Aktuální šetřící tipy každou středu pro Vás
Zobrazit email v prohlížeči
 
Logo Skrblík.cz
Skrblíkův zpravodaj 23/2015
 
 
img-160-160
Téma týdne: 10 tipů jak ušetřit v domácnosti

U nákupu kterého spotřebiče se mimořádně vyplatí hlídat energetickou třídu? Jaká je nejčastější chyba v souvislosti s využíváním radiátorů a kdy běží noční proud a co to vlastně je?

Připravili jsme pro vás 10 tipů, díky kterým v domácnosti ušetříte.

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Včasná jízdenka ČD: Levné jízdenky po Evropě od 411 Kč!

České dráhy na léto připravily zajímavou nabídku levných jízdenek po Evropě. Třeba do Budapešti se z Prahy můžete vypravit za 548 Kč, do Štrasburku za 521 Kč, do Lublani za 1 069 Kč a do dánské Kodaně za 1 617 Kč. Ještě příznivější je situace u jízdenek z Prahy do Košic, kde cena vlivem konkurenčního boje klesla až na 252 Kč!

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Aktuální přehled slev: McDonalds, Alza, Zoot...

Máme pro vás slevové kupóny do McDonaldu, Tescomy, Pilulka.cz, Martinus.cz, na hlídané parkování u letiště v Praze a kupu dalších. Nabízíme rovněž aktuální přehled slev v obchodech Zoot, Adipro, Alza nebo Trenýrkárna.

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Pavelkovo skrblení: "Slevy"

Slevy na zájezd ve výši až 96 %? To snad není možné! A také, že není... Michal Pavelka se podíval na zoubek slevám, jejichž výše působí až nadneseně.

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Autobusem po Evropě: Vídeň a Bratislava od 200 Kč, Budapešť za 350 Kč

Student Agency nabízí na léto autobusové jízdenky za zajímavé ceny. Do Berlína je možné jet za 550 Kč, do Vídně a Bratislavy se můžete vydat shodně za 200 Kč a třeba jízdenka do Budapešti stojí nejméně 350 Kč. Pro přehled všech destinací klikněte.

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Vyzkoušeli jsme rozvoz nákupů z Tesca. Vyplatí se?

V okolí Prahy, Brna, Liberce, Kolína, Mladé Boleslavi, Hradce Králové a pár dalších měst funguje služba Tesco Potraviny Online. Zákazník si přes internet nebo přes telefon objedná zboží, vybere si datum a čas dodání a kurýr Tesca mu nákup přiveze až ke dveřím bytu. Jak dobře služba funguje a komu se vyplatí?

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Lidl: Tyčový mixer Silvercrest za 499 Kč

Od pondělí 8. června mají v Lidlu v akci tyčový mixér Silvercrest s příkonem 600 W za 499 Kč. Jeho součástí jsou 3 nástavce - na polévky a dětské pokrmy, metla na šlehání sněhu a univerzální drtič.

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
T-Mobile Bez drátu: Rychlý internet na chatu

Internet s rychlostí stahování 8 MB/s a datovým limitem 30 GB na videa, stahování souborů nebo Skype za 399 Kč měsíčně. Pevný internet bez drátu poslouží jako solidní připojení na chatu, jaké jsou jeho výhody a nevýhody? A jak si obstojí s konkurenčním tarifem Vodafone?

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Vyplatí se vlastní studna a čistička odpadních vod?

Čtyřčlenná rodina utratí každý rok za vodu přibližně 11 000 Kč. A pokud svou spotřebu průběžně nesnižují, platí rok od roku víc a víc. Voda za posledních 25 let zdražila zhruba stokrát.

Skrblík vám přiblíží, kolik zaplatíte za vybudování vlastní studny, vysvětlí vám, jaké typy studen existují a předloží vám všechny výhody a nevýhody vlastní studny. Nic není tak jednoznačené, jak se může zdát!

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Skrblíkův tip: Jak účinně vyčistit bazén bez drahých tablet

Mnoho lidí si na internetu stěžuje na své problémy s vodou v bazénu. Ta má i přes ujištění výrobců do křišťálové průzračnosti velmi daleko. Skrblík vám poradí, jak bazén vyčistit levně a neméně účinně!

Chci vědět víc
 
 
Věděli jste o... benzínu?

Litr benzínu v obchodě stojí přibližně 32 korun. Z této částky tvoří většinu, přesně řečeno kolem 11,50 Kč spotřební daň. Náklady na ropu a její zpracování činí asi 10,90 Kč, DPH je 6,70 Kč a čerpací stanici zůstane asi 3,20 Kč.img 600 290
A to už je pro tento týden opravdu všechno. Další Skrblíkův zpravodaj čekejte ve své schránce zase ve středu. Aktuální tipy sledujte na našem Facebooku a Twitteru.

Jak se vám líbilo toto vydání Skrblíkova zpravodaje?
Oznámkujte nás jako ve škole - stačí kliknout na známku a to je vše.
( 1 ) | ( 2 ) | ( 3 ) | ( 4 ) | ( 5 )

Proč Vám přišel tento email?
Registroval(a) jste se k odběru našeho zpravodaje na stránkách www.skrblik.cz. Pokud se Vám Skrblíkův zpravodaj nelíbí, můžete jeho odběr pro adresu *|EMAIL|* jednoduše odhlásit. :-)