Aktuální šetřící tipy každou středu pro Vás
Zobrazit email v prohlížeči
 
Logo Skrblík.cz
Skrblíkův zpravodaj 9/2015
 
 
img-160-160
Skrblík varuje: Exotické hrnce aneb poznávací zájezdy po tureckých předváděčkách

Poznávací zájezdy do Turecka od CK TopFly jsou nebývale levné, 8denní letecký zájezd šlo pořídit již za 2 999 Kč. Jenže za blýštivým obalem se skrývá o poznání méně zářivá realita.

Povinné účasti na předváděčkách předražených koberců, zlata a kožených výrobků. Skryté poplatky, které cenu vyšroubují až na 13 400 Kč. Hotely s výhledem na smetiště a elektrickými dráty čouhajícími ze zdi... a především - zkažená dovolená.

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Jak správně zaplatit daň + přehled bankovních účtů finančních úřadů

Víte, jak správně zaplatit daň, aby vám finanční úřad nevyměřil penále? Co se uvádí do variabilního symbolu a co do specifického? A z čeho se skládají čísla účtů finančních úřadů? Skrblík vám všechny otázky zodpoví i za pomoci přehledné infografiky.

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Couchsurfing: Jak v cizině bydlet zadarmo a najít si nové kamarády
Couchsurfing je komunitní síť, díky které můžete nejen bydlet zdarma prakticky kdekoliv na světě, ale hlavně si tam najít nové kamarády. Máme pro vás návod na Couchsurfing od zkušeného uživatele, který ve svém bytě ubytoval přes 100 lidí.
Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Dopis od European Business Number je podvod, jak z vás dostat 677 euro ročně
Přišel vám tlustý dopis s nápisem European Business Number v modro-šedém záhlaví? Roztrhejte ho a zahoďte! V Německu registrovaná firma v něm mate podnikatele a vytváří v nich dojem, že jde o oficiální formulář Evropské unie, za jehož nevyplnění můžete být potrestáni. Ve skutečnosti jde o registraci do nevýznamného internetového katalogu, za kterou celkem zaplatíte 2 031 euro v průběhu 3 let. To je téměř 56 tisíc korun!
Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Návod: Jak nakupovat z Číny přes internet
Znáte DealExtreme, AliExpress nebo eBay? Čínské internetové obchody, které posílají zboží do Evropy obvykle zdarma, jsou hitem poslední doby. Koupíte v nich vše možné od LED žárovek přes propisky až po držák na telefon do auta. Značka: Levně! Skrblík pro vás má přehledný návod, díky kterému zvládne nakupovat v Číně každý.
Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Kolik elektřiny spotřebovávají jednotlivé domácí přístroje?
Víte, na kolik korun vás ročně vyjde elektřina spotřebovaná pračkou, LCD televizí nebo vysavačem? Je energeticky úspornější klasický počítač, nebo notebook? A kolik elektřiny může spotřebovávat nabíječka k telefonu, když vám rovnou prozradíme, že ji nemá smysl vyndávat ze zásuvky?
Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Proč jsou na spořicích účtech tak nízké úroky?
Byly doby, kdy vám banka za peníze na spořicím účtu vyplácela úroky převyšující 3 % ročně. Dnes je i 1,5 % ročně považováno za nadprůměr. Proč? A kdy dojde ke zvýšení úroků na spořicích účtech?
Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Lidl: Dámské a pánské běžecké boty za 499 Kč
Lidl má od čtvrtka 5. března v akci běžeckou obuv - dámskou ve velikostech 37 - 41 a pánskou ve velikostech 41 - 45. Prodyšné, anatomicky tvarované boty jsou dle komentářů na internetu v dané cenové relaci velmi dobrou koupí.
Detaily akce
 
divider image
 
img-160-160
Tesco: Až do neděle nemusíte platit dopravu
Kupón na dopravu z Tesco Potraviny Online zdarma se setkal s úspěchem, a tak řetězec prodloužil platnost až do konce tohoto týdne. Rozvoz nákupů je dostupný v okolí měst Praha, Rychnov nad Kněžnou, Hradec Králové, Kolín, Plzeň, Mladá Boleslav, Hodonín, Břeclav, Poděbrady, Mladá Boleslav a Liberec.
Chci dopravu zdarma
 
divider image
 
img-160-160
Michal Pavelka a jeho zkušenosti s Booking.com
Náš bloger Michal Pavelka se o loňských prázdninách vydal na východ. Navštívil Polsko, Ukrajinu, Rumunsko a Maďarsko. Ubytování si rezervoval na serveru Booking.com - jaké jsou jeho zkušenosti s tímto rezervačním portálem?
Přečíst článek
 
 
A pár drobných rad na samý závěr:

Bourané auto lze poznat několika způsoby. Hned na první pohled můžete odhalit odlišný odstín barvy některých částí auta nebo nepřesných svárů a lemů. Při podrobnějším zkoumání lze odhalit neshody v datu výroby jednotlivých částí (zaměřte se třeba na bezpečnostní pás) nebo ve vytmelení dveří či kapoty.img 600 290
A to už je pro tento týden opravdu všechno. Další Skrblíkův zpravodaj čekejte ve své schránce zase ve středu. Aktuální tipy sledujte na našem Facebooku a Twitteru.

Jak se vám líbilo toto vydání Skrblíkova zpravodaje?
Oznámkujte nás jako ve škole - stačí kliknout na známku a to je vše.
( 1 ) | ( 2 ) | ( 3 ) | ( 4 ) | ( 5 )

Proč Vám přišel tento email?
Registroval(a) jste se k odběru našeho zpravodaje na stránkách www.skrblik.cz. Pokud se Vám Skrblíkův zpravodaj nelíbí, můžete jeho odběr pro adresu *|EMAIL|* jednoduše odhlásit. :-)