Aktuální šetřící tipy každou středu pro Vás
Zobrazit email v prohlížeči
 
Logo Skrblík.cz
Skrblíkův zpravodaj 32/2015
 
 
img-160-160
Slevové kupóny: McDonalds, Tescoma, Baťa a kupa dalších...

Velmi významně jsme pro vás rozšířili nabídku slevových kupónů a přehledů slev. Nyní můžete vybírat již z 178 obchodů!

Ušetřit můžete při nákupu potravin, při sjednávání pojištění nebo při návštěvě v restauracích McDonalds. Prohlédněte si naši nabídku slevových kupónů. Zaplatíte méně!

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
11 věcí, které na DealExtreme pořídíte do 200 Kč včetně poštovného

DealExtreme.com je čínský internetový obchod s levnou elektronikou. Za 200 Kč nebo méně v něm pořídíte hotové poklady včetně kožených pouzder na telefony, flash disků nebo alkohol testerů. V článku pro vás máme 11 věcí, které můžete za 200 Kč koupit. A co víc - ve spolupráci s Plnou peněženkou vám první nákup zaplatíme!

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Návod: Jak ušetřit při nákupu jízdenek

Jak je možné cestovat k moři za pár stokorun, mezi evropskými městy za jednotky eur a vyplatí se investice do In-karty? Připravili jsme pro vás podrobný návod, jak můžete ušetřit při nákupu jízdenek na autobus nebo vlak.

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Financování auta: Finanční leasing, operativní leasing, nebo spotřebitelský úvěr?

Plánujete pořízení nového auta a nemůžete, nebo nechcete ho zaplatit v hotovosti? Pak se mezi dalšími variantami nabízejí leasingy a spotřebitelský úvěr. Jaké jsou jejich výhody a jaká obrovská rizika přinášejí?

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Pavelkovo skrblení: Tohle léto bude psina

Michal Pavelka obdržel e-mail od Českých drah, který si snad nejde vyložit jinak, než jako provokaci. Co se v něm psalo a co ho donutilo otevřít dokument s ukrutně korporátním názvem?

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Pánská i dámská softshellová bunda Crivit jen za 399 Kč

Od čtvrtka 13. srpna nabízí Lidl v akci dámské a pánské softshellové bundy privátní značky Crivit za 399 Kč. Na výběr je poměrně široká škála barevných variant, povrch bundy odpuzuje vodu a prodlouženou zadní část lze stáhnout gumou.

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Jakým dřevem topit?

Tropická horka posledních dní za pár měsíců vystřídá třeskutá zima, na kterou se správný skrblík připravuje již nyní. Které dřevo je nejvhodnější na vytápění? Dub, buk nebo borovice? Prozradíme vám to v článku spolu s jeho ideální vlhkostí a orientační cenou.

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Jak získat zdarma Windows 10

Nejnovější operační systém Windows 10 je nově možné za určitých okolností získat zcela zdarma. Legálně zdarma, podmínky popisujeme v článku. Také v něm zmiňujeme trik, kterým lze získat novou licenci Windows 10 až o 1 100 Kč levněji.

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Přídavek na dítě: Máte nárok na 700 Kč měsíčně?

Přídavky na děti jsou vypláceny sociálně slabším rodinám, nárok na ně tedy není automatický. Výše příspěvků se odvíjí od věku dítěte, u nejmenších miminek činí 500 Kč měsíčně, u dětí až do 26 let činí 700 Kč. Zkontrolujte si, kdo má na příspěvek nárok a co pro něj musí udělat. Byla by škoda nepožádat o peníze, na které máte nárok.

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Průměrná výše bankovních poplatků: Která banka je nejlevnější?

Víte, kolik činí průměrná výše bankovních poplatků za měsíc? A jak si ta nejlevnější banka stojí ve srovnání s tou Vaší? Rozdíl mezi nejlevnější a nejdražší bankou je 168 Kč měsíčně!

Chci vědět víc
 
 
Pozor na barevné linky!

Infolinky, erotické linky, televizní soutěže nebo horoskopy. Tyto a další služby využívají barevné linky, telefonní čísla se zvýšenou tarifikací. Poznáte je jednoduše, číslo začíná na 81, 83, 84, 85 nebo 90. Do této skupiny nespadají tzv. zelené linky začínající na 80. Na ně voláte vždy zdarma.img 600 290
A to už je pro tento týden opravdu všechno. Další Skrblíkův zpravodaj čekejte ve své schránce zase ve středu. Aktuální tipy sledujte na našem Facebooku a Twitteru.

Jak se vám líbilo toto vydání Skrblíkova zpravodaje?
Oznámkujte nás jako ve škole a my Vám za odměnu ukážeme nejnovější slevové kupóny.
( 1 ) | ( 2 ) | ( 3 ) | ( 4 ) | ( 5 )

Proč Vám přišel tento email?
Registroval(a) jste se k odběru našeho zpravodaje na stránkách www.skrblik.cz. Pokud se Vám Skrblíkův zpravodaj nelíbí, můžete jeho odběr pro adresu *|EMAIL|* jednoduše odhlásit. :-)