Aktuální šetřící tipy každou středu pro Vás
Zobrazit email v prohlížeči
 
Logo Skrblík.cz
Skrblíkův zpravodaj 30/2015
 
 
img-160-160
Sleva 75 % na mobilní tarify Vodafone

Vůbec nejde o novou akci, přesto o ní spousta lidí nemá tušení. Vodafone nabízí slevu 75 % na dvojici svých tarifů, stačí mít k dispozici In-kartu Českých drah.

Díky ní je možné získat třeba 70 minut volání měsíčně za 89 Kč včetně DPH a 1,5 GB internetu za 299 Kč. Změnu tarifu doporučujeme třeba té části zákazníků, která zbytečně přeplácí za nevyužité neomezené tarify.

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
České dráhy: Celodenní jízdenka za 275 Kč

Až do konce prázdnin můžete cestovat po celý den vlaky ČD za 275 Kč. Počet najetých kilometrů není omezen, pouze si stačí vybrat někerý z víkendových dnů a nechat si od O2 poslat speciální slevový kód.

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Linka pomoci řidičům 1224: Jednotné číslo na asistenční linky pojišťoven

"Zavolej číslo 1224, nemusíš se, brácho, problémů bát. Problémů s autem, už k tobě míří 1224 a tím jsi to zvlád..." Reklamu na asistenční linku 1224 nepřeslechnete, její smysl však z reklamy není příliš zřejmý. Linku zřídila Česká kancelář pojistitelů jako ochranu motoristů před lovci nehod. Slouží v podstatě jako jednotné telefonní číslo na asistenční linky všech pojišťoven...

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Děti: Jak jim za méně peněz dopřát více

Na dětech nechce šetřit snad žádný rodič, přesto pro vás máme článek na toto téma. Není ale o tom, jak dětem cokoliv upírat, ale naopak o tom, jak jim za méně peněz dopřát více. Kde kupovat pleny, jak lépe nahradit dětská pitíčka a proč nedává smysl létat s dětmi k moři?

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Energetická třída: Spotřeba u tříd A+++ a D se liší o 120 %!

Jakou roli by měla při výběru nového spotřebiče hrát energetická třída? Tu hlavní! U velmi starých (byť funkčních) ledniček se dokonce vyplatí dát spotřebič do šrotu a koupit nový. Úspořené náklady na elektřinu brzy novou lednici splatí.

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Tip na bezplatné parkování u letiště v Praze

Objevili jsme pro vás parkování zdarma poblíž pražského letiště. A pokud by bylo obsazeno, máme pro vás tip na další parkoviště, kde šťastlivci zaplatí jen 9 Kč za den.

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Fakta a mýty: Odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů

Při nákupu zboží přes internet, telefon, na ulici nebo v rámci předváděcích akcí má zákazník možnost do 14 dnů odstoupit od smlouvy. Prodejce je pak povinen zákazníkovi vyplatit kupní cenu. Na jaké případy se toto právo nevztahuje a jak ho obchodníci obcházejí? Víme a prozradíme!

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Digitální váha s měřením podílu tuků, svalstva a kostí za 349 Kč

V Lidlu mají od pondělí 27. července v akci diagnostickou váhu SilverCrest za 349 Kč. Váha umí kromě hmotnosti měřit také podíl tuku, svalstva a kostí v lidském těle. Údaje se zobrazují na čitelném LCD displeji a ukládají se do paměti s kapacitou pro 10 osob.

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Jak ušetřit za telefonování na cestách

Cestujete do zahraničí? Máme pro vás pár tipů jak můžete ušetřit za volání a vyhnout se tak nepříjemnému překvapení v podobě tučného účtu za telefon.

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Jak snížit cenu pojištění domácnosti a nemovitosti

Ušetřit na pojištění domácnosti a nemovitosti se dá i bez snižování pojistného limitu nebo šíře krytí. Stačí si porovnat nabídky více pojišťoven, snížit frekvenci plateb nebo si jednoduše říct o slevu. Kupodivu to funguje. V článku pro vás máme celkem 7 tipů na snížení pojistného.

Chci vědět víc
 
 
Věděli jste, že o hypotéku může žádat několik osob současně?

Žádost o hypoteční úvěr mohou podat zároveň až čtyři žadatelé zároveň – mezi nimi může, ale nemusí být příbuzenský vztah. Díky tomuto kroku mohou na hypotéku dosáhnout třeba mladé rodiny za přispění rodičů.img 600 290
A to už je pro tento týden opravdu všechno. Další Skrblíkův zpravodaj čekejte ve své schránce zase ve středu. Aktuální tipy sledujte na našem Facebooku a Twitteru.

Jak se vám líbilo toto vydání Skrblíkova zpravodaje?
Oznámkujte nás jako ve škole a my Vám za odměnu ukážeme nejnovější slevové kupóny.
( 1 ) | ( 2 ) | ( 3 ) | ( 4 ) | ( 5 )

Proč Vám přišel tento email?
Registroval(a) jste se k odběru našeho zpravodaje na stránkách www.skrblik.cz. Pokud se Vám Skrblíkův zpravodaj nelíbí, můžete jeho odběr pro adresu *|EMAIL|* jednoduše odhlásit. :-)