Aktuální šetřící tipy každou středu pro Vás
Zobrazit email v prohlížeči
 
Logo Skrblík.cz
Skrblíkův zpravodaj 31/2015
 
 
img-160-160
Exkluzivně: První objednávka z DealExpress pro naše čtenáře zdarma

DealExpress.com je čínský internetový obchod s levnou elektronikou a příslušenstvím. Doslova za zlomek v tuzemsku běžné ceny v něm pořídíte kabely, kryty a pouzdra k telefonům, LED žárovky, selfie tyčky a hromadu dalšího zboží.

Skrblík vám nyní ve spolupráci s cashbackovým portálem PlnáPeněženka.cz nabízí první nákup v hodnotě až 200 Kč zdarma. Koupit si můžete cokoliv, minimální hodnota objednávky není stanovena a poštovné do ČR je zdarma!

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Vybíráme nejlepší bankovní účet pro seniory

Senioři mají na bankovní účet specifické požadavky. Obvykle nejsou zvyklí používat internet, kartu nevyužívají k placení v obchodech a dávají přednost tištěným výpisům z účtu. Který z bankovních účtů na trhu splní veškeré jejich požadavky a zároveň je nejlevnější?

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Pavelkovo skrblení: Skotsko

Náš bloger Michal Pavelka se vypravil do Skotska, což je všechno, jen ne země skrblíkům zaslíbená. Na kolik vyjde ubytování ve skotském hotelu, hostelu a v soukromí? A na co se musí každý návštěvník země připravit?

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
16 triků, které na vás zkouší supermarkety

Manažeři supermarketů a hypermarketů jsou koumáci. Nejdražší zboží záměrně umísťují do výšky očí zákazníka, spoléhají tak na jeho lenost ohnout se pro levnější. Nejčastěji nakupované zboží rozmísťují napříč celou prodejnou a cukrovinky umísťují záměrně k pokladnám a na dosah dětí. V článku pro vás odhalujeme 16 důmyslných triků, se kterými se setkáte již při příštím nákupu!

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Srovnání 20 měst: Kde je levno a kde draho

Vybrali jsme pro vás 20 převážně evropských měst, do kterých se z Česka dopravíte nízkonákladovými aerolinkami, a srovnali veškeré náklady na týdenní pobyt. Kromě letenky a ubytování počítáme také s cestou z/na letiště, jídlem, jízdenkami na MHD a s návštěvou atrakcí v místě pobytu. Kde je nejlevněji a která destinace vyšla nejdráže? Budete překvapeni!

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Na co všechno se vztahuje havarijní pojištění?

Havarijní pojištění je jakási nadstavba nad povinné ručení, které kryje výhradně škody způsobené protistraně. Havarijní pojištění oproti tomu kryje škody řidiče vozidla, který nehodu způsobil, nebo k jehož poškození došlo. Mimo dopravní nehody se může vztahovat třeba na odcizení vozidla, nebo živelnou událost.

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Lidl: Levné školní pomůcky nejen pro prvňáčky

Lidl má od pondělí 3. srpna 2015 akci na vybrané školní pomůcky. V nabídce je například sada 12 kusů pastelek z lipového dřeva za 49,90 Kč, 10 kusů oboustranných fixek za 29,90 Kč nebo vodovky s 24 odstíny v sadě s krycí bělobou a štětcem za 59,90 Kč.

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Jak ušetřit při půjčování auta

Cenu za pronájem auta ovlivňuje mnohem více parametrů, než je zvolená autopůjčovna a délka pronájmu. Věděli jste, že cena kolísá s tím, jak se blíží termín plánovaného převzetí auta? Nejvýhodnější je rezervovat ho 2 - 3 měsíce před vyzvednutím. Podobných tipů pro vás v článku máme hned 14!

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Pojištění psů a koček: Kolik stojí a na co se vztahuje?

Pojištění domácích mazlíčků nabízí hned několik pojišťoven, šíře krytí se však liší. Obvykle zahynuje pojištění nákladů souvisejících s léčbou a lékařským zákrokem na zvířeti, dražší varianty pojištění mohou krýt ještě náklady na utracení zvířátka nebo pojištění odpovědnosti.

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Tepelné čerpadlo: Úspora až 70 % nákladů oproti běžnému kotli

Investice do tepelného čerpadla se pohybuje v závislosti na jeho typu mezi 220 000 a 350 000 Kč. Z krátkodobého hlediska jde o obrovskou částku. Z dlouhodobého to již tak jednoznačné není, neboť čerpadlo nabízí ve srovnání s elektrickým či plynovým kotlem úsporu až 70 % nákladů. Navíc na jeho pořízení bude možné získat dotaci z programu Nová zelená úsporám ve výši až 50 % z uznatelných nákladů.

Chci vědět víc
 
 
Nechte si poslat záložní SIM kartu zdarma

Bezplatnou SIM kartu s novým telefoním číslem nabízejí všichni tři čeští operátoři. Stačí na jejich stránkách vyplnit formulář a karta dorazí poštou. Druhé telefonní číslo má jednu hlavní výhodu: Ochrání vás před obtěžováním na prvním telefonním čísle. Záložní číslo uvádějte v internetových soutěžích, v registracích a vůbec všude tam, kde musíte číslo uvést, ale nechcete.img 600 290
A to už je pro tento týden opravdu všechno. Další Skrblíkův zpravodaj čekejte ve své schránce zase ve středu. Aktuální tipy sledujte na našem Facebooku a Twitteru.

Jak se vám líbilo toto vydání Skrblíkova zpravodaje?
Oznámkujte nás jako ve škole a my Vám za odměnu ukážeme nejnovější slevové kupóny.
( 1 ) | ( 2 ) | ( 3 ) | ( 4 ) | ( 5 )

Proč Vám přišel tento email?
Registroval(a) jste se k odběru našeho zpravodaje na stránkách www.skrblik.cz. Pokud se Vám Skrblíkův zpravodaj nelíbí, můžete jeho odběr pro adresu *|EMAIL|* jednoduše odhlásit. :-)