Aktuální šetřící tipy každou středu pro Vás
Zobrazit email v prohlížeči
 
Logo Skrblík.cz
Skrblíkův zpravodaj 14/2015
 
 
img-160-160
Téma týdne: Cestovní pojištění po EU zdarma

Za cestovní pojištění do Evropské unie, Norska, Lichtenštejnska, Švýcarska a na Island nemusíte nutně platit. S modrou průkazkou pojištěnce máte nárok na ošetření v těchto zemích za stejných podmínek, jako mají místní obyvatelé.

Skrblík pro vás má detailní přehled poplatků ve zdravotnictví v 31 zemích Evropy. Také vám prozradíme trik, jak můžete získat dodatečné cestovní pojištění zdarma pro případ, že je lékařská péče ve vámi navštěvované zemi nákladná.

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Aukro: Doprava až do 200 Kč zdarma při platbě kartou Visa

Až do 10. května 2015 můžete získat slevu až 200 Kč na poštovné z Aukra. Stačí udělat jediné: K úhradě použít platební kartu Visa. Pro koho je to výhodné a další podrobnosti vám prozradíme v článku.

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Roční kupón na MHD na splátky: Vyplatí se?

LevnáTramvajenka.cz nabízí roční kupón na hromadnou dopravu na splátky. Na rozdíl od sdílené SMS jízdenky nebo nekonečné tramvajenky jde o první legální, alternativní nabídku k oficiálním kupónům od DPHMP.

Komu se vyplatí nákup Levné tramvajenky, kolik lze díky ní ušetřit a jak na ní vůbec provozovatelé vydělávají? Prozradíme v článku.

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Pavelkovo skrblení 46: Dublin
Michal Pavelka se vydal na Velikonoce do Dublinu. Letěl s nízkonákladovkou a o Irsku, Irech, daních, hudbě a literatuře se za dvacet euro dozvěděl více, než kdyby celý den lítal po muzeích a knihovnách. Stačilo zajít na pivo.
Přečíst Skrblení
 
divider image
 
img-160-160
Přehled: Nejlepší zdarma vedené bankovní účty

Za vedení bankovního účtu platit nemusíte. Naopak - můžete neomezeně posílat a příjímat platby, vybírat z libovolných bankomatů v Česku i v zahraničí nebo čerpat slevy v partnerském programu. Stačí mít bankovní účet u té správné banky. Skrblík pro vás má jejich přehled.

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Registry dlužníků: Jak fungují, kdy se do nich dostanete a kdy vás vymažou
V Česku funguje hned několik registrů dlužníků - bankovní, nebankovní a několik soukromých. Používají je mobilní operátoři při sjednávání tarifu, banky při žádání o půjčku nebo některé obchody při nákupech na splátky. Podrobně vám vysvětlíme, jak se do nich můžete dostat a kde si zápis v registru ověřit. A jak dosáhnout smazání vašeho záznamu. Také jsme pro vás zjistili, v jakém okamžiku zapisuje do registru Vodafone nebo T-Mobile.
Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
LED žárovky: Kde je koupit levně a na co si dát pozor při výběru

Náklady na svícení LED žárovkami jsou ve srovnání s klasickými žárovkami výrazně nižší - a to při zachování stejné, nebo dokonce vyšší svítivosti.

Skrblík vám prozradí, na co si máte dát pozor při výběru LED žárovek a kde je můžete koupit levně. A také přihodíme do placu jeden jednoduchý, ale účinný trik, jak zjistit skutečnou životnost žárovky.

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Odhalení: Kdo vaří piva Argus a Deep z Lidlu?

Argus a Deep jsou privátní značky piv řetězce Lidl. Ten jich nabízí celkem 16 a některé z nich jsou celkem pitelné, jiné stojí za starou belu. Prozradíme vám, kdo a kde jednotlivá piva vyrábí a která z nich se nemusíte obávat koupit.

Zobrazit přehled
 
divider image
 
img-160-160
Nákupní kluby = značkové oblečení levnější až o 85 %

Oblečení značek Emporio Armani, Guess, Diesel, Desigual, Miss Sixty, Dior, Hugo Boss a dalších se slevou až 85 % můžete pořídit díky tzv. nákupním klubům. Nejde o běžné internetové obchody, ale o uzavřená společenství, ve kterých mají slevy jen omezenou platnost.

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Přehled: Nejvýhodnější spořicí účty

Úroky na spořicích účtech již nejsou to, co bývaly. Banky disponují dostatkem finančních prostředků, a tak nemusí střadatele motivovat k ukládání dalších na jejich účet.

Skrblík pro vás má přehled nejvýhodnějších spořicích účtů v Česku. Své peníze s nimi nerozmnožíte, ale alespoň pokryjete inflaci.

Zobrazit přehled
 
 
Pořiďte si záložní telefonní číslo

Vyzrát na otravné telefonáty z call center můžete jednoduše - pořiďte si novou SIM kartu. A používejte ji v internetových srovnávačích pojištění, v soutěžích a vůbec všude tam, kde musíte uvést pravé telefonní číslo.img 600 290
A to už je pro tento týden opravdu všechno. Další Skrblíkův zpravodaj čekejte ve své schránce zase ve středu. Aktuální tipy sledujte na našem Facebooku a Twitteru.

Jak se vám líbilo toto vydání Skrblíkova zpravodaje?
Oznámkujte nás jako ve škole - stačí kliknout na známku a to je vše.
( 1 ) | ( 2 ) | ( 3 ) | ( 4 ) | ( 5 )

Proč Vám přišel tento email?
Registroval(a) jste se k odběru našeho zpravodaje na stránkách www.skrblik.cz. Pokud se Vám Skrblíkův zpravodaj nelíbí, můžete jeho odběr pro adresu *|EMAIL|* jednoduše odhlásit. :-)