Aktuální šetřící tipy každou středu pro Vás
Zobrazit email v prohlížeči
 
Logo Skrblík.cz
Skrblíkův zpravodaj 21/2015
 
 
img-160-160
Oběd či večeře až za 200 Kč zdarma za registraci do PlnáPeněženka.cz

Získejte oběd, večeři nebo jiné jídlo v hodnotě až 200 Kč z DámeJídlo.cz zcela zdarma! Jediné, co pro to musíte udělat, je registrovat se na PlnáPeněženka.cz. Registrace je zdarma.

Plná peněženka je cashbackový portál, díky kterému můžete získat zpět až 15 % z peněz utracených v internetových obchodech. Na zboží tak fakticky získáte další slevu.

Chci jídlo zdarma
 
divider image
 
img-160-160
Vyzkoušeli jsme Levnou tramvajenku: Ušetří díky ní někdo?

O Levné tramvajence jsme na Skrblíkovi již psali, jde o předplacený kupón na pražskou MHD za měsíční paušál 399 Kč. Výhodný je pro ty, kteří si od DPP kupují měsíční, nebo čtvrtletní kupóny, protože si nemohou dovolit cenově nejpříznivější roční kupón. Přechodem z měsíčních kupónů na Levnou tramvajenku je možné ušetřit 1 812 Kč ročně.

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Pavelkovo skrblení: Moje zkušenosti s Duolingo a Rozbaleno.cz

Skrbloger Michal Pavelka vyzkoušel kurz výuky češtiny pro agenty CIA a bezplatnou aplikaci na výuku jazyků Duolingo.cz. Jak mu šlo učení angličtiny? V novém vydání Pavelkova skrblení vám také popíše své zkušenosti s obchodem Rozbaleno.cz.

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Knihkupectví Kosmas: Sleva 20 % na všechny knihy
Knihkupectví Kosmas slaví 16. narozeniny a při té příležitosti nabízí slevu 20 % na všechno nezlevněné zboží. Pozor - nabídka je časově omezená!
Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Jak změnit banku bez složitého zařizování

Přechod z jedné banky k druhé je obvykle otrava. Proces zahrnuje zakládání nového účtu, převod inkas a trvalých příkazů, rušení starého účtu, kdy bankéři obvykle smutní a nabízejí neveřejné nabídky na zvýhodněné vedení účtu...

Celý proces změny banky lze vyřídit jednoduše a rychle. Stačí, aby vaše nová banka přistoupila na tzv. Kodex mobility klientů. Přečtěte si, co to vlastně znamená a jak jednoduše pak převod účtu probíhá.

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Erasmus: Nabírejte zkušenosti v zahraničí za finanční podpory EU
Erasmus je program Evropské unie, který studentům vysokých škol, pedagogům a dalším vysokoškolským pracovníkům umožňuje vycestovat na maximálně 4,5 měsíce do zahraničí. Účastníkům programu je poskytováno stipendium ve výši zhruba od 220 do 580 euro měsíčně v závislosti na cílové zemi, takže je program dostupný také studentům ze sociálně slabších rodin. Přečtěte si další výhody a podmínky Erasmu, případně jaké země je díky programu možné navštívit.
Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Lidl: Digitální mluvící tlakoměr jen za 599 Kč

Od pondělí 25. května mají v Lidlu v akci digitální tlakoměr za 599 Kč. Přístroj nejen že měří krevní tlak, ale hodnoty si pamatuje, zobrazuje jejich průměr a varuje před případnými poruchami srdečního rytmu. Tlakoměr má podsvícený displej s velkými číslicemi a naměřené hodnoty česky přečte, takže je vhodným dárkem třeba pro babičky a dědečky.

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Přehledný návod: Jak nakupovat na čínském AliExpress.com

AliExpress.com je čínské internetové tržiště, své stránky má i v strojově přeložené češtině. V redakci ho máme rádi, protože se na něm dají koupit levné kousky elektroniky, doplňků do domácnosti nebo hraček pro děti. Ve většině případů je velkou výhodou doprava do Česka zdarma. Připravili jsme pro vás přehledný návod, díky kterému zvládne nakupovat na Aliexpressu opravdu každý.

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Zuno: Účet s výběry z bankomatů v cizině zdarma

Internetová banka Zuno mění od 1. července podmínky pro bezplatné vedení ÚČTU PLUS. Nově budou k odpuštění poplatku 69 Kč za vedení účtu stačit transakce platební kartou v daném měsíci ve výši alespoň 3 000 Kč. A proč vás o tom informujeme: Výhodou účtu jsou bezplatné výběry ze zahraničních bankomatů a nadprůměrně výhodné směnné kurzy banky.

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Od ananasu po třešně: Návod jak poznat kvalitní ovoce a zeleninu

Připravili jsme pro vás návod, čeho je dobré si všímat při nákupu 26 druhů ovoce a zeleniny. Prozradíme vám, proč je špatný nápad skladovat banány v ledničce nebo poblíž okna, jak správně skladovat mrkev nebo jak v obchodě odhadnout stáří rajčat.

Chci vědět víc
 
 
Věděli jste o... termínovaných vkladech?

Úroky na termínovaných vkladech jsou dnes v těch nejnižších jednotkách procent a často nedosahují ani míry inflace. Výnosy jsou navíc zdaněny 15 %.img 600 290
A to už je pro tento týden opravdu všechno. Další Skrblíkův zpravodaj čekejte ve své schránce zase ve středu. Aktuální tipy sledujte na našem Facebooku a Twitteru.

Jak se vám líbilo toto vydání Skrblíkova zpravodaje?
Oznámkujte nás jako ve škole - stačí kliknout na známku a to je vše.
( 1 ) | ( 2 ) | ( 3 ) | ( 4 ) | ( 5 )

Proč Vám přišel tento email?
Registroval(a) jste se k odběru našeho zpravodaje na stránkách www.skrblik.cz. Pokud se Vám Skrblíkův zpravodaj nelíbí, můžete jeho odběr pro adresu *|EMAIL|* jednoduše odhlásit. :-)