Aktuální šetřící tipy každou středu pro Vás
Zobrazit email v prohlížeči
 
Logo Skrblík.cz
Skrblíkův zpravodaj 19/2015
 
 
img-160-160
Přehled: Nejlepší a nejhorší bankovní účty zdarma

Aktualizovali jsme a výrazně rozšířili přehled bankovních účtů, které můžete mít zcela zdarma. Který bankovní účet se vyplatí zřídit a který zrušit?

Ten nejlepší účet nabízí bez jakýchkoliv podmínek vedení a všechny tuzemské platby zdarma, bezkontaktní platební kartu se slevovým programem nebo 10 výběrů z libovolného bankomatu bez poplatku!

Zobrazit přehled
 
divider image
 
img-160-160
Novinka od České pošty: Posílejte balíky z pohodlí domova

Česká pošta spustila novou službu, která šetří čas, peníze i nervy. Při posílání balíků již není nutné chodit na poštu, stačí si objednat pošťáka, který přijede k vám domů či do kanceláře a zařídí doručení balíku.

Kolik služba stojí a jak přesně funguje se dozvíte v článku.

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Rozbaleno.cz: Slevy až 60 % na rozbalené zboží

Nevadí vám nákup rozbaleného zboží, které bylo vystavené na prodejně, nebo ho zákazník vrátil v zákonné 14denní lhůtě? Rozbaleno.cz nabízí bílé spotřebiče, notebooky, telefony a další zboží se slevou až 60 %. Obchod jsme vyzkoušeli a prověřili, naše zkušenosti najdete uvnitř článku.

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Jak na levné cestování autobusem (nejen) po Evropě
Cestovat po Evropě se dá za jednotky korun, stačí znát ty správné dopravce. Jejich standardem dnes bývá klimatizovaný autobus s toaletou, pohodlnými sedačkami, občerstvením a bezplatným wifi. Skrblík pro vás má přehled 14 levných autobusových dopravců v Evropě.
Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
6 otázek, na které musíte znát odpověď před koupí auta

Plánujete kupovat auto - ať již nové, či ojeté? Máme pro vás šest otázek k zamyšlení, na které je nutné znát odpověď před samotným výběrem vozu. Ušetříte čas i peníze.

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
7 nejčastějších chyb při sjednávání pojištění
Chybějící důkazy o existenci a ceně pojištěného majetku, podhodnocení pojistné částky, záměna různých pojistných produktů... chyb při sjednávání pojištění je spousta. Skrblík pro vás připravil přehled těch 7 nejčastějších a zároveň vám poradí správný postup.
Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Zubní kartáčky Curaprox za 169 Kč za 3 kusy

Lékárny Pilulka.cz a Dr. Max nabízejí v akci zubní kartáčky Curaprox. Dvě provedení (soft a super soft) se 3 kusy v balení pořídíte za 169 Kč, standardní udávaná cena je 199 Kč.

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Než bude pozdě: Jak si s věřiteli domluvit splátkový kalendář

Nestíháte splácet své závazky u pojišťoven nebo u jiných organizací státní správy? Situaci neignorujte a požádejte o schválení splátkového kalendáře, většina pojišťoven vychází vstříc. Skrblík pro vás má přehled, jak postupují jednotlivé instituce k těmto žádostem.

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
10 rad jak poznat podvodný internetový obchod

Nakupování na internetu má svá rizika, Skrblík pro vás má 10 tipů, díky kterým snadno odhalíte podvodný obchod a nenachytáte se. Jaká nebezpečí se skrývají v populárních bazárcích na Facebooku a jaký důmyslný trik s fakturou použil jeden vykutálený podvodník?

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Pavelkovo skrblení 51: Sleva pro turisty

Kdybych měl sbírat všechny věrnostní karty, co se mi jich během týdne nabízí na benzínkách a obchodech, asi by mi praskla peněženka. Ale turistykarta.cz je maličká, dostal jsem ji za to, že jsem přispíval na jeden z největších turistických severů. Pohříchu jsem ji ještě nepoužil, tak jdu okouknout, k čemu by mi před nadcházející turistickou sezónou mohla být.

Přečíst skrblení
 
 
Zvažujete nákup dětské autosedačky?

V tom případě si dobře prostudujte výhody své zdravotní pojišťovny, některé z nich na nákup dětské autosedačky přispívají. Při výběru konkrétního modelu dejte na nezávislé spotřebitelské testy, některé levné modely na tom mohou být z hlediska bezpečnosti hůře.img 600 290
A to už je pro tento týden opravdu všechno. Další Skrblíkův zpravodaj čekejte ve své schránce zase ve středu. Aktuální tipy sledujte na našem Facebooku a Twitteru.

Jak se vám líbilo toto vydání Skrblíkova zpravodaje?
Oznámkujte nás jako ve škole - stačí kliknout na známku a to je vše.
( 1 ) | ( 2 ) | ( 3 ) | ( 4 ) | ( 5 )

Proč Vám přišel tento email?
Registroval(a) jste se k odběru našeho zpravodaje na stránkách www.skrblik.cz. Pokud se Vám Skrblíkův zpravodaj nelíbí, můžete jeho odběr pro adresu *|EMAIL|* jednoduše odhlásit. :-)