Aktuální šetřící tipy každou středu pro Vás
Zobrazit email v prohlížeči
 
Logo Skrblík.cz
Skrblíkův zpravodaj 8/2015
 
 
img-160-160
Téma týdne: Přiznání k dani z příjmů fyzických osob

Termín pro podání daňového přiznání se blíží. Kdo musí podávat daňové přiznání a kdo nemusí? Vyplatí se OSVČ vést účetnictví, nebo je stanovovat paušálně?

Jaký je rozdíl mezi daňovým odpočtem a slevou na dani? Jaká sleva na dani může způsobit, že vám finanční úřad vrátí peníze? A kde vyplnit bezkonkurenčně nejpohodněji přiznání? Odpovědi na tyto a mnohé další otázky se dočtete v článku!

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Alza: Slevový kód na 1 000 Kč

Internetový obchod Alza.cz nabízí až do 22. března možnost získat slevové kódy ve výši 200 - 1 000 Kč. Slevy se vždy vztahují na další (druhý) nákup - co musíte pro získání slevy udělat, vám prozradíme v článku.

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Hotwire.com: Sleva 30 dolarů na ubytování v 4 - 5* hotelech
Chystáte se na cestu do zahraničí? Rezervační portál Hotwire nabízí až do úterý 3. března slevu 30 dolarů na ubytování ve čtyř- a pětihvězdičkové hotelech.
Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Získejte zdarma 100 GB do cloudového úložiště OneDrive
Znáte službu Dropbox, ve které je možné zálohovat a sdílet dokumenty, fotky, videa a prakticky cokoliv? OneDrive je obdoba této služby provozovaná firmou Microsoft. A právě nyní můžete získat zdarma na 2 roky 100 GB prostoru pro svá data. Nabídka je časově omezená - kdo zaváhá, neukládá!
Chci 100 GB zdarma
 
divider image
 
img-160-160
"Máte kartičku?" aneb přehled věrnostních programů obchodů
Věrnostní kartičky nebo programy dnes mají supermarkety, kina, čerpací stanice i hobbymarkety. Vyplatí se být věrný? Přinášíme vám přehled věrnostních programů a jejich výhod.
Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Jak ušetřit za topení
Je výhodnější topit hnědým uhlím, dřevěnými briketami, nebo zemním plynem? Skrblík pro vás má grafický přehled nákladů na vytápění dle druhu paliva.
Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Vyplatí se mít uzavřené pojištění nemovitosti a domácnosti?
Víte, jaký je rozdíl mezi pojištěním domácnosti a pojištěním nemovitosti? Zásadní. Rozdíly vám objasníme v našem článku, kde také odpovíme na otázku, jestli se vyplatí tato pojištění sjednat a jak případně snížit cenu pojistného.
Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Maminky pozor! Nepromokavá bunda za 299 Kč, kalhoty za 199 Kč
Od jedné naší čtenářky - maminky jsme dostali tip na nepromokavé oblečení pro děti z Lidlu. V akci je od čtvrtka 26. února, za 299 Kč se prodává bundička, za 199 Kč kalhoty. Sladěné oblečení je v několika barevných provedeních pro holky i kluky. Obdobné oblečení se prý standardně prodává za dvojnásobek ceny.
Detaily akce
 
divider image
 
img-160-160
Tesco Potraviny Online: Kupón na dopravu zdarma pro Vás
Nakupujte v internetovém obchodě Tesco bez nutnosti hradit dopravu! Stačí nakoupit nad 599 Kč a použít kupón v příspěvku. Rozvoz nákupů je dostupný v okolí měst Praha, Rychnov nad Kněžnou, Hradec Králové, Kolín, Plzeň, Mladá Boleslav, Hodonín, Břeclav, Poděbrady, Mladá Boleslav a Liberec.
Chci dopravu zdarma
 
divider image
 
img-160-160
Toužíte po dobrodružství? Zpáteční letenky do Gruzie od 793 Kč
Kutaisi je město v západní části Gruzie. Je známé třeba ze starých řeckých legend a jako hlavní město bývalého gruzínského království. Zpáteční letenku na březen pořídíte již za 793 Kč.
Více informací
 
 
A pár drobných rad na samý závěr:

Bourané auto lze poznat několika způsoby. Hned na první pohled můžete odhalit odlišný odstín barvy některých částí auta nebo nepřesných svárů a lemů. Při podrobnějším zkoumání lze odhalit neshody v datu výroby jednotlivých částí (zaměřte se třeba na bezpečnostní pás) nebo ve vytmelení dveří či kapoty.img 600 290
A to už je pro tento týden opravdu všechno. Další Skrblíkův zpravodaj čekejte ve své schránce zase ve středu. Aktuální tipy sledujte na našem Facebooku a Twitteru.

Jak se vám líbilo toto vydání Skrblíkova zpravodaje?
Oznámkujte nás jako ve škole - stačí kliknout na známku a to je vše.
( 1 ) | ( 2 ) | ( 3 ) | ( 4 ) | ( 5 )

Proč Vám přišel tento email?
Registroval(a) jste se k odběru našeho zpravodaje na stránkách www.skrblik.cz. Pokud se Vám Skrblíkův zpravodaj nelíbí, můžete jeho odběr pro adresu *|EMAIL|* jednoduše odhlásit. :-)