Aktuální šetřící tipy každou středu pro Vás
Zobrazit email v prohlížeči
 
Logo Skrblík.cz
Vydání 44/2015 | www.skrblik.cz
 
 
img-160-160
Přehled: Jak se posledních 10 let měnily ceny 30 potravin

Zdá se vám, že potraviny v obchodech jsou stále dražší? V některých případech je to pravda, v jiných je to jen optický klam. Skrblík pro vás připravil velký přehled vývoje cen 30 potravin během posledních 10 let.

Která potravina zdražila od roku 2005 téměř třikrát a nejspíše jste si toho ani nevšimli? A která často nakupovaná potravina je v současnosti nejlevnější za poslední dekádu?

Zobrazit
 
divider image
 
img-160-160
Nová zelená úsporám 2016: 11 základních pravidel

Před nedávnem odstartovala 3. výzva programu Nová zelená úsporám pro rodinné domy. Nově je možné žádat o příspěvky průběžně až do konce roku 2021. Skrblík vám prozradí, na co všechno je možné získat příspěvek, kde o něj žádat a na co si dát pozor. Celkem se v NZÚ přerozdělí kolem 27 miliard korun, získejte část pro sebe!

Zobrazit
 
divider image
 
img-160-160
Pavelkovo skrblení: Soutěže na internetu

"Znám lidi, co si udělali z internetových soutěží slušnou živnost. Jedna má studentka takto získala za jeden týden i tři kuchyňské roboty. Kdysi existovaly i speciální stránky, na kterých se daly soutěží najít desítky. Jdu mrknout, jestli něco takového ještě funguje."

Zobrazit
 
divider image
 
img-160-160
7 nevýhod nízkonákladových aerolinek

S nízkonákladovkami lze vycestovat z Prahy do Evropy již za 550 Kč (zpáteční letenka Praha - Brusel s Ryanairem). Daní za nízkou cenu jsou letiště mimo centra měst, málo místa v letadle nebo časné ranní a pozdní večerní lety. Máme pro vás 7 varování, se kterými se musíte vypořádat, když nasednete do letadla low-cost aerolinky.

Zobrazit
 
divider image
 
img-160-160
Jak ušetřit za příjem televize

K úspoře za příjem televize vedou přinejmenším dvě cesty. Buď je možné vypovědět kabelovou, satelitní nebo IPTV a přejít na bezplatné terestriální vysílání, nebo si domluvit slevu. Skrblík vám pomůže s obojím.

Zobrazit
 
divider image
 
img-160-160
Nejlepší bankovní účet v ČR: Běžný účet od Equa bank

Bězné konto od Equa bank je jeden ze dvou účtů, které Skrblík s klidným srdcem doporučuje. Že je jeho vedení, příchozí a odchozí platby nebo bezkontaktní karta zdarma, vás asi nepřekvapí. Equa navíc bezplatně nabízí 10 výběrů ze všech bankomatů v ČR nebo proplacení jednoho vkladu na účet formou složenky.

Zobrazit
 
divider image
 
img-160-160
9 stipendií pro vylepšení vysokoškolského života

Kdo má nárok na ubytovací nebo sociální stipendium a jak je vysoké? Jaká je možnost získání mimořádného stipendia za vynikající studijní výsledky nebo na doktorandské studium? Skrblík pro vás má odpovědi na otázky týkající se celkem 9 různých vysokoškolských stipendií.

Zobrazit
 
divider image
 
img-160-160
Dobré vědět: Jak postupovat v případě pojistné události

Jak se zachováte, když vás v cizině okradou, nebo když budete potřebovat lékařské ošetření? Skrblík vám prozradí, jak správně postupovat, aby mohla být škoda bez problémů uhrazena z cestovního pojištění.
PS: Víte, proč jsou všechny asistenční linky pojišťoven v provozu nonstop? Ne? Klikněte. :-)

Zobrazit
 
divider image
 
img-160-160
Co nabízejí supermarkety: Standardní vs. privátní značky

Někteří lidé dávají v supermarketech přednost nízké ceně, jiní preferují špičkovou kvalitu. A další chtějí kompromis. Supermarkety se snaží vyhovět všem skupinám, a proto v jejich regálech najdete různě kvalitní čokolády nebo limonády. Čím jsou specifické privátní značky a čím se liší třeba od známých značek, jako je Milka nebo Nescafé?

Zobrazit
 
divider image
 
img-160-160
Stavební spoření: Výhody, nevýhody a rady, jak z něj vyždímat maximum

Největší plus stavebního spoření tkví ve státním příspěvku. Skrblík vám prozradí, jak ho lze jednoduchým trikem maximalizovat. Také vám prozradíme tři největší výhody a nevýhody stavebka.

Zobrazit
 
 
Skrblík pod modrou lištou

Našim fanouškům na Facebooku jsme tento týden nabídli praktický leták s postupem, jak se chovat při dopravní nehodě. Stačí ho stáhnout, vytisknout a umístit do kaslíku auta. V případě nešťastné události dopravní nehody stačí postupovat krok po kroku - vy na nic nezapomenete a nikdo vás nepoškodí. Zobrazit příspěvek na Facebooku

Skrblík na Facebooku Skrblík na Twitteru
img 600 290
Jak se vám líbilo toto vydání Skrblíkova zpravodaje?
Oznámkujte nás jako ve škole a my Vám za odměnu ukážeme nejnovější slevové kupóny.
( 1 ) | ( 2 ) | ( 3 ) | ( 4 ) | ( 5 )

O čem si chcete ve Zpravodaji přečíst příště? Máte pro nás tip na zajímavou akci, nebo jen chcete předat zpětnou vazbu? Pište na pn@skrblik.cz

Proč Vám přišel tento email?
Registroval(a) jste se k odběru našeho zpravodaje na stránkách www.skrblik.cz. Pokud se Vám Skrblíkův zpravodaj nelíbí, můžete jeho odběr pro adresu *|EMAIL|* jednoduše odhlásit. :-)