Aktuální šetřící tipy každou středu pro Vás
Zobrazit email v prohlížeči
 
Logo Skrblík.cz
Skrblíkův zpravodaj 2/2015
 
 
img-160-160
Téma týdne: Jak koupit levně zájezd a nenaletět

Plánujete již letošní dovolenou, ať už bude na jaře, nebo až v létě?

Skrblík vám poradí, kdy a kde koupíte zájezd nejlevněji. Prozradíme vám některé ze známých triků prodejců a poradíme, co v žádném případě nesmíte podcenit.

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Exotické hrnce aneb zkušenosti s poznávacími zájezdy do Turecka

Přezdívá se jim exotické hrnce. Nebývale levné poznávací zájezdy do Turecka, které v mnohém připomínají nechvalně známé předváděcí akce, na kterých byli senioři přesvědčováni k nákupu předraženého zboží. Podívali jsme se na zoubek tomuto novému trendu, který často končí zklamáním a bankovním účtem chudším o desítky tisíc korun.

Přečíst článek
 
divider image
 
img-160-160
Skrbloš na Ukrajině (1.): Silvestr za devadesát
Na podzim loňského roku jsem se po více jak měsíčním pobytu v Užhorodu rozhodl, že chci nějakou dobu v této zakarpatské metropoli žít. Tři dny před Silvestrem jsem naložil auto oblečením, tuňákovými konzervami Rio Mare a několikaměsíční zásobou třívrstvého toaletního papíru a vyrazil jsem zavzpomínat na zlaté, ale krátké časy československého kolonialismu...
Přečíst celý článek
 
divider image
 
img-160-160
Pozor na nebezpečný email
Přišel vám email, který připomíná objednávku z eshopu Obchody24.cz? Email neotvírejte a rovnou ho smažte, soubor v příloze obsahuje vir. Zprávu odeslal neznámý pachatel, který tak poškodil jméno společnosti Obchody24.cz. Ta sice s emailem nemá nic společného, ale přesto nabízí všem zákazníkům slevový kupón na 100 Kč. Pro jeho zobrazení stačí kliknout.
Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Obálky s barevnými pruhy: Která je která?
Psaní s barevným pruhem na poště obvykle nevěští nic dobrého. Jaký je rozdíl mezi obálkou s červeným a modrým pruhem, kdo zasílá ty se zeleným a proč je dobré na dopis s fialovým pruhem co nejdříve reagovat? A mohou psaní s pruhem posílat jen úřady, nebo tak může učinit prakticky kdokoliv?
Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Nové slevové kupony: Kasa.cz, eProton.cz, Spartoo, Pilulka...
Chystáte se nakupovat? Skrblík pro vás má slevové kupóny na 400 Kč do obchodů eProton.cz a Kasa.cz, 150 Kč na Conrad.cz, 50 Kč na Pilulka.cz, slevu 5 % na Spartoo.cz a některé další!
Více informací
 
divider image
 
img-160-160
Pavelkovo skrblení: Moje zkušenosti s HBO GO
Michal Pavelka si vyzkoušel předplacenou službu HBO GO umožňující neomezené sledování nabízených filmů a seriálů. Vyplatí se službu platit, nebo to jsou vyhozené peníze? A kdo Michalovi řekl, že je sexy?
Přečíst článek
 
divider image
 
img-160-160
Lidl: 7zónová matrace ze studené pěny za 1 890 Kč
Lidl nabízí od pondělí 12. ledna v akci 7zónovou matraci z líné pěny a hned ve dvou rozměrech - 90 × 200 cm za 1 890 Kč a 140 × 200 cm za 2 790 Kč. K nim je možné zakoupit zlevněné povlečení - prostěradla, polštáře a přikrývky.
Zobrazit podrobnosti
 
divider image
 
img-160-160
Skrblíkova kuchařka: Kuřecí řízek v jogurtu
Skrblíkova kuchařka přináší recepty na jídla, u kterých se nešetří na kvalitě surovin, ale na práci cizích lidí. Místo drahých, naporcovaných kuřecích prsou stačí koupit levnější celé kuře. A z něho můžete připravit třeba kuřecí řízky v jogurtu.
Zobrazit recept
 
 
A jako bonus na závěr cenná rada do života:

U fyzických osob je zákonná lhůta na vyřízení reklamace 30 dní, začíná se počítat dnem následujícím po dni, kdy byla uplatněna. Pokud by měla lhůta vypršet o víkendu nebo ve státní svátek, prodlužuje se na nejbližší pracovní den. Nestihne-li prodejce reklamaci vyřešit v této lhůtě, máte právo od smlouvy odstoupit. Prodejce je v takovém případě povinen vám vrátit kupní cenu zboží a uhradit účelně vynaložené náklady.img 600 290
A to už je pro tento týden opravdu všechno. Další Skrblíkův zpravodaj čekejte ve své schránce zase ve středu. Aktuální tipy sledujte na našem Facebooku a Twitteru.

Dejte nám vědět, co si myslíte o Skrblíkově zpravodaji!

Proč Vám přišel tento email?
Registroval(a) jste se k odběru našeho zpravodaje na stránkách www.skrblik.cz. Pokud se Vám Skrblíkův zpravodaj nelíbí, můžete jeho odběr pro adresu *|EMAIL|* jednoduše odhlásit. :-)