Aktuální šetřící tipy každou středu pro Vás
Zobrazit email v prohlížeči
 
Logo Skrblík.cz
Skrblíkův zpravodaj 20/2015
 
 
img-160-160
Kreditní karty: Jak fungují, jak na nich vydělat a čeho se vyvarovat

Kreditky mohou být ve srovnání s debetními kartami, standardně vydávanými k bankovnímu účtu, výhodnější. Kladou však větší nároky na sebekázeň a na včasné uhrazení dluhu. Kreditka totiž není nic jiného, než mimořádně snadno dostupná půjčka. Půjčka s velmi vysokou úrokovou sazbou.

Skrblík vám vysvětlí rozdíl mezi kreditní a debetní kartou, ukáže vám rizika kreditek a dá několik tipů na ty výhodné. Můžete s nimi získat až 2 % z obratu karty zpět.

Zobrazit přehled
 
divider image
 
img-160-160
Skrblík na míru Vaší rodině: Zjistěte, kde můžete ušetřit až 27 600 Kč ročně

Věnujte nám 2 minuty Vašeho času a my vám přípravíme šetřící plán na míru Vaší domácnosti. Stačí anonymně zodpovědět 10 otázek týkajících se vaší banky, auta nebo bydlení. V tom nejlepším případě můžete ušetřit až 27 600 Kč ročně.

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
13 tipů jak ušetřit za nákup benzínu a nafty

Věděli jste, že si stačí nechat poslat speciální kód, při placení v supermarketu si vzít účtenku, nebo jen zaplatit tou správnou kartou a rázem získáte slevu na pohonné hmoty? Skrblík pro vás má 13 takových tipů.

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
E-shop H&M: Kupón na dopravu zdarma bez omezení minimální hodnoty nákupu
Internetový obchod s módou a domácími doplňky H&M nabízí až do neděle 24. května 2015 dopravu zdarma na všechny nákupy bez minimální hodnoty objednávky. Stačí uvést slevový kupón. Stačí kliknout.
Zobrazit kupón
 
divider image
 
img-160-160
Povinné ručení zdražilo, za vybrané peníze policie nakoupila 88 aut s radary

Pokud jste v nedávné době sjednávali nové povinné ručení, asi jste zaznamenali růst jeho cen. Za ten je v první řadě zodpovědná nová povinnost odvádět 3 % z vybraného pojistného do fondu zábrany škod. Ten má snižovat škody vzniklé při dopravních nehodách, v důsledku čehož má pojišťovna celkově ušetřit. Kdo peníze z fondu čerpá? Tak třeba policie ČR nedávno použila 115 milionů Kč na nákup 88 aut s radary.

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Zájezdy z Německa: Výhody, nevýhody + tipy kde levně kupovat
Německý trh s dovolenými je větší, a tak můžete u našich západních sousedů vybírat ze širší nabídky a nejspíše zaplatíte méně. Ovšem není všechno zlato, co se třpytí, také zájezdy od německých cestovek mají své nevýhody. Prozradíme vám je v článku.
Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Lidl: Skládací matrace pro hosty s pěnovým jádrem za 899 Kč

Od čtvrtka 21. května má Lidl v akci praktickou skládací matraci s pěnovým jádrem za 899 Kč. Prodává se v dvou designech se snímatelným potahem, matraci je možné složit a vytvořit z ní sedák.

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Solární panely na ohřev vody: Informace, cena a DIY

Prostřednictvím solárních panelů na ohřev vody může domácnost s rodinným domkem ušetřit až 45 - 80 % nákladů. Skrblík vám vysvětlí, jaké typy kolektorů se vyrábí, kolik můžete se kterým ušetřit a jaká je jejich cena. Také vám ukážeme, jak si může šikovný kutil solární kolektor vyrobit doma v dílně.

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Přehled: Mobilní tarify pro studenty

Všichni operátoři mají v nabídce mobilní tarify určené pro studenty. Tarify již nejsou natolik výhodné, jako tomu bylo v minulosti, přesto s nimi lze ušetřit. Skrblík pro vás má přehled jednotlivých tarifů.

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Prošívaná deka Polygiene za 399 Kč a polštář Polygiene za 279 Kč

Od čtvrtka 21. května můžete v Lidlu nakupovat také prošívanou deku s antibakteriální úpravou Polygiene za 399 Kč (rozměry 140 × 200 cm), nebo 499 Kč (rozměry 200 × 220 cm). V nabídce je také polštář se stejnou antibakteriální úpravou, snímatelným potahem z mikrovlákna a s rozměry 70 × 90 cm. Stojí 279 Kč.

Chci vědět víc
 
 
Věděli jste o... stavebním spoření?

Vklady na stavebním spoření jsou ze zákona pojištěny až do výše 100 000 euro. Naspořené prostředky nemusejí být využity jen pro řešení otázky bydlení, můžete si za ně koupit auto nebo klidně dovolenou. Výhodnost spoření se odvíjí v první řadě od státní podpory. A u ní se dá očekávat, že bude postupně klesat.img 600 290
A to už je pro tento týden opravdu všechno. Další Skrblíkův zpravodaj čekejte ve své schránce zase ve středu. Aktuální tipy sledujte na našem Facebooku a Twitteru.

Jak se vám líbilo toto vydání Skrblíkova zpravodaje?
Oznámkujte nás jako ve škole - stačí kliknout na známku a to je vše.
( 1 ) | ( 2 ) | ( 3 ) | ( 4 ) | ( 5 )

Proč Vám přišel tento email?
Registroval(a) jste se k odběru našeho zpravodaje na stránkách www.skrblik.cz. Pokud se Vám Skrblíkův zpravodaj nelíbí, můžete jeho odběr pro adresu *|EMAIL|* jednoduše odhlásit. :-)