Aktuální šetřící tipy každou středu pro Vás
Zobrazit email v prohlížeči
 
Logo Skrblík.cz
Skrblíkův zpravodaj 26/2015
 
 
img-160-160
Návod: Jak a kde sehnat levné letenky

S nástupem nízkonákladových aerolinek je možné cestovat po celé Evropě za pár stokorun. Zpáteční letenku do Osla a Stockholmu pořídíte již za 500 Kč, do Paříže za 940 Kč a třeba do Londýna za 1 120 Kč. Včetně poplatků a tax.

V našem článku vám poradíme kde rezervovat levné letenky, jak jejich cenu ještě snížit a proč se vždy nevyplatí kupovat jednosměrné letenky.

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Internet v mobilu v zahraničí

Jak můžete ušetřit za mobilní internet v cizině, kdy bude internet v zahraničí zdarma a jak zajistit, aby se telefon sám nepřipojil k internetu? Také pro vás máme tip na výhodnou SIM kartu s levným internetem dostupným po celé Evropské unii.

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
ZOOT nabízí poštovné zdarma na vše

Internetový obchod ZOOT.cz nabízí nově u všech objednávek dopravu zdarma - bez limitu minimální hodnoty objednávky. Navíc je možné oblečení vyzkoušet v kamenných prodejnách napříč celou republikou, nebo ho do 90 dní bez udání důvodů vrátit. Poštovné v takovém případě platí ZOOT.

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Pavelkovo skrblení: Expedice do rumunského Banátu

Michal Pavelka se během loňských prázdnin vypravil do rumunského Banátu, který je známý početnou komunitou Čechů. Na kolik vyjde cesta do Rumunska a pobyt včetně projížďky lodí po Dunaji a vstupu do Herkulových lázní?

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
12 tipů jak snížit spotřebu auta

Ceny benzínu a nafty s nadcházejícími prázdninami letí opět směrem vzhůru, naštěstí lze spotřebu korigovat správnou jízdou. Sepsali jsme pro vás 12 tipů, které vám pomohou spotřebu snížit.

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Přehledný návod: Jak změnit dodavatele plynu

Změnou dodavatele plynu je možné ušetřit několik procent z částky na faktuře, což může činit až několik set korun ročně. Máme pro vás přehledný návod, jak krok za krokem změnit dodavatele a na co si dát pozor.

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
13 věcí, na které si dát při reklamacích pozor

Věděli jste, že při reklamacích nemusíte ze zákona předkládat záruční list? Stejně tak není nutné skladovat originální obal nebo reklamaci nárokovat v prodejně, kde jste zboží zakoupili. Více se dozvíte v našem článku s 13 body, na které si dát při reklamacích pozor.

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Lidl: Letní prošívaná deka Tencel za 379 Kč

Lidl od čtvrtka 2. července nabízí v akci prošívané přikrývky s výplní z materiálu Tencel Lyocell. Cena přikrývky se odvíjí od velikosti: Za deku s rozměry 140 × 200 cm zaplatíte 379 Kč, zatímco deka s rozměry 200 × 220 cm vyjde na 599 Kč. Deka je vybavena chladícím povrchem, je tedy vhodná pro letní období.

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Odpočívejte v pokoji, vkladní knížky!

Vkladní knížky byly v době před-internetové oblíbeným prostředkem ke spoření peněz. Fungovaly na jednoduchém principu, byly bezpečné, nabízely zajímavé zhodnocení a spravovat je bylo možné na běžné pobočce pošty. Tato doba je pryč. Jaké vkladní knížky je stále možné zřídit, jaká jsou jejich rizika a jakou náhradu zvolit?

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Pojištění odpovědnosti za škody z výkonu povolání

Dle platných zákonů zaměstnanec odpovídá za škody až do výše 4,5násobku své hrubé mzdy. Pro případ vzniku škody a zejména povinnosti splácet tuto částku se lze pojistit. Skrblík vás upozorní na možná rizika související s tímto pojištěním a ukáže vám, které pojišťovny takové produkty nabízí.

Chci vědět víc
 
 
Než si rezervujete hostel

Nepsané pravidlo říká, že noc v hostelu je vždy levnější než pokoj v hotelu. Jenže to nemusí být pravda. Některé hotely ve snaze zaplnit volné pokoje často chodí s cenou tak nízko, že jsou levnější než hostely. Poohlížíte-li se po pokoji v hostelu, radíme vám, zkontrolujte si i ceny hotelů v dané destinaci.img 600 290
A to už je pro tento týden opravdu všechno. Další Skrblíkův zpravodaj čekejte ve své schránce zase ve středu. Aktuální tipy sledujte na našem Facebooku a Twitteru.

Jak se vám líbilo toto vydání Skrblíkova zpravodaje?
Oznámkujte nás jako ve škole - stačí kliknout na známku a to je vše.
( 1 ) | ( 2 ) | ( 3 ) | ( 4 ) | ( 5 )

Proč Vám přišel tento email?
Registroval(a) jste se k odběru našeho zpravodaje na stránkách www.skrblik.cz. Pokud se Vám Skrblíkův zpravodaj nelíbí, můžete jeho odběr pro adresu *|EMAIL|* jednoduše odhlásit. :-)