Aktuální šetřící tipy každou středu pro Vás
Zobrazit email v prohlížeči
 
Logo Skrblík.cz
Vydání 37/2015 | www.skrblik.cz
 
 
img-160-160
Odhalení: Kdo pro Lidl vyrábí zboží privátních značek?

Argus, Baroni, Bluedino, Crivit, Dulano, Parkside, Pikok, Pilos... Lidl používá desítky privátních značek.

Skrblík pro vás má jejich velký přehled spolu s informacemi, kdo dané zboží vyrábí. Za tajuplnými značkami se často skrývají známí výrobci: Pivovary Lobkowicz, Agrofert, Kostelecké uzeniny, Lindt aj.

Zobrazit
 
divider image
 
img-160-160
Alza: Slevové kupóny na 1 000 Kč na další nákup

Až do neděle 11. října nabízí Alza příležitost získat slevové kupóny na příští nákup v celkové hodnotě až 1 000 Kč. Reálná sleva z nákupu činí až 10 %. Pro více informací klikněte.

Zobrazit
 
divider image
 
img-160-160
Pavelkovo skrblení: Aukce energií a dojmy z Windows 10

Michal Pavelka se podíval na zub aukcím energií - kolik je možné ušetřit a jaké jsou výhody a nevýhody? A jaké dojmy má z nových Windows 10?

Zobrazit
 
divider image
 
img-160-160
12 rad, jak postupovat při výběru zájezdu

Stále jste si letos nevybrali dovolenou? Máme pro vás 12 bodů, které je chytré zohlednit při výběru zájezdu. Hlavní sezóna pomalu končí, levnější období mimo ni brzy začíná!

Zobrazit
 
divider image
 
img-160-160
Největší chyby při používání termoregulačních ventilů

Každé zvýšení pokojové teploty o 1 °C má za následek zvýšení spotřeby energie o 6 %. Šetřit teplo lze přitom jednoduše správným používáním termoregulačních ventilů, poradíme vám, jak na to. Objasníme i zdánlivě neexistující rozdíl mezi nulou a hvězdičkou. :-)

Zobrazit
 
divider image
 
img-160-160
Než bude pozdě: Pojištění domácnosti

Škudlení je kolikrát na škodu, tím spíš, když se šetří na nepravém místě. Příkladem je pojištění domácnosti, stojí pár set korun ročně a poskytuje ochranu v případě krádeže, povodní, požáru nebo třeba pádu letadla.

Zobrazit
 
divider image
 
img-160-160
Chytré tipy: Lepší a levnější strava pro vaše dítě

Dětská pitíčka jsou přeslazená, kojenecká strava velmi často nekvalitní a oboje dohromady drahé. Máme pro vás několik tipů, jak dopřát vašim ratolestem lepší (a paradoxně levnější) stravu.

Zobrazit
 
divider image
 
img-160-160
7 triků, jak si zajistit levnější havarijní pojištění

Havarijní pojištění se vyplatí především u nových, drahých aut. Shromáždili jsme pro vás 7 triků, díky kterým docílite nižší sazby pojistného.

Zobrazit
 
divider image
 
img-160-160
Krok za krokem: Jak nakupovat na DealExtreme.com

DealExtreme.com je čínský internetový obchod, ve kterém doslova za pár korun pořídíte pouzdra na mobily, různé kabely a konektory nebo LED žárovky. Výhodou je poštovné zdarma prakticky u všech zásilek. Máme pro vás obrázkový návod krok za krokem, díky kterému může na DealExtreme nakupovat každý.

Zobrazit
 
divider image
 
img-160-160
5 předpokladů pro úspěšné schválení hypotéky

Zvažujete podání žádosti o hypotéku? Připravili jsme pro vás přehled 5 bodů, které banky zkoumají při posuzování každé žádosti. A jako varování přidáme příběh jedné mladé rodiny, která si při žádosti o hypotéku řádně naběhla.

Zobrazit
 
 
Skrblíkův slovníček: Akontace

S termínem akontace se setkáte u nákupů na splátky, u leasingu na auto apod. Označuje se tak část ceny, kterou musí zákazník zaplatit ještě před začátkem splácení. Např. akontace 10 % u nákupu ledničky za 10 000 Kč na splátky bez navýšení znamená, že klient zaplatí 1 000 Kč při nákupu a zbylých 9 000 Kč rozložených do jednotlivých splátek.img 600 290
A to už je pro tento týden opravdu všechno. Další Skrblíkův zpravodaj čekejte ve své schránce zase ve středu. Aktuální tipy sledujte na našem Facebooku a Twitteru.

Jak se vám líbilo toto vydání Skrblíkova zpravodaje?
Oznámkujte nás jako ve škole a my Vám za odměnu ukážeme nejnovější slevové kupóny.
( 1 ) | ( 2 ) | ( 3 ) | ( 4 ) | ( 5 )

Proč Vám přišel tento email?
Registroval(a) jste se k odběru našeho zpravodaje na stránkách www.skrblik.cz. Pokud se Vám Skrblíkův zpravodaj nelíbí, můžete jeho odběr pro adresu *|EMAIL|* jednoduše odhlásit. :-)