Aktuální šetřící tipy každou středu pro Vás
Zobrazit email v prohlížeči
 
Logo Skrblík.cz
Skrblíkův zpravodaj 3/2015
 
 
img-160-160
Téma týdne: Reklamace zájezdu - návod, práva, podmínky...

Jaké dostanete odškodnění, když v pokoji objevíte švába? Můžete získat dodatečnou slevu z ceny zájezdu, pokud bude moře studené a na pokoji bude nedostatek ručníků?

Skrblík pro vás má přehledný návod jak a kdy můžete reklamovat zájezd či dovolenou včetně vzoru reklamace nabízeném zdarma ke stažení. Prozradíme vám také lhůty reklamací, práva klientů a způsob, jakým se stanovuje výše odškodnění.

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
UPC internet 120 Mb/s za 478,50 Kč měsíčně

UPC nabízí až do neděle 25. ledna 2015 internet s rychlostí až 120 Mb/s za 478,50 Kč měsíčně (cena včetně DPH a pronájmu modemu). Akce má několik podmínek a omezení, ale o všech vám řekneme v článku. Stačí kliknout.

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Jak vám Skrblík pomůže ušetřit až 27 600 Kč ročně
Stačí 2 minuty a Skrblík vám na míru prozradí, jak a kde může vaše domácnost ušetřit až 27 600 Kč ročně. Stačí vyplnit 10 otázek v anonymním dotazníku.
Spočítat moji úsporu
 
divider image
 
img-160-160
T-Mobile Pevný internet bez drátu: Téměř neomezené LTE za téměř 399 Kč
T-Mobile nabízí nový datový tarif určený primárně pro domácnosti. Běží přes LTE a za 399 Kč slibuje 30 GB dat pro streaming videa a stahování a neomezený limit pro brouzdání na webu. Jaké jsou výhody a nevýhody internetu, který má ambice v budoucnu nahradit ADSL?
Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
12 tipů jak se naučit cizí jazyk zdarma
Draze platit za jazykové školy? Zbytečné - máme pro vás 12 tipů, díky kterým se můžete zdarma naučit cizí jazyk. A věděli jste, že v Praze můžete navštěvovat téměř zdarma jazykové kurzy s rodilými mluvčími?
Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Pavelkovo skrblení 38: Nevyzvednuté miliardy z kupónové privatizace
Účastnili jste se kupónové privatizace? Na účtech ještě leží nevyzvednuté miliardy korun. Také Michal Pavelka objevil ve své rodině možného miliardáře - a poradí vám, jak na to.
Přečíst skrblení
 
divider image
 
img-160-160
10 tipů jak ušetřit v domácnosti
Proč je lepší notebook místo stolního počítače a proč záleží na tom, do jaké přihrádky v ledničce dáte tu kterou potravinu? Podívejte se na 10 šetřících tipů do každé domácnosti.
Přečíst článek
 
divider image
 
img-160-160
Lidl: Tlakový nerezový hrnec za 999 Kč
Již od pondělí mají v Lidlu v akci 6litrový tlakový nerez hrnec za 999 Kč. Dle tvrzení Lidlu dokáže zkrátit dobu vaření až o 70 % - to je úspora energie!
Zobrazit podrobnosti
 
divider image
 
img-160-160
Návod jak dovézt auto z Německa
Připravili jsme pro vás podrobný návod, jak a kde vybrat a koupit auto v Německu a nechat ho registrovat v Česku. Na co je dobré si dát pozor a jak se vyhnout překupníkům?
Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Tank Ono: Litr benzínu i nafty za 26,90 Kč
Cena benzínu a nafty u čerpacích stanic Tank Ono opět klesla - nyní pořídíte jeden litr paliva za 26,90 Kč. Tank Ono je nízkomaržová síť benzínových stanic, nekvalitního paliva se nemusíte obávat.
Zobrazit podrobnosti
 
 
A jako bonus aktualizovaná příručka Jak se chovat při dopravní nehodě:

Leták s radami jak se chovat při dopravní nehodě jste od nás dostali jako dárek po registraci k odběru tohoto Zpravodaje. Protože jsme příručku aktualizovali a zpřehlednili, můžete si ji znovu zdarma stáhnout.img 600 290
A to už je pro tento týden opravdu všechno. Další Skrblíkův zpravodaj čekejte ve své schránce zase ve středu. Aktuální tipy sledujte na našem Facebooku a Twitteru.

Dejte nám vědět, co si myslíte o Skrblíkově zpravodaji!

Proč Vám přišel tento email?
Registroval(a) jste se k odběru našeho zpravodaje na stránkách www.skrblik.cz. Pokud se Vám Skrblíkův zpravodaj nelíbí, můžete jeho odběr pro adresu *|EMAIL|* jednoduše odhlásit. :-)