Aktuální šetřící tipy každou středu pro Vás
Zobrazit email v prohlížeči
 
Logo Skrblík.cz
Skrblíkův zpravodaj 25/2015
 
 
img-160-160
Na změnu pojišťovny zbývá posledních pár dnů

Jen do konce června je možné podávat přihlášky k nové zdravotní pojišťovně, aby k přechodu došlo dne 1. ledna 2016. Kdo podá přihlášku po posledním červnu, bude mu zdravotní pojišťovna změněna až 1. ledna 2017. Čili za rok a půl.

Skrblík pro vás má přehled výhod všech zdravotních pojišťověn, detailní návod jak změnit pojišťovnu a upozorníme vás na několik zrádných bodů. Třeba proč nebývá dobrý nápad volit některou z menších pojišťoven, ačkoliv nabízí na první pohled zajímavé výhody.

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
5 tipů jak získat finanční příspěvek na dětský tábor

Za dětský tábor nemusíte platit jen vy, peníze vám na něj přidají některé zdravotní pojišťovny, zaměstnavatel nebo dokonce stát prostřednictvím sociálních dávek. Přečtěte si, jak je možné získat příspěvek až 3 000 Kč!

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Výprodej v IKEA = slevy až 89 %

V Ikee až do 1. července vyprodávají sklady a vy můžete nakupovat nábytek, dekorace, osvětlení a doplňky se slevou až 89 %. Akce platí v obchodech IKEA Praha Černý Most, Praha Zličín, Brno a Ostrava. Zlevněné zboží si můžete prohlídnout přes internet, stačí kliknout.

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Léto na železnici: Neomezené cestování vlaky ČD za 990 Kč a sleva 45 % od Regiojetu

České dráhy opět nabízejí oblíbenou Jízdenku na léto, která umožňuje neomezené cestování všemi vlaky po dobu 14 dnů. Držitelé In-karty ji pořídí již za 990 Kč. Bez In-karty za jízdenku zaplatíte 1 190 Kč, nicméně Skrblík pro vás vykoumal trik jak cenu i tak snížit.

Dobrou nabídku pro studenty má i Regiojet. Po celé prázdniny bude ve většině spojů uznávat studentský průkaz, takže na trase mezi svým domovem a místem studia mohou ušetřit 45 %.

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Lidl: Kuchyňský robot SilverCrest jen za 599 Kč

Od pondělí 22. června mají v Lidlu v akci kuchyňský robot privátní značky SilverCrest za 599 Kč. Přístroj nabízí dva rychlostní stupně plus pulzní volbu pro maximální výkon.

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Pavelkovo skrblení 55: Jízdenka Euro - Nisa - Ticket

Michal Pavelka se vypravil s partou přátel do Krkonoš a využil při tom jízdenku Euro - Nisa - Ticket. Jak obstály české vlaky ve srovnání s těmi polskými? (Budete se hodně divit!)

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
K moři za pár stokorun: Skrbloprůvodce po severním Polsku

Polské pobřeží je neprávem přehlížené. Mají tu moře, snadno se dorozumíte a díky levným autobusům PolskiBus vás cesta vyjde na pár stokorun. Přečtěte si, kolik taková dovolená stojí, kde si obstarat levné ubytování a na co si dát pozor.

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Tajná položka: Získejte zpět až 1 000 Kč měsíčně

Máme pro vás tip, díky kterému můžete získat každý měsíc až 1 000 Kč z utracených peněz zpět. Není to pro každého, ale zároveň to není podvod. Peníze se vám skutečně vrátí. Pro více informací musíte kliknout.

Odhalit trik
 
divider image
 
img-160-160
Trik jak jednoduše změnit banku

Změna banky nemusí být zdaleka tak bolestný proces, jak se může zdát. Stačí, když banka přistoupila na tzv. Kodex mobility klientů, což jich udělala většina. Pak si v podstatě stačí jen založit nový účet a nová banka vám převede trvalé příkazy, inkasa atp.

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Návod krok za krokem jak nakupovat na eBay.com

eBay je internetové tržiště, na kterém koupíte takřka vše od oblečení, elektroniky, sportovního vybavení a sběratelských předmětů až po bizarnosti typu stíhačka F/A-18 Hornet. Skrblík pro vás má přehledný návod, jak můžete krok za krokem na eBayi nakupovat.

Chci vědět víc
 
 
Autorizovaný vs. neautorizovaný servis

Až 15 – 30 % můžete ušetřit pouhou výměnou autorizovaného servisu za neautorizovaný. Tyto servisy můžete navštěvovat i za účelem garančních prohlídek, což donedávna nebylo možné.img 600 290
A to už je pro tento týden opravdu všechno. Další Skrblíkův zpravodaj čekejte ve své schránce zase ve středu. Aktuální tipy sledujte na našem Facebooku a Twitteru.

Jak se vám líbilo toto vydání Skrblíkova zpravodaje?
Oznámkujte nás jako ve škole - stačí kliknout na známku a to je vše.
( 1 ) | ( 2 ) | ( 3 ) | ( 4 ) | ( 5 )

Proč Vám přišel tento email?
Registroval(a) jste se k odběru našeho zpravodaje na stránkách www.skrblik.cz. Pokud se Vám Skrblíkův zpravodaj nelíbí, můžete jeho odběr pro adresu *|EMAIL|* jednoduše odhlásit. :-)