Aktuální šetřící tipy každou středu pro Vás
Zobrazit email v prohlížeči
 
Logo Skrblík.cz
Skrblíkův zpravodaj 18/2015
 
 
img-160-160
Ušetřete 20 - 50 % poplatku za příjem televize

Platíte si kabelovou televizi, nebo IPTV? Máme pro vás návod, díky kterému existuje reálná šance, že snížite měsíční poplatek za televizi o 20 až 50 %.

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Pavelkovo skrblení: Moje zkušenosti s nakupováním v Číně

Dlouho odolával, ale přesto podlehl. V Číně se dnes vyplatí nakupovat kryty na telefon, kabely, konektory a další drobnosti. Jaké zkušenosti má s nakupováním v Číně náš bloger Michal Pavelka?

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
9 cenných rad jak hledat levné letenky

Sedli jsme si a sepsali pro vás 9 základních rad jak hledat a rezervovat levné letenky. S jakým předstihem je vhodné letenky rezervovat, proč je lepší v destinaci zůstat přes sobotu a jaké vysoce překvapivé doporučení se týká jednosměrných letenek?

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Skrblíkova kuchařka: Kuskus s tuňákem a rajčaty
Po delší odmlce pro vás máme nový recept ze Skrblíkovy kuchařky, lehký a levný kuskus s tuňákem a rajčaty.
Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
5 tipů jak ušetřit za vodu
(ale nezanedbávat hygienu)

Téměř dvě třetiny spotřebované vody v domácnosti protečou vanou, sprchou či toaletou. Přitom stačí změnit návyky, koupit úsporné a vůbec ne nákladné zlepšováky a lze dosáhnout úspory ve výši až 2 000 Kč na osobu a rok!

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Lidl: Nerezový nůž za 59,90 Kč
Lidl má od pondělí akci, ve které nabízí petrobarevné nože z nerezové oceli. Cena se odvíjí od velikosti čepele - nůž s 8cm stojí 59,90 Kč, s 11,5cm pořídíte za 79,90 Kč a kudla s čepelí o délce 18,5 cm vás vyjde na 99,90 Kč. Nože se prodávají v růžové, zelené, černé a tyrkysové barvě.
Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Přehled výhodných bankovních účtů v zahraničí

Máte příjem v cizí měně, plánujete stěhování do zahraničí, nebo prostě jen potřebujete bankovní účet vedený v Německu, Rakousku, nebo Slovensku? Máme pro vás přehled těch nejvýhodnějších účtů u našich sousedů.

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Kupón na dopravu z Tesca zdarma

Tesco v některých částech republiky nabízí rozvoz potravin objednaných přes internet. Skrblík tuto službu vyzkoušel, načež si od něj vysloužila velmi pozitivní hodnocení. Nyní pro vás máme kupón na dopravu zdarma při objednávce nad 799 Kč.

Zobrazit kupón
 
divider image
 
img-160-160
Jak se nenechat ošidit při dopravní nehodě

Věděli jste, že při autonehodě má poškozená strana zákonný nárok na bezplatné zapůjčení náradního vozu na náklady pojišťovny viníka nehody? V článku pro vás máme další rady a navíc užitečnou příručku ke stažení zdarma.

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Příspěvek na bydlení: Ověřte si, jestli nemáte nárok na tisíce korun ze státní kapsy

Stát prostřednictvím příspěvku na bydlení doplácí sociálně slabým domácnostem rozdíl mezi nájemným a jejich příjmy. Přečtěte si náš přehledný článek a ověřte si, zdali i vaše domácnost nemá na tento příspěvek nárok.

Chci vědět víc
 
 
Pozor na mikropůjčky

Mikropůjčky jsou zlo nejen kvůli extrémně vysokým RPSN, ale také z důvodu chybějící ochrany zákonem o spotřebitelských úvěrech. Ten kryje pouze půjčky ve výši alespoň 5 000 Kč. V praxi tak smlouva o půjčce třeba nemusí obsahovat RPSN a neexistuje zákonný nárok na předčasné splacení půjčky kdykoliv v průběhu splácení.img 600 290
A to už je pro tento týden opravdu všechno. Další Skrblíkův zpravodaj čekejte ve své schránce zase ve středu. Aktuální tipy sledujte na našem Facebooku a Twitteru.

Jak se vám líbilo toto vydání Skrblíkova zpravodaje?
Oznámkujte nás jako ve škole - stačí kliknout na známku a to je vše.
( 1 ) | ( 2 ) | ( 3 ) | ( 4 ) | ( 5 )

Proč Vám přišel tento email?
Registroval(a) jste se k odběru našeho zpravodaje na stránkách www.skrblik.cz. Pokud se Vám Skrblíkův zpravodaj nelíbí, můžete jeho odběr pro adresu *|EMAIL|* jednoduše odhlásit. :-)