Aktuální šetřící tipy každou středu pro Vás
Zobrazit email v prohlížeči
 
Logo Skrblík.cz
Vydání 36/2015 | www.skrblik.cz
 
 
img-160-160
Pouze dnes: Doprava z MALL.cz zdarma na vše!

Internetový obchod MALL.cz nabízí pouze ve středu 9. září dopravu zdarma na veškeré zboží.

Nabídka není limitována minimální hodnotou nákupu, bezplatné poštovné tak můžete využít třeba u squashových míčků za 69 Kč.

Zobrazit
 
divider image
 
img-160-160
Prověřte si zdarma: Nemáte stočený tachometr?

Pořídili jste si ojetý vůz? Poradíme vám, jak si můžete bezplatně ověřit, jestli u něj nedošlo ke stočení tachometru. Potřebujete znát jen VIN kód auta a číslo protokolu o provedené technické prohlídce.
(Věděli jste, že označení "tachometr" pro přístroj měřící ujetou vzdálenost je špatně? Správně se nazývá odometer.)

Zobrazit
 
divider image
 
img-160-160
Jak získat levně dřevo

Zima se blíží a pokud topíte dřevem, máme pro vás několik tipů, jak ho můžete získat levně, nebo zcela zdarma. Platný lesní zákon to za jistých podmínek umožňuje!

Zobrazit
 
divider image
 
img-160-160
5 tipů, jak se nenechat napálit u cestovního pojištění

Popsali jsme pro vás 5 bodů, které je nutné znát před sjednáním kteréhokoliv cestovního pojištění. Věděli jste, že alkohol veškeré pojištění ruší? Nebo že pro pravidelné cestovatele může být výhodnější sjednání celoročního pojištění?

Zobrazit
 
divider image
 
img-160-160
Prohlídky měst zdarma vedené lokálními patrioty

V Berlíně, Londýně a dalších městech Evropy je možné podniknout netradiční prohlídky města organizované lokálními patrioty. Zaměřeny mohou být buď na mainstreamové památky, nebo na chuťovky typu "londýnské pouliční umění". Prohlídky jsou nabízeny bezplatně, nicméně v případě spokojenosti se očekává drobný příspěvek průvodci.

Zobrazit
 
divider image
 
img-160-160
Pavelkovo skrblení 60: Jak se daří mým investicím

Po prázdninách jsem sebral konečně odvahu a podíval se po dvou měsících na stav svého konta. Na běžném účtu jsem tak nějak masakr očekával, takže jsem byl připravený. Horší je však stav, který vládne v mém portfoliu. Ať už jsem v něm měl akcie z východu, severu, jihu i západu, všechno dole. O komoditách nemluvě.

Zobrazit
 
divider image
 
img-160-160
8 bodů, které je dobré ohlídat při nákupu na splátky

Nákup na splátky bez navýšení nemusí být vždy tak výhodný, jak se zdá na první pohled. Úrok již často bývá zahrnut do ceny zboží, za předčasné splacení se připlácí a ve hře jsou také další fígle. Prozradíme vám 8 bodů, na které je dobré si dát pozor.

Zobrazit
 
divider image
 
img-160-160
Nepromokavá trekingová bunda Crivit za 444 Kč

Od čtvrtka 10. září 2015 má Lidl v akci nepromokavou trekingovou bundu značky Crivit za 444 Kč. Dámská a pánská varianta se prodává v několika barevných provedeních i v několika velikostech.

Zobrazit
 
divider image
 
img-160-160
Jak čerpat úvěr ze stavebního spoření a překlenovací úvěr

Úvěr ze stavebního spoření je určen spotřebitelům, kteří již chtějí stavět, nebo kupovat nemovitost, ale stále nestihli naspořit dostatečnou částku. Po splnění určitých podmínek vzniká na výhodnější úvěr ze stavebního spoření zákonný nárok. Pokud nastolené podmínky nesplní, může stále požádat o překlenovací úvěr (meziúvěr).

Zobrazit
 
divider image
 
img-160-160
200 filmů pro zákazníky Tesco Mobile zdarma

Po celé září nabízí mobilní operátor Tesco Mobile svým zákazníkům bezplatný přístup do videotéky Tesco Clubcard kino. Z ní si mohou zdarma stáhnout až 200 zahraničních filmů a seriálů, běžná cena tohoto balíčku je 99 Kč měsíčně.

Zobrazit
 
 
Skrblíkův slovníček: RPSN

Se zkratkou RPSN se nejčastěji setkáte u úvěrů, půjček nebo hypoték. Jde o roční procentní sazbu nákladů, která spotřebitelům umožňuje jednodušeji porovnávat (ne)výhodnost poskytovaných úvěrů. RPSN totiž kromě úrokové sazby zahrnuje také související poplatky, např. za uzavření smlouvy, správu úvěru nebo vedení souvisejícího účtu.img 600 290
A to už je pro tento týden opravdu všechno. Další Skrblíkův zpravodaj čekejte ve své schránce zase ve středu. Aktuální tipy sledujte na našem Facebooku a Twitteru.

Jak se vám líbilo toto vydání Skrblíkova zpravodaje?
Oznámkujte nás jako ve škole a my Vám za odměnu ukážeme nejnovější slevové kupóny.
( 1 ) | ( 2 ) | ( 3 ) | ( 4 ) | ( 5 )

Proč Vám přišel tento email?
Registroval(a) jste se k odběru našeho zpravodaje na stránkách www.skrblik.cz. Pokud se Vám Skrblíkův zpravodaj nelíbí, můžete jeho odběr pro adresu *|EMAIL|* jednoduše odhlásit. :-)