazu však je, že z něj dítě rychle vyroste. Skrblík pro vás má 12 tipů, díky kterým můžete ušetřit při pořizování dětského oblečení nebo vybavení. Věděli jste, že vám na nákup autosedačky může přispět zdravotní pojišťovna?

Zobrazit
 
divider image
 
img-160-160
Hostely

Hostely původně vznikly jako levné ubytovny pro zcestovalé studenty, postupem času se otevřely všem hostům a nyní jsou asi nejlevnějším ubytováním s postelí, koupelnou, WC a pevnou střechou nad hlavou. Poradíme vám, jak poznat dobrý hostel a přidáme pár tipů na hostely, ve kterých jsme sami spali.

Zobrazit
 
divider image
 
img-160-160
5 tipů, jak ušetřit za vodu a přesto nebýt za špindíru

Cena vody vzrostla za posledních 25 let zhruba stokrát a trend je daný: Bude nadále zdražovat. Skrblík pro vás má 5 tipů, jak šetřit za vodu na tom správném místě. Roční úspora může dosáhnout až 2 000 Kč ročně.

Zobrazit
 
divider image
 
img-160-160
Ztráta platební karty: Na co máte ze zákona nárok?

Že je nutné platební kartu při ztrátě nebo odcizení nahlásit, ví každý. Věděli jste ale, že ze zákona máte za jistých okolností nárok na náhradu škody vzniklé ještě do okamžiku provedení blokace? Přečtení článku zabere pár minut, informace v něm mohou ušetřit mnoho tisíc!

Zobrazit
 
divider image
 
img-160-160
Finta Fň: Nákup na CZC.cz za 2 500 Kč zdarma

Internetový obchod s elektronikou CZC.cz nabízí díky jednoduché fintě buď nákup za 2 500 Kč zdarma, nebo slevu ve stejné výši. Podmínkou je zřízení si kreditní karty Premia, kterou je možné zrušit ihned po využití nabídky. Nabídku již vyzkoušelo několik našich čtenářů a potvrdili nám, že vše funguje!

Zobrazit
 
 
Skrblík pod modrou lištou

Víte, jaký je rozdíl mezi debetní, kreditní a platební kartou? Každý z těchto pojmů znamená něco jiného. Našim fanouškům na Facebooku jsme rozdíl vysvětlili na jednoduchém příkladu s pizzou. :-) Zobrazit příspěvek na Facebooku

img 600 290
Jak se vám líbilo toto vydání Skrblíkova zpravodaje?
Oznámkujte nás jako ve škole a my Vám za odměnu ukážeme nejnovější slevové kupóny.
( 1 ) | ( 2 ) | ( 3 ) | ( 4 ) | ( 5 )

O čem si chcete ve Zpravodaji přečíst příště? Máte pro nás tip na zajímavou akci, nebo jen chcete předat zpětnou vazbu? Pište na pn@skrblik.cz

Proč Vám přišel tento email?
Registroval(a) jste se k odběru našeho zpravodaje na stránkách www.skrblik.cz. Pokud se Vám Skrblíkův zpravodaj nelíbí, můžete jeho odběr pro adresu *|EMAIL|* jednoduše odhlásit. :-)