Aktuální šetřící tipy každou středu pro Vás
Zobrazit email v prohlížeči
 
Logo Skrblík.cz
Skrblíkův zpravodaj 53/2014
 
 
img-160-160
Téma týdne: Věnujte jeden den hledání úspor a ušetřete desetitisíce

Skrblík pro vás má do nového roku jednu dobrou radu: Věnujte jeden den hledání úspor v domácnosti, ušetřit můžete až desetitisíce.

Srovnejte si dodavatele energií, vyjednejte si levnější internet a telefon, aktualizujte pojistné smlouvy... V článku najdete přehledného průvodce, co je dobré na začátku nového roku projít včetně množství rad a tipů.

Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Aktuální přehled: Výprodeje v obchodech a slevy až 82 %

Slevy na počítače a elektroniku až 82 %, na oblečení 70 %, na boty 75 %, slevy až 70 % v Alza.cz nebo parfémy zlevněné o 70 %. Sestavili jsme pro vás aktuální přehled slev a povánočních výprodejů v desítkách obchodů.

Zobrazit přehled slev
 
divider image
 
img-160-160
Mikropůjčky: Jak se nestát obětí legální lichvy
RPSN převyšující 32 728 557 % (pro představu, u kreditek je kolem 30 %), poplatek 30 Kč za každou upomínku zaslanou e-mailem a 500 Kč za upomínku zaslanou dopisem... mikropůjčky tím snad nejméně výhodným úvěrovým produktem. Ta nejhorší z nejhorších možností jak přijít k penězům. Poslední krok před pádem do dluhové pasti. Jaké parametry u půjčet před výplatou sledovat a pokud je to jen trochu možné, jaké alternativy zvolit?
Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Ceny volání na barevné linky - 800, 840, 855, 909...
Barevné linky jsou telefonní čísla s různou tarifikací. Slouží jako bezplatné, nebo částečně placené infolinky firem, nebo draze zpoplatněná čísla pro televizní soutěže. Víte, kolik zaplatíte za hovor na takovou barevnou linku?
Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Aktuální informace k programu Nová zelená úsporám 2015
Nová zelená úsporám je dotační program, se kterým můžete získat finanční podporu na pořízení kotle, kamen nebo třeba solárních kolektorů. Jeho smyslem je pomáhat snižovat energetickou náročnost bytů, domů a veřejných budov. Jaká je aktuální situace ohledně dalšího ročníku dotačního programu?
Chci vědět víc
 
divider image
 
img-160-160
Skrblíkova kuchařka: Kuřecí vývar se zeleninou
V nové sérii receptů jsme se zaměřili na kuře. Každý správný skrblík si nekoupí vykostěná kuřecí prsa na tácku, ale rovnou celé kuře a to zpracuje. A třeba si z něj uvaří poctivý vývar se zeleninou.
Zobrazit recept
 
divider image
 
img-160-160
Skrblíkův tip: Jak levně parkovat na letištích
Za parkování na letišti mnohdy zaplatíte víc než za zpáteční letenku od nízkonákladových aerolinek. Skrblík pro vás má několik tipů jak parkovat levně, nebo zcela zdarma.
Více informací
 
divider image
 
img-160-160
Lidl: Softshellová bunda jen za 399 Kč
Pánská i dámská softshellová bunda v Lidlu jen za 399 Kč! Akce platí od pondělí 5. ledna 2015.
Zobrazit podrobnosti
 
divider image
 
img-160-160
Nejlepší bankovní účet pro lidi z vesnic
Jaký bankovní účet doporučit lidem z vesnic, kde nejsou pobočky bank ani bankomaty? Skrblík vám nabídne tři různé banky a jejich účty srovná se dvěmi z těch největších bank.
Chci vědět víc
 
 
A jako bonus na závěr cenná rada do života:

V případě reklamace můžete zboží ze zákona reklamovat na kterékoliv prodejně příslušného prodejce. Pokud si například zakoupíte mobilní telefon v prodejně v Praze, můžete ho reklamovat v prodejně stejné firmy třeba v Hradci Králové. Jedinou výjimku tvoří tzv. frančízy - mezi ty nejznámější v Česku patří třeba McDonald's nebo YVES ROCHER. Dle zákona navíc musí na prodejně být neustále přítomna alespoň jedna osoba oprávněná k vyřizování reklamací.img 600 290
A to už je pro tento týden opravdu všechno. Další Skrblíkův zpravodaj čekejte ve své schránce zase ve středu. Aktuální tipy a další zajímavosti můžete sledovat na našem Facebooku a Twitteru.
Pomozte nám vylepšit Skrblíkův zpravodaj!
Zobrazit email v prohlížeči   |   Odhlásit odběr pro adresu *|EMAIL|*