Aktuální šetřící tipy každou středu pro Vás
Zobrazit email v prohlížeči
 
Logo Skrblík.cz
Číslo 34/2015 | www.skrblik.cz
 
 
img-160-160
5 důvodů, proč je výhodné mít dva bankovní účty

Dva souběžně vedené bankovní účty jsou chytrý tah - snižujete tím riziko a zároveň můžete ušetřit. Dáte-li na naše rady, můžete mít hlavní i vedlejší účet zcela zdarma.

Ba co víc - mBank nabízí až do konce září odměnu 500 Kč za založení nového účtu. Tentokrát jsou peníze připisovány přímo na účet a nikde není psáno, že ho musíte nadále aktivně používat.

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Vše o nakupování na internetu

Na co si dát při nakupování na internetu pozor, jak poznat podvodný obchod a kde nakoupíte skutečně výhodně? Na všechny otázky vám odpovíme v rozsáhlé sérii článků a přihodíme návody jak nakupovat v těch nejoblíbenějších zahraničních e-shopech.

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Podvodné aukce na Levnější.net? iPhone ani Galaxy S6 za korunu nezískáte

Levnější.net funguje na principu haléřových aukcí, kdy se za každý příhoz platí skutečné peníze. Na první pohled jde o výhodnou a lákavou koupi, iPhony nebo telefony Samsung jsou nabízeny s vyvolávací cenou 0 Kč. Opak je pravdou. Přečtěte si, proč je účast v aukci skutečně špatný nápad a proč dát od Levnější.net ruce pryč!

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Speciál pro studenty: Slevy, stipendia, ISIC, Erasmus...

Studentská průkazka v kapse znamená ve většině případů slevu u pokladny. Prozradíme vám, jak můžete využívat svůj statut studenta naplno, proč se vyplatí ISIC a jak je nejvýhodnější vycestovat na studijní pobyt do zahraničí.

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Aktuální informace o chystaných dotacích na kotle

V rámci Kotlíkových dotací budou od podzimu kraje zájemcům proplácet až 85 % z pořizovacích nákladů na ekologické kotle. Výše příspěvku je pevně stanovena, maximálně může dosáhnout slušných 127 500 Kč. Máme pro vás aktuální informace přímo z vašeho kraje.

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Co vám pojišťováci o povinném ručení neřeknou ;-)

Slíbil vám zástupce pojišťovny "nejlevnější povinné ručení"? Prozradíme vám, jak si ověřit, jestli je není možné cenu ještě o chloupek stlačit. Někteří prodejci totiž uměle znevýhodňují nabídky, ze kterých mají nižší provizi. Do placu přihodíme také trik, díky kterému se v budoucnu vyhnete otravným telefonátům s nabídkou "výhodnějšího" povinného ručení.

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Slevy na železnici: 8 tipů jak ušetřit na jízdenkách

Celodenní jízdenka bez limitu najetých kilometrů za 199 Kč, lístek z Prahy do Ostravy ještě levnější... cestování na železnici může být výhodné, stačí znát ty správné triky. Skrblík je pro vás sepsal.
(Řekneme vám také o vychytávce, díky které si zajistíte místo k sezení i v přeplněném spoji.)

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
18 tipů jak ušetřit v Londýně

Londýn je jedno z nejpopulárnějších a zároveň nejdražších měst v Evropě. Připravili jsme pro vás 18 tipů, díky kterým můžete při návštěvě britské metropole ušetřit. Jako bonus přidáme tipy na nejlepší atrakce se vstupem zdarma!

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Pozor na barevné linky, za 10 minut zaplatíte až 900 Kč

Telefonním číslům začínajícím na 80, 81, 83, 84, 85 nebo 90 se souhrnně říká barevné linky. Setkáte se s nimi u infolinek, televizních soutěží nebo obchodních služeb. Hovor na některá z těchto čísel vás může stát až 900 Kč za 10 minut! Přečtěte si, jak jednoduše z telefonního čísla odvodit, kolik vám operátor za hovor naúčtuje.

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Sprcha s LED osvětlením za 299 Kč

Lidl má od čtvrtka 27. srpna v akci zajímavý kousek do koupelny - sprchu s barevným podsvícením za 299 Kč. Barva LED diod udává teplotu vody: Modrá značí studenou, zelená příjemně teplou a červená horkou. K provozu sprchy nejsou potřeba žádné baterie, LED diody se rozsvěcí silou vody.

Chci vědět víc
 
 
Skrblíkův tip: Cestovní pojištění po EU zdarma

Za cestovní pojištění do některé ze zemí Evropské unie, do Lichtenštejnska, Švýcarska, Norska nebo na Island nemusíte nutně platit. Pakliže si s sebou vezmete klasickou průkazku pojištěnce, vztahují se na vás stejné podmínky ošetření u lékaře jako na místní obyvatele. To znamená, že pokud za ošetření platí regulační poplatky, zaplatíte je také. A pokud mají ošetření zdarma, nebudete platit ani vy.img 600 290
A to už je pro tento týden opravdu všechno. Další Skrblíkův zpravodaj čekejte ve své schránce zase ve středu. Aktuální tipy sledujte na našem Facebooku a Twitteru.

Jak se vám líbilo toto vydání Skrblíkova zpravodaje?
Oznámkujte nás jako ve škole a my Vám za odměnu ukážeme nejnovější slevové kupóny.
( 1 ) | ( 2 ) | ( 3 ) | ( 4 ) | ( 5 )

Proč Vám přišel tento email?
Registroval(a) jste se k odběru našeho zpravodaje na stránkách www.skrblik.cz. Pokud se Vám Skrblíkův zpravodaj nelíbí, můžete jeho odběr pro adresu *|EMAIL|* jednoduše odhlásit. :-)