Aktuální šetřící tipy každou středu pro Vás
Zobrazit email v prohlížeči
 
Logo Skrblík.cz
Skrblíkův zpravodaj 24/2015
 
 
img-160-160
Proč je důležité mít sjednané pojištění majetku?

Pojištění majetku zahrnuje mj. pojištění domácnosti, nemovitosti a odpovědnosti za škodu. Jestli na Skrblíkovi radíme na něčem nešetřit, je to právě toto pojištění.

Vysvětlíme vám, jaký je rozdíl mezi pojištěním nemovitosti a pojištěním domácnosti nebo mezi záplavou a povodní. Poradíme vám, jak můžete snížit cenu pojistného při zachování pojistného limitu a šíře krytí a upozorníme vás na nejčastější chyby při sjednávání pojištění.

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Srovnání: Cestovní pojištění k platebním kartám

Platit za cestovní pojištění je ve většině případů zbytečnost. V Evropské unii a pár dalších státech vám krytí poskytne průkaz pojištěnce, který Skrblík doporučuje kombinovat s cestovním pojištěním sjednávaným k platební kartě. Přehled pojištění od jednotlivých bank najdete v článku.

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Pavelkovo skrblení: Dáme jídlo?

Michal Pavelka se podíval na zoubek službě Dáme jídlo, která zajišťuje rozvoz jídel z restaurací. Porovnal nabídku restaurací v jeho městě a poradí vám, jak dodatečně ušetřit 2,5 %.

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
5 triků jak odhalit havarované auto

Plánujete nákup ojetého auta? Máme pro vás 5 triků, jak snadno odhalíte bouraný vůz, i když bude prodejce tvrdit opak. Stačí se zaměřit na štítky s rokem výroby u bezpečnostních pásů a motoru, na airbag nebo na tmel na karoserii.

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Lidl: Aku Li-Ion šroubovák Parkside za 499 Kč

Lidl od čtvrtka 18. června 2015 nabízí aku li-lon šroubovák s kapacitou baterie 1 500 mAh za 499 Kč.

Šroubovák má 6 stupňů točivého momentu a dodatečný stupeň vrtání, prodává se v robustním kufříku. Počet otáček dosahuje až 200 za minutu, točivý moment je až 4 Nm. Součástí je příslušenství čítající 26 bitů, magnetický držák bitů, nabíječku a kufřík.

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Skrblík varuje: Poznávací zájezdy do Turecka s povinnou účastí na předváděčkách

O kontroverzní cestovní kanceláři, která pořádá poznávací zájezdy do Turecka s povinnou účastí na exkurzích do obchodů se zlatem, koberci a koženými výrobky, jsme vás již informovali.

Zájezdy jsou stále v nabídce, a tak se sluší připomenout, že na první pohled levná dovolená nemusí být zase takové terno a že katalogy cestovek je nutné brát s rezervou.

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Pouze dnes: Poštovné z obchodu Tescoma zdarma!

Český výrobce kuchyňského náčiní Tescoma nabízí pouze ve středu 17. 6. dopravu z internetového obchodu zdarma. Podmínkou je minimální objednávka ve výši nad 299 Kč. Tescoma vyrábí a prodává různé náčiní od pánviček a talířů až po keramické nože.

Přejít do obchodu
 
divider image
 
img-160-160
Vše o hypotékách: Druhy, předpoklady pro schválení, refinancování atd.

Co je vlastně hypotéka, jak se počítají úroky a na co si dát velký pozor při žádosti o ní? Také vám prozradíme pět bodů, které banka zohledňuje při zkoumání žádosti o hypotéční úvěr a poradíme, za jakých okolností se vyplatí uvažovat o refinancování hypotéky.

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Vlakové jízdenky kamkoliv v Německu od 19 euro

Německé dráhy Deutsche Bahn nabízejí až do 31. července jízdenky na dálkové spoje ICE/IC/EC od 19 euro - v přepočtu zhruba 520 Kč. Do každého spoje se za tuto cenu prodává jen omezený počet jízdenek.

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Tesco Potraviny Online: Slevový kupón na 300 Kč

Využíváte službu Tesco Potraviny Online, v rámci které vám kurýr přiveze nákup až ke dveřím? Máme pro vás slevový kupón na 300 Kč platný při nákupu v hodnotě alespoň 2 800 Kč.

Zobrazit kupón
 
 
Vykutálené triky supermarketů

Zrcadla nejčastěji umísťovaná v odděleních s pečivem, ovocem a zeleninou mají vytvořit dojem širší nabídky a lepšího výběru zboží.img 600 290
A to už je pro tento týden opravdu všechno. Další Skrblíkův zpravodaj čekejte ve své schránce zase ve středu. Aktuální tipy sledujte na našem Facebooku a Twitteru.

Jak se vám líbilo toto vydání Skrblíkova zpravodaje?
Oznámkujte nás jako ve škole - stačí kliknout na známku a to je vše.
( 1 ) | ( 2 ) | ( 3 ) | ( 4 ) | ( 5 )

Proč Vám přišel tento email?
Registroval(a) jste se k odběru našeho zpravodaje na stránkách www.skrblik.cz. Pokud se Vám Skrblíkův zpravodaj nelíbí, můžete jeho odběr pro adresu *|EMAIL|* jednoduše odhlásit. :-)